Minister Kwiatkowski

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Obserwuję dziwne, takie trochę miękkie protesty dziennikarzy wobec władzy bezczelnie ich inwigilującej. Precyzując: niektórych dziennikarzy, bo jakiejś solidarnej akcji całego środowiska nie widać. Słabo, słabiutko jakoś się opierają tym gwałtom władzy!

Prokuratura i służby specjalne najwyraźniej przekraczają przyznane im uprawnienia, które miały z założenia służyć obronie obywateli przeciw...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika polak-racjonalista
Blog

...a się cholera na robiło...
Na początek przyłożył Terlikowski - dwóm pajacom w TakJest (tłumacz .."jest zupełnie inaczej") i trzeciemu zaproszonemu Sowie..bo trudno mówić o księdzu...raczej o pajacu.
Potem w Faktach manipulowanko...Prosieckiego i Pochanicy..Waltera..ale jakieś takie bez kierunku na pół gwizdka..
A teraz w Faktach po Faktach (tłumacz.."Kłamstwa po Kłamstwach")...zaprosili...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Partia PO (zwana także "po nas choćby potop") wydała drugą instrukcję dla startujących w zawodach o zielone fotele na Wiejskiej. Pierwsza instrukcja słusznie zakazywała przechwałek, a ta druga daje już wskazówki jak chwalić się zasadnie, bez żadnych "prze", bez przesady i przegięcia (excusez le mot) pały. O skromności i rzetelności tych ostatnich napisał już (prze)świetną recenzję Wielce Szanowny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Coraz więcej pojawia się podejrzeń, że „dopalaczowy show” Donalda Tuska to tak naprawdę przekazanie tego rynku szacowanego lekko na 300 milionów złotych rocznie narkotykowej mafii. Nasuwają się pytania, dlaczego w sprawie dopalaczy rząd jest tak stanowczy i nieugięty, kiedy jeszcze niedawno przekonywał, że nie należy karać za posiadanie niewielkich ilości narkotyków?

W TVN24 minister Kwiatkowski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

W poprzednich tekstach tutaj i tutaj informowałam, że w szpitalu więziennym w Barczewie przebywa brat blogerki faxe, chory na żółtaczkę, który nie jest na nią leczony, a także głoduje, gdyż szpital nie zapewnia mu właściwej przy tej chorobie diety. Poniżej szczegółowe informacje o leczeniu, a raczej jego braku.

Istotą sprawy jest fakt, że pacjenta nie przewozi się do wyspecjalizowanego szpitala...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Pisałam dwa tygodnie temu o tym, iż w Zakładzie Karnym w Barczewie przebywa więzień Jacek Wach chory na żółtaczkę, który nie jest - praktycznie rzecz biorąc – leczony, a nadto, z powodu braku stosownej diety, głoduje.

Jacek Wach jest bratem blogerki faxe.

Sytuacja w niewielkim stopniu się zmieniła. Nadal więzień nie otrzymuje właściwych leków i prawidłowej diety. Faxe ustaliła to osobiście....

0
Brak głosów