Milicz

Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

W sobotę 6 kwietnia rano kupowałem prasę. Klient stojący przede mną zaczął nagle machać rękami, zmełł ustach kilka grubych słów, wreszcie wykrzyknął: „Za każde zdanie należy się (….)!”. Rzucił gazetę, która przeglądał i zdenerwowany odszedł. Zaciekawiony sięgnąłem po pismo i przeczytałem tekst, który tak wyprowadził go z równowagi. Był to komentarz Jarosława Kurskiego tłumaczący powody...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

Kiedyś to pytanie nurtowało filozofów. Dziś stało się pytanie politycznym: Jak żyć? Zadał je premierowi Tuskowi hodowca papryki, któremu zawierucha zniszczyła uprawy. Zadały je premierowi bezrobotne kobiety z Kutna.
Premier Tusk nie znalazł dobrej odpowiedzi. Po pierwsze dlatego, że pytanie jest trudne. W końcu premier nie uruchomi małego drukarza i nie wyprodukuje dla każdego potrzebującego po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Ciąg dalszy sprawy, o której już pisałam. Znowu za zgodą Fiatowca zamieszczam list taty Oli.

Otóż znajdowały się 3 tygodnie w prywatnych rękach poza sądem i prokuraturą. Pani Bożena O. zabrała je sobie ot, tak wraz z dowodami rzeczowymi, zeznaniami, zdjęciami, nagraniami. Miała przeglądać akta w prokuraturze, dokąd przekazał akta wydział karny w Miliczu.

Tadeusz Kowalczyk

Jednak prokurator P....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Poniżej zamieszczam dwa wpisy, które ukazały się na blogu Fiatowca w sprawie walki Tadeusza Kowalczyka o córkę Olę. Uważam podobnie jak autor bloga, że "sprawa naprawdę wymaga zaangażowania i nacisku wielu ludzi dobrej woli."

OLA "WYGADAŁA SIĘ, ŻE BYŁA BITA

Aleksandra K. zeznała w Sądzie, że była bita. Sędzia straszył świadka. Proszę o ochronę przed małomiasteczkowym „układem”.

W trakcie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Poniżej zamieszczam odezwę ojca Oli Kowalczyk, którą znalazłam w blogu Fiatowca. Uważam, że trzeba usłyszeć ten krzyk rozpaczy!!!

Komu Bóg – Honor – Ojczyzna nie są obojętne wstańcie do Apelu i Pomóżcie! Wspólnie razem może nam się udać doprowadzić do tego by Ola znowu była wolna i szczęśliwa, a winni zostaną ukarani.
Pragnę poinformować wszystkich ludzi dobrej woli, że zawiadomiłem Prokuratura...

0
Brak głosów