LISTA SĘDZIÓW SPRZENIEWIERZAJĄCYCH SIĘ ETYCE ZAWODU

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 Poprawiona o nowe okoliczności lista sędziów, sprzeniewierzających się etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu.

Będę zobowiązany uzupełnić listę po otrzymaniu informacji o kolejnych...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (16 głosów)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Poniższa lista sędziów sprzeniewierzających sie etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu. Będę zobowiązany uzupełnić listę po otrzymaniu informacji o kolejnych patologiach w...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

  Poniższa lista sędziów sprzeniewierzających się etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu.

 

Będę zobowiązany uzupełnić listę po otrzymaniu informacji o kolejnych  patologiach w...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)