Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

lewo

Obrazek użytkownika xiazeluka
Kultura

 

Oczywiście – nie te w skarpetkach czy rękawach swetrów. Chodzi o ludzi ściągających z Internetu pliki muzyczne, filmowe, książkowe i wszelkie inne. W kręgach medialno-zaiksowo-totalniackich nazywa się ich obowiązkowo „piratami” vel „złodziejami”. Ponoć „okradają” z forsy i „własności intelektualnej” biednych artystów i innych twórców, wpędzając ich w skrajną nędzę. Przeanalizujmy. I...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Towarzyszka Radziszewska Elżbieta, pełnomocniczka reżimu do spraw urawniłowki, reprezentuje partię liberalną. Liberałowie ci – jak sama nazwa wskazuje – uwielbiają wprowadzać zakazy i ograniczać i tak już nędzne resztki wolności osobistej niewolników (zwanych w oficjalnej propagandzie obywatelami państwa prawa). Nikogo zatem nie zadziwi jej najnowszy projekt:

Elżbieta Radziszewska chce...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Niekończąca się historia Henryka R:

Lata dziewięćdziesiąte zeszłego wieku – pierwszy napad na kobietę. Potem drugi i trzeci.

Pierwszy sukces policji: Henryk R. zostaje schwytany, osądzony i umieszczony w turmie.

Państwo, którego funkcjonariusze nie mają litości dla przedsiębiorców i potrafią ich dręczyć sprawami karno-finansowymi przez lata, wobec Henryka R. wykazuje się nieustannym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Waldemar Łysiak w bodajże Lepszym opowiadał, jak to za prl 1 maja „zapominał” o wywieszeniu biało-czerwonej flagi na swojej willi. „Przypominało” mu się następnego dnia, dzięki czemu sztandar narodowy zdobił fronton w święto 3 Maja, co nieodmiennie kończyło się wizytą dzielnicowego i pogróżkami.

Nostalgia za prl zdaje się męczyć posłów Lewa i Niesprawiedliwości, jako że wpadli na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

A sprawi to boska moc Mumii Europejskiej:

UE każe zamieścić niedługo na produktach mięsnych informację, że zwierzę żyło w szczęściu dzięki temu co łączyło je z hodowcą, że miało życie bez stresu, miłe i przyjemne oraz zostało zabite w humanitarny sposób.

Naklejona na tackę z karkówką fotka farmera w objęciach maciory albo obrazek uśmiechniętej, zrelaksowanej krasuli na rostbefie z pewnością...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Kolega Miki przypomina nieco Platona z fryzurą Pendereckiego. „Nieco”, ponieważ fryzura przeważa.

Skąd ten budzący niestosowne wrażenie personalny wstęp? Nie jest to tania złośliwość sfrustrowanego polemisty, raczej brutalnie podkreślony ryt światopoglądowy naszego Kolegi. Proszę:

…prawo było pierwsze, bo jak silniejszy zabrał słabszemu żarcie, to zadziałało prawo, jak słabsi ustalili, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Czyli: obniżają podatki, walczą z omnipotencją państwa, chronią wolność i własność.

W temacie obniżania podatków wypowiedziała się ostatnio towarzyszka Kopacz Ewa, dyrektorka piramidy finansowej o swojskiej nazwie MinZdrow:

W 2010 roku zostanie podniesiona składka zdrowotna. Już w przyszłym roku wzrośnie ona o jeden punkt procentowy z 9 do 10 procent. […] Dzięki podwyżce do NFZ ma wpłynąć ponad 6...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Tak mówi jeden z nieśmiertelnych aforyzmów stworzonych przez towarzysza Stalina. Ponadczasowa słuszność maksymy udowadniana jest każdego dnia, zdyscyplinowane kadry z zapałem dbają, aby ich terytoria łowieckie w żaden sposób nie ulegały uszczknięciu przez nieproszonych gości. A kiedy jeszcze znajdą oparcie w innych kadrach – to ratuj się kto może.

Związek zawodowy rolników znany powszechnie pod...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Jak by tu jeszcze życiu ludziom utrudnić?

Pytanie to zadaje sobie codziennie każda podróbka liberała. Jeśli odpowiedzi nie znajdzie, to jest nieszczęśliwa i nie może sobie do wieczora znaleźć miejsca na Ziemi. Jeśli znajdzie – to bezzwłocznie ogłasza swoje odkrycie wszechświatowi i okolicom:

Wiatrówki są niebezpieczne dla ludzi - twierdzi posłanka PO. Wymyśliła więc, że każdy, kto chcę kupić...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Według ultrasów tak zwanego legalizmu
przekraczanie prędkości administracyjnej (zwanej łaskawie, na użytek
niewolników, prędkością „dozwoloną”) to akt „piractwa drogowego”.

Z upodobaniem stosują tę mowę nienawiści pismacy oraz wytresowani przez
nich osobnicy, którzy cudze zdanie przedkładają nad własny osąd.
Hipokryzji w tym co nie miara – widział kto kiedy dziennikarskiego
łowcę rewelacji...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Jeśli kiedykolwiek przyszedł komuś do głowy ekstrawagancki pomysł poinformowania Poczty Polskiej o fakcie posiadania telewizora lub radia, to może być z siebie dumny – stał się (mimowolnie, lecz jednak) pupilkiem owej instytucji, powszechnie znanej z solidności i nienagannego zarządzania.

Zastępca dyrektora generalnego PP, obywatel Wnuk Mariusz, pochwalił się sukcesem Pulsowi Biznesu:

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Dlaczego jacyś obcy faceci, których się nie zna, mogą ustanawiać nieproszeni przepisy, które zobowiązują nas do takich zachowań, które nam się nie podobają?

Ponoć ich dyktatorska wola wynika z umowy społecznej. Jako żywo ani ja, ani nikt z mojej rodziny czy znajomych takiej „umowy” z kimkolwiek nie zawierał, w pożółkłych papierach przodków również próżno szukać śladów zawarcia takiego...

0
Brak głosów