Krawczyk

Obrazek użytkownika Koteusz
Idee

NOTKA Została skasowana, ale Jerzy Kowalski, przedsiębiorca i Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest uparty i wrzucił ją znowu.W tej chwili jeszcze wisi, ale podejrzewam, że co ma wisieć i tak utonie.

 

Z inicjatywy Kongresu Mediów Niezależnych w dniach 14-16 września br. w Ełku odbędzie się I Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego „OKNO”.

cyt. za .............CENZURA  UŻYTECZNYCH...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Blog

Bloger Koteusz zajął się sprawą cenzorskiego przycisku WŁĄCZ FILTR na forum o mylącej nazwie Salon24 (jak winno się go nazywać podaję poniżej kilka propozycji do rozwinięcia).

"Całodobowa Szpiclownia" w myckach-niewidkach tak oto prezentuje swój "okólnik" dla baranów podgotowywanych do strzyżenia:

Filtr ukrywający treści.

 Filtr utrudnia dostęp do treści, których administarcja Salon24 nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Koteusz
Blog
Od jakiegoś czasu Igor Janke i Radosław Krawczyk zastosowali „przycisk” służący cenzurowaniu treści publikowanych na Salonie24. Teraz już nie sama administracja, ale każdy czytelnik może sobie włączyć cenzurę – bardzo łatwo jednym kliknięciem. U góry strony, po prawej jest przycisk: „WŁĄCZ FILTR”. Do czego służy? Proszę bardzo, oto informacja (pisownia oryginalna): Filtr ukrywający treści
Filtr...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

Może nie powinienem zamieszczać tutaj tego tekstu, ale tam będzie pewnie zwinięty. Publikuję go więc tutaj tylko z tego powodu. Proszę więc o wybaczenie.     Szczerze mówiąc nie wiem. I niewiele mnie to obchodzi, bo ewentualna sprawa nie będzie mnie dotyczyła, lecz oceniając jej wypowiedzi ma ona jakieś plany z postępowaniem sądowym związane. Może najpierw wrzucę jej wypowiedzi, a dopiero potem...
0
Brak głosów