Kommiersant

Obrazek użytkownika kryska
Świat

Kacapy mają już swojaka w Warszawie.
Nasz człowiek w Warszawie - To tytuł z prorządowego, jednego z największych rosyjskich serwisów informacyjnych Gazeta.ru. Tak w 2008 r. zaanonsowano wizytę Donalda Tuska w Moskwie. Jeszcze przed Smoleńskiem, przed ukończeniem Nordstreamu, przed podpisaniem z Rosją przez rząd PO-PSL monstrualnego kontraktu gazowego. Już wtedy rosyjskie media faworyzowały Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

Moskiewski dziennik  "Kommiersant" informuje, że na sobotnie spotkanie reprezentacji Grecji i Rosji w Warszawie, wybiera się elita bandytów Spartaka Moskwa. Jadą obejrzeć zapewne mecz w strefie kibica ?

 

   W bijatyce podczas meczu Czechy - Rosja uczestniczyli żołnierze SPECNAZ, we wtorkowych bijatykach w stolicy byli również bandziory rosyjscy wyszkoleni w zamieszkach ulicznych. Co zatem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gabrielpiotr
Kraj

Szefa ochrony prezydenta Krzysztofa Olszowca, szefa ABW Krzysztofa Bondaryka, redaktora naczelnego dziennika "Kommiersant" czy może szefa MSZ Rosji Siergieja Ławrowa?

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wybór ma spory. Ale czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji już nie tak dużo.

Dzisiaj w Radiu ZET Grzegorz Schetyna zapowiedział, że z posadą najpewniej pożegna się Krzysztof Olszowiec...

0
Brak głosów