Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Klaudiusz Wesołek

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Nieznani sprawcy spalili dom pomorskiego blogera Klaudiusza Wesołka. Wraz z domem spalone zostały jego psy.

Ten znany opozycjonista antykomunistyczny prowadził niezależną telewizję internetową TVG-9. .

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Spłonął dom Klaudiusza Wesołka. Blogera, antykomunisty, gościa niepogodzonego ze światem.


Jeszcze nic nie wiem, więc nie będę formułował stanowczych ocen. Wiem tylko, że faceta, którego większość z nas kojarzy, a którego miałem okazję poznać, spotkała wielka tragedia. Wcześniej, zapewne nie bez własnej winy w jakimś stopniu, Klaudiusz stracił pracę, dziewczynę, pakował się w kolejne problemy z...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Relacja z dzisiejszej pikiety przed Aresztem Śledczym w Gdańsku. Na pikietę w proteście przeciwko uwięzieniu Klaudiusza Wesołka przybyło w dniu dzisiejszym około 50 osób.

Na pikietę w proteście przeciwko uwięzieniu Klaudiusza Wesołka przybyło w dniu dzisiejszym około 50 osób. Państwo Anna i Andrzej Kołakowscy, Przedstawiciel Gazety Polskiej Filip Stankiewicz, delegat stowarzyszenia Gryf...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

 

Aresztowanie Klaudiusza Wesołka jest kolejnym przypadkiem celowego atakowania w Polsce niezależnych dziennikarzy. W stosunku do Wesołka zastosowano tryb nakazowy, instytucję rodem z PRL.


Za co skazano Klaudiusza Wesołka?

Klaudiusz Wesołek, twórca prywatnej telewizji internetowej TVG-9 – jak już pisałam poprzednio - został skazany 17 grudnia 2009 r. wespół z członkami Akcji Alternatywnej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

uwolnić Klaudiusza Wesołka

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kultura

 

Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas naprawdę.

Zmartwychwstały

Spokojność senna i milczenie
w srebrnej melodii księżycowej
na nieskończone szły przestrzenie,
ciche na wzgórzach snując cienie
i zatapiając się w parowy.

Wysoko kędyś po gór zboczy
księżyc złociste słał mgławice
płynąc w otęczy mgieł przezroczej
i po odległej mórz roztoczy
wiódł tęskne, lśniące swe źrenice.

Świat w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Ogłoszenie

wyrazem protestu wobec odmowy nadania mu statusu więźnia politycznego.  

W dniu dzisiejszym (22 kwietnia 2011 r.) Poseł PiS Zbigniew Kozak wraz z Waldemarem Kalinowskim z Porozumienia Rawskiego, odwiedzili Klaudiusza Wesołka, przebywającego w areszcie śledczym na ul. Kurkowej 18 w Gdańsku Głównym. Relację z wizyty oraz treści rozmów z Klaudiuszem uzyskaliśmy z rozmowy z Waldemarem Kalinowskim.

[...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

W manifestacji pod aresztem, w którym przebywa Klaudiusz wzięło udział ok. 100 osób.

Niestety nie zostanie on wypuszczony przez najbliższe dwa tygodnie. Udało się załatwić dostarczenie paczki i widzenie z posłem Zbigniewiem Kozakiem (o ile Klaudiusz wyrazi taką chęć). POlicja czuwała i w pocie czoła spisywała manifestujących. :)

We wtorek o godzinie 12 kolejna manifestacja. MUSICIE TU BYĆ!!!

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Zaprotestuj razem z nami przeciwko bezprawiu wymiaru tzw. "sprawiedliwości".

Dzisiaj (czwartek 21 kwietnia) o godzinie 12.00 przy parkingu Policji na ul. 3 Maja w Gdańsku będzie miało miejsce spontaniczne zgromadzenie bez organizatora mające na celu zaprotestowanie przeciwko niesprawiedliwemu wyrokowi i aresztowaniu Klaudiusza, który teraz przebywa na Kurkowej.

[video: www.youtube.com/watch?v=c-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Klaudiusz Wesołek aresztowany. Porozumienia Rawskie - grupa sprzeciwu DOŚĆ!!! była na miejscu próbując się dowiedzieć powodu zatrzymania. Dalsza relacja wkrótce.

[video: http://www.youtube.com/watch?v=hobfqzsnrv0&feature=player_embedded]

Dla tych którzy Klaudiusza nie znają, film przybliżający jego osobę. Rozmowy z sąsiadami przeprowadza Andrzej Słonawski z Porozumienia Rawskiego, walczącego o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

 

Władza chyba traci całkowicie kontakt z rzeczywistością. Bloger Klaudiusz Wesołek, prowadzący niezależną telewizję internetową TVG-9, trafił do aresztu na 2 tygodnie za filmowanie happeningu.

  

 

Za filmowanie happeningu na tygodnie do pudła

Klaudiusz Wesołek podał właśnie na Facebooku, że ma trafić do aresztu na 2 tygodnie. W chwilę póżniej działacze Porozumienia Rawskiego poinformowali...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
O sprawie Klaudiusza Wesołka pisałem 27 października tego roku. Jeżeli ktoś nie zna całej sytuacji, zapraszam do zapoznania się z tamtym wpisem i zalinkowanymi w nim materiałami.

Niestety, w drugi dzień Świąt dotarła do mnie wiadomość, że Klaudiusz Wesołek ma stawić się w areszcie 30 grudnia.

Jeżeli tak się stanie, będzie musiał odsiedzieć karę pół roku pozbawienia wolności za obrazę...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Klaudiusz Wesołek. Magister prawa i dwóch kursów podyplomowych na zachodnich uczelniach. Znający kilka języków, przez chwilę pracujący w URM i MSZ. Wieczny buntownik, który wybrał wierność swoim przekonaniom, a co za tym idzie – życie na marginesie III RP. Współpracownik wielu organizacji i społecznik. Wkrótce być może – po raz kolejny – więzień. W swoim przekonaniu – więzień sumienia – i chyba...
0
Brak głosów