ironicznie

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Idee

Niekiedy dręczą mnie myśli, że za mało zrobiłem dla swojej ojczyzny, że …

 

Kurczę! W jakie ja struny uderzam, do licha. Jeszcze mnie ktoś posądzi, że narodowy ton mi się włączył przy sobocie, po kilku piwach lub winie z dawnego rocznika, lub kielichu czegoś bardziej mocnego. Nic z tego. Myślę i piszę na trzeźwo, jak bum cyk cyk, jak tralala wesoło płynie muzyka.

 

A tak zupełnie na serio i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

W okolicach i klimatach rezydencji

Ja wiem, że swego prezydenta trzeba kochać, prawie tak jak swojego Pana Boga, bo tak wypada, bo ma się jednego (na ten czas i na daną chwilę) Pana Boga i pana prezydenta. Ale bywa czasem, że człowiek wiarę traci i w zwątpieniu Boga gdzieś zastawił w  barze Strefa Krzywego Kufla na rogu Paprotnej i Pokrętnej w jakiejś dziurze w drodze do piekła. Z piekła...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

Ci którzy dziś mówią, że my (nie wiem kogo mają na myśli mówiąc „my”) już wygraliśmy Euro 2012 najnormalniej w świecie kłamią, albo, jeśli posłużymy się tutaj technikami białego wywiadu, dają do zrozumienia prokuraturze, że tyle nakradli, że teraz już nie ma odwrotu i trzeba jakoś wspólnie płynąć dalej, aby to tamtego brzegu* i stąd na barki całego społeczeństwa wrzuca się ów zlepek „my”.

 

...

0
Brak głosów