Ganley

Obrazek użytkownika rewident
Kraj

Lech Wałęsa wystąpił już dwukrotnie na spotkaniach wyborczych partii Libertas. Wywołało to falę krytyki w głównych krajowych mediach. Wspierające Platformę Obywatelską środowiska lewicowo-liberalne, nie mogą się pogodzić z uwiarygodnieniem ludzi LPR i Samoobrony przez legendę Solidarności. Z kolei sympatycy PiS nie kryją satysfakcji obserwując zakłopotanie i bełkotliwe wypowiedzi premiera Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Lech Wałęsa staje się ikoną mediów, chyba jeszcze większą, jak przed laty. Były prezydent robi na złość establishmentowi i partii rządzącej i brata się za pieniądze z Libertasem. Formacja Ganleya jest eurosceptyczna, przeciwna Traktatowi Lizbońskiemu, a w dodatku część byłych posłów LPR i PiS - obecnie w Libertas - przez tyle lat nie znosiło Wałęsy. Dzisiaj świat staje chyba na głowie.

To...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Świat

Declan Ganley urodził się w rodzinie irlandzkiej mieszkającej w Londynie.
Gdy miał 13 lat wrócił z rodziną do Irlandii.
Od młodości zdradzał żyłkę do interesów,kupował i sprzedawał akcje.
Po szkole krótko pracował na budowie a póżniej jako urzędnik w przedsiębiorstwie ubezpieczeniowym .

Szybko rozkręcił swój biznes.
Sposób w jaki zdobył przysłowiowy pierwszy milion owiany jest tajemnicą.
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Działania nowego prezesa TVP są kompromitujące i haniebne. Zdjęcie "Misji Specjalnej", wyrzucenie z telewizji Joanny Lichockiej i Anity Gargas - to pierwsze kroki do "oczyszczenia" sytuacji w mediach publicznych przez Farfała. Ale to mu nie wystarczyło - uderzył w fundament radiowej "Trójki" - Krzysztofa Skowrońskiego, a potem w twórczyni TV Biełsat - Agnieszkę Romaszewską.

Oprócz tego wspomnieć...

0
Brak głosów