fotografie

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Gratuluję MarkowiD jego ostatniej notki "Postawmy sprawę zdjęć z głowy na nogi (dla osób powyżej 18 lat)" /TUTAJ/, w której popisał się odwagą i zdrowym rozsądkiem, stwierdzając, iż ujawnianie zdjęć ze Smoleńska nie jest żadnym przestępstwem, a może dostarczyć ważnych dowodów. Wystąpił tym samym przeciw medialnej manipulacji, której poddawani jesteśmy od poniedziałku 15 października.

  Tego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Pluszak
Kraj

Jerzy Miller, „Tryb dokonania wyboru załącznika nr 13 Konwencji chicagowskiej”: „...Wobec bezprecedensowej skali i znaczenia katastrofy, która wydarzyła się w dniu 10 kwietnia 2010 roku, kluczowe było podjęcie natychmiastowych prac związanych z wyjaśnianiem przyczyn zaistniałego wypadku. Dlatego też na miejsce zdarzenia niezwłocznie skierowano specjalistów z polskich komisji zajmujących się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Akiko
Blog

Ponieważ na Południu Stanów śnieg nie jest zjawiskiem zbytnio normalnym postanowiłam uwiecznić te pogodowe niecodzienności.
Wtedy zamiera na czas śniegu życie w całej okolicy. Nikt nie potrafi jeżdzić samochodem w takich warunkach. Zamknięte są szkoły i uczelnie. Cisza i bajkowy krajobraz. Ludzie spacerują i robią zdięcia.

"Śnieg"
Jerzy Liebert

Słuchaj... Słuchaj... Padają białe piątki
Nieba,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wojcicki
Kultura

Otrzymałem od niej dwa tysiące zdjęć, filmów, nagrań oraz poetycki dorobek jej życia. To naprawdę dużo, to naprawdę sakramentalny dar. Robię stronę Marcie Klubowicz - pięknej artystce i pięknemu człowiekowi.

Tysiące jej oczu patrzy teraz na mnie, na moje starania, na moją niepewność powodzenia, na mój zapał, na moją radość. Wszystkie te stany i uczucia będą mi towarzyszyły przez długi czas....

0
Brak głosów