fanpage

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Zapewne większość z Was kojarzy durny fanpage na facebook o nazwie 'Jan Paweł drugi zajebał mi szlugi'. Cała 'idea' tej stronki polegała na wrzucaniu kiepskich przeróbek Jana Pawła II z podpisami 'pedofil' i tym podobnymi.

W sieci wrzało - admini byli anonimowi i bezkarni, tak też się czuli.. aż do wczoraj. Wczoraj bowiem wyciekł do sieci pewien filmik, zrobiony ponoć przez anonimowego hakera.

...

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (1 głos)
Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Wiadomo, że facebook broni homopropagandy. Jednak nie było nigdy tak, żeby blokował konta redakcji. Ten dzień już nadszedł - konto Polonia Christiana zostało zablokowane.

Tutaj info od PCH24: http://www.pch24.pl/facebook-zawiesil-konta-redaktorow-pch24-pl-,11342,i.html
Udało mi się jednak namierzyć winnych ataku. Jest nim homopropagandowy fanpage o 'słodkiej' nazwie 'Tęczowe Oko Saurona'. Jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Na fb coraz więcej jest fanpejdży opozycyjnych. Czy na pewno opozycyjnych? No właśnie

'Głosowaliśmy na PO, przepraszamy', 'Do roboty, premier sam się nie obali', czy 'kontrewolucja' - to tylko 3 z wielkiej liczby osób zrzeszających przeciwników obecnej władzy. Są to głównie środowiska naprawdę niezależne, ewentualnie sympatyzujące z narodowcami albo korwinistami. Często też wyraźnie podkreślają...

0
Brak głosów