dzienniki

Obrazek użytkownika elig
Idee

Od lat media karmią nas wizją całkowitego wyparcia papierowej prasy przez e-wydania. Jak to jednak wygląda naprawdę? Ostatnio portal Wirtualnemedia.pl przyniósł sporo nowych informacji na ten temat.

W ich dziale blogów 16.01.2014 ukazała się notka Mirosława Usidusa "Jak to jest z tymi e-wydaniami naprawdę?" / http://blog.wirtualnemedia.pl/miroslaw-usidus/post/jak-to-jest-z-tymi-e-wydaniami...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Świąteczny, podwójny numer "GPC" to już setny numer tego prawicowo-patriotycznego dziennika. Osobiście w tym numerze mogę polecić krótki, ale naprawdę dobrze napisany tekst Piotra Staruchowicza "Starucha". Już sam fakt, że dzięki istnieniu "GPC" tacy ludzie jak on (jeden z pierwszych więźniów politycznych Tuska) mogą zdobyć szersze audytorium, uzasadnia potrzebę istnienia tego dziennika.

Jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Przeczytałem właśnie pierwsze oficjalne dane o sprzedaży "Gazety Polskiej Codziennie". Po pierwszych, entuzjastycznych wrażeniach, dane przytoczone przez portal wpolityce ( http://wpolityce.pl/wydarzenia/19317-gazeta-polska-codziennie-sprzedaje-srednio-34-tys-egzemplarze-dziennie-wszystkie-gazety-zmniejszaja-sprzedaz ) nie są już tak optymistyczne. Wynika z nich, że "Codzienna" sprzedaje się na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Dyskusja o Gazecie Polskiej Codziennie zmotywowała mnie do wykonania jeszcze jednego na dziś wysiłku, bo uważam że jest to dziennik bardzo ciekawy i warty czytania.  

Rozumiem tych, którzy w ogóle nie lubią bulwarówek, i nie mam zamiaru ich przekonywać do kupowania GPC. Ale na tle pozostałych tabloidów Codzienna wyróżnia się, moim zdaniem bardzo dobrze, z co najmniej kilku powodów. 

Po pierwsze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Właśnie skończyłem lekturę kolejnego numeru Gazety Polskiej Codziennie. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony nowym prawicowym dziennikiem i z całego serca życzę mu wielkiego sukcesu.

Po pierwszych zapowiedziach uruchomienia nowego prawicowego tabloidu byłem nastawiony dość sceptycznie. Po pierwsze dlatego, że na uruchomienie nowego dziennika od podstaw potrzeba ogromnej kasy, po...

0
Brak głosów