bracia Kaczyńscy

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Trwa zaledwie 4 minuty. Bardzo proszę o obejrzenie go.Dobry, momentami wzruszający,dobrze dobrana muzyka,warto obejrzeć! Piękny filmik.

Gratulacje dla autora

W szkołach powinien być odtwarzany jako obowiązkowa pozycja na lekcjach wiedzy o społeczeństwie.

[video:https://youtu.be/bu7XDJZ__YI]

Super wykonane Nie ma najmniejszej wątpliwości, że bracia Kaczyńscy weszli do historii Polski na równi z...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (13 głosów)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Kraj

Skąd wiem?

No jak to „skąd?”

Z pierwszej ręki wiem!

Czyli – od samego Sikorskiego.

Od razu dodam, że ja się na Sikorskim poznałem już dawno (niewiele później, niż bracia Kaczyńscy, którzy go ministrem w pisowskim rządzie mianowali), a nie miałem dostępu do żadnych tajnych materiałów, teczek itp. gadżetów, i jedyne, czym się posłużyłem to moim, niezawodnym nosem.

Poświęciłem też Sikorskiemu...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (6 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

Fatalne wybory – czyli, jak służby wykończają przeciwników (jedna z metod)

 

**********

 

Cofnijmy się parę lat... Właśnie PiS, ku potwornej wściekłości neo-komuchów i pesudo-liberałów zagarnął całość władzy w Polsce.

Jeden jedyny taki moment w najnowszej historii, w którym można się było ostatecznie rozprawić z truchłami peerlu i ich resortowymi pieszczoszkami.

Śp. Lech Kaczyński...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (26 głosów)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Vedal „przeprasza” ?

„ Jest nam bardzo przykro z powodu tego błędu i przepraszamy rodzinę Lecha Kaczyńskiego oraz wszystkie osoby poruszone tą sytuacją. To, co się stało, nigdy nie było naszym celem”.

No to ja też przepraszam - jest mi bardzo przykro z powodu tego błędu i przepraszam rodzinę Sigurda Vedala oraz wszystkie osoby poruszone tą sytuacją !

Co na skandaliczną reklamę tańczącego na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika 1Maud
Blog

Ostatni dzień przed ciszą wyborczą. Przyznaję, jestem w komfortowej sytuacji przy wyborze Prezydenta RP. Raz wybierałam.I dobrze i skutecznie. Wybrałam śp. Lecha Kaczyńskiego. I gdyby dane Mu było przeżyć, głosowałabym na Niego ponownie. I wierzę, że odniosłabym ponownie podwójny sukces. Sondaże Lecha Kaczyńskiego systematycznie rosły. Po śmierci Prezydenta, mojego prezydenta, ci sami politycy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jednak jestem bystrzak. Ponad trzy lata temu ostrzegałem przed tym całym CBA. Było to tak dawno, że zapomniałem. Ech. Nie byłem wtedy nawet blogerem. Pisałem sobie skromnie dla "Liberum Veto" - znaczy się dla UPR i miedzy innymi na początku sierpnia 2006 nasmarowałem tekst ostrzegający ludność i ludożerkę przed tym całym strasznym CBA.
Tekst nosi wielce znaczący tytuł. Uważam, że sam tytuł w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Można być facetem jak się patrzy, ale w końcu przychodzi taka chwila, że trzeba sobie postawić ambitne zadania, bo samo z siebie, samym urokiem młodości i że młody zdolny, to już coraz trudniej idzie. No więc sobie postawiłem - zostać najpiękniejszym starcem swojej epoki. Może jeszcze nie teraz od razu starcem, ale za jakiś czas. Najpiękniejszym to nie tyle o najbardziej do Antinousa zbliżonych...

0
Brak głosów