bolszewia

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Jaka to ulga po 6 sierpnia. Nie tylko pielgrzymi po wielodniowym trudzie, większość z nich dotarła już do Naszej Królowej, na Jasną Górę. Część wróciła lub wraca do swych parafii umęczona tegoroczną spiekotą, ale szczęśliwa.
Zaś ponad 100 000 rzesza oczekuje na błoniach na dzisiejsze podsumowanie, na wieńczącą pątnicze wyrzeczenia główną uroczystość na szczycie.
Podobnież ma się rzecz w...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

          Zgadzam się z Panem Alexandrem Degrejtem, że po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w jego tekście: "Władza się sama obroni...", ten ...

"... Kto jeszcze ma wątpliwości i nie chce uwierzyć, że w Polsce wolność słowa jest ograniczana a krytyka władzy i jej organów spotyka się z brutalną reakcją, prawdopodobnie zmieni zdanie"

alexd.salon24.pl/599234,wladza-sie-sama-obroni

A jeśli...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Żadnych złudzeń, Rosja od Lenina po Putina! to j,, t.... m..!! Rosija! Czyli jaka była taka i jest. To sama Rosja! To ta sama jak w 1920 czy z 17 września 1939r. to ta sama topiąca we krwi Budapeszt w 56! Zero złudzeń!
Rosja czy to leninowska bolszewicka czy następnie zwana sowiecką od Stalina po Gorbaczowa nigdy nie dotrzymywała umów, nie wywiązywała się z zobowiązań, sojuszy czy układów!
Rosja...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Jest trzeci dzień marca roku 7522 wedle tradycji prawosławnej od początku stworzenia świata.
### Nad Kijowem, na Ukrainą i Krymem szarzeje kolejny poranek. W jednej z cel monastyru Ławry Peczerskiej pali się światło. Brodaty mnich siedzi na kroniką i zastanawia się co dziś wpisz dla potomnych.
A ich kolega w tynieckim klasztorze mocno zafrasowany duma, co też przyniesie udręczonej sąsiedniej...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Lewako-libertyni kontynuują eksterminację, jaką zapoczątkowali Stalin i Hitler.

Tekst autorstwa Rospina umieszczam za jego zgodą i na jego prośbę.

Zaszczepieni ideologią Marxa, prowadzą ciąg dalszy walki z każdą Wiarą,
która stanie na drodze do ogłoszenia świętymi Lenina i reszty szajki ludobójców.

Lekko zszokowani porażką, jaką stał się konflikt pomiędzy głównymi wyznawcami Marxa, jakimi byli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Bacutil-przerób ścierwa w III RP! Czy Łazarewicz, ten kamandir III armii idącej na Warszawę w r. 1920 to dziadek tegoż odLis'owego łżeredaktora?
Jego krętacko-wredny charakter mocnoproletariacki co rusz wyzierający z tekstów tak pod wodzą Sroki-Baczyńskiego, a teraz z padliniarskich tekstów u Lisa na to wskazywałby! Trzeba by tylko zajrzeć do jego metryki!
Ale czy warto? czy warto upaskudzić się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

11 listopada 2011 – Fakty, diagnoza i przyczynek do działania

  Najpierw nieco koniecznego wprowadzenia.   Twór wepchnięty tu gwałtem od tamtego czasu miał jedynie za zadanie zabezpieczenie nowo utworzonego obszaru między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem i Tatrami. Chodziło o zapewnienie spokojnej eksploatacji złóż mineralnych i siły roboczej na potrzeby Sowietów. Jeśli Kreml dochodził do wniosku,...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam
 

Dziś 15 sierpnia 2011 roku, katolickie Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii i Panny, ale także  święto państwowe Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, czyli Święto Wojska Polskiego! Dzień Zwycięstwa Oręża Polskiego w 1920 roku, dzień rozpoczęcia Cudu nad Wisłą jako najważniejszego zwrotu Bitwy Warszawskiej, która doprowadziła do pokonania Sowieckiej Szpetnej Bolszewii i uratowała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Celem powyższego wpisu jest ukazanie tego, jak pranie mózgów przez reżimową prasę wpływa na blogerów piszących na jej blogu. Przykładem jest mój wpis na blogu Newsweeka.

Bloger Fiatowiec zdecydował się, pomóc w propagowaniu Ogólnoświatowej Akcji Ratowania Polskiej Demokracji*. Chwała mu za to, jednak zachowanie tamtejszych blogerów to prawdziwe studium postkomunistycznego cynizmu.

Prym wiedzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Humor i satyra

Otóż na okoliczność przyjazdu i powitania do po.rezydenta, który na ten czas pilnuje rzecz jasna nie za gratis jak jakiś ruski cieć żyrandoli pałacowych w pałacu namiestnika, sam jenerał właśnie fasował z magazynu nową odzież i broń osobistą – chyba pistolet Makarowa czy jakoś tak.

Anielska Merkel też zapewne wstrzyma głęboko oddech jak tylko zobaczy jenerała w nowo skrojonym mundurze i w maju...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Historia

[video:http://www.youtube.com/watch?v=BQjiDPY1CyQ&feature=player_embedded]

"Produkcję 50-minutowego filmu wsparła lwowska Rada Miejska. – Głównym celem było pokazanie prawdy o 1939 roku. Chcieliśmy odpowiedzieć na pytanie, jakie konsekwencje miał pakt Ribbentrop-Mołotow. To także opowieść o tym, jak Ukraińcy z Galicji Wschodniej traktowali ideologię sowiecką, którą na początku przyjęli dobrze, a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Historia

Pistolet do wynajęcia, czyli prywatna wojna Rafała Gan-Ganowicza.
Film pokazała TVP publiczna w poniedziałek.
CYMES!
Film przedstawia losy Polaka, Rafała Gan-Ganowicza, najemnika. Niebanalny życiorys przeplatany wojnami, począwszy od II światowej po te egzotyczne: w Kongo i Jemenie.
Własne wspomnienia bohater kwituje dygresjami do ;...tych, którzy zwichrowali mu całe życie, do komunistów;....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

PO działa jak bolszewicy, w starym dobrym stylu. Usunięcie z komisji dwojga posłów PiS zniesmaczyło nawet SLD-owców.
Stosowanie sztuczek P-R tudzież kruczków prawnych w celu osiągnięcia sukcesu jest tak znane, że aż staje się monotonne.
Tylko co wtedy gdy pomimo stosowania tychże sztuczek pewnych rzeczy nie da się przeforsować. Tutaj też bolszewicy pewnie posłużą przykładem - będzie się strzelać do...

0
Brak głosów