Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

  Poniższa lista sędziów sprzeniewierzających się etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu.

 

Będę zobowiązany uzupełnić listę po otrzymaniu informacji o kolejnych  patologiach w...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

     Dziwna cisza zapanowała zarówno w mediach jaki i w sferach rządowych, po ogłoszonym przez Putina bojkocie na mięso, a za jakiś czas na owoce i warzywa polskie.

Rząd Tuska wyraźnie podkulił ogon i zamiast w ramach wzajemności wprowadzić bojkot towarów i usług rosyjskich , powołał "Komisję- do negocjacji w sprawie zniesienia rosyjskich sankcji na polskie towary" (sic!). Normalnemu człowiekowi...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (12 głosów)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Poniższa lista sędziów sprzeniewierzających sie etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu.

Na końcu dwa filmy: Wywiad z J.R. Nowakiem o rozliczeniu komunizmu na Węgrzech oraz relacja ze...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty lista „10 strategii manipulacji” przez establishment.

1 – ODWRÓĆ UWAGĘ Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Świat

 

Możemy zapoznać się  z dokumentami masońskimi, wskazującymi na ich mafijny charakter powiązań  ze światem polityki, oraz dążenie do stworzenia rządu światowego z totalitarnym systemem sprawowania władzy,   oraz jej wpływ na awanse w kluczowych resortach państwowych, afery gospodarcze, inspirowanie  wojen rewolucji .

 

Na przeszkodzie do tych celów pozostał  jeden przeciwnik- Kościół...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

    Od czasu zwycięstwa PIS w wyborach parlamentarnych można było zaobserwować nowe zjawisko w polskiej polityce. Przeciwnicy ówczesnego rządu wykorzystywali zachodnie media i inne fora międzynarodowe, by przedstawić rządzącą koalicję i nasz kraj w najgorszych możliwych barwach.

Ci ludzie zdają się nie rozumieć, że niszczenie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej będzie miało długofalowe...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Oto prawda o pośle PO- "bohaterskim konspiratorze" oraz jego pisemnym zobowiązaniu do współpracy z SB, po aresztowaniu członków konspiracyjnej organizacji "Ruch". Poniżej ostatni wywiad z byłą jego narzeczoną Elżbietą Królikowską- Avis, którą Niesiołowski zdradził informując SB, że była w grupie mającej za zadanie podpalić Muzeum Lenina w Poroninie. Jako ciekawostkę warto nadmienić, że będąc w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Rządy skorumpowanych elit zbliżają się ku końcowi. Porozumienie "okrągłego stołu z kantami", z podziałem łupów i okradaniem majątku narodowego przy aprobacie tego stanu rzeczy przez dyspozycyjne sądy, poprzez orzeczenia o umorzeniu lub przedawnieniu karalności, dobiega nieubłaganie końca.

Wybory prezydenckie i zbliżające się w październiku do Sejmu postawią "kropkę nad i". Czołowym  gwarantem...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 Reklama naciągaczy, utrwalona zdjęciem na http://www.alert24.pl/alert24/51,84880,11510226.html?i=0, na której oferują zdjęcia z wykroczeń, datę i wysokość mandatu oraz poniżej- wypowiedź ofiary, która została wykiwana, poprzez manipulację cenami SMS-ów i propozycją wysłania kolejnych SMS-ów  na dość sporą kwotę, za obietnicę "informacji" o szczegółach wykroczenia.

http://www.alert24.pl/alert24...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 Poprawiona o nowe okoliczności lista sędziów, sprzeniewierzających się etyce zawodu, została utworzona na wypadek sytuacji analogicznej do współczesnych Węgier, gdy prawica po przejęciu władzy przez premiera Orbana, rozpoczęła marsz ku niepodległości z gotowymi materiałami do rozliczeniu zbrodniczego systemu epoki komunizmu.

Będę zobowiązany uzupełnić listę po otrzymaniu informacji o kolejnych...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (16 głosów)

Strony