Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Określenie dla młodych ludzi wstępujących w życie publiczne raczej szokujące. Koncesjonowani przez Kiszczaka i Jaruzelskiego opozycjoniści otrzymawszy certyfikaty bycia opozycjonistami wmówili wszystkim – nawet tym ze starych demokracji, że Polska to kraj prawdziwie demokratyczny wolny. Jaki mieli w tym interes ? Odpowiem, bardzo przyziemny – bycia kimś ważnym i posiadającym środki finansowe w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

W ramach polityki pro-rodzinnej pragniemy Szanownym czytelnikom zaprezentować cykl publikacji o diasporze aszkenazyjskiej w Polsce.
Zapewne Państwo rozpoznacie znane twarze z polityki i komunistycznych sądów oraz mediów.
Kurscy to wzorcowa rodzina świetnie zintegrowana w Polsce.
Zalecamy chwilę refleksji i zadumy nad życiem decydentów w Polsce przez pryzmat, kto jest kim.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Tak naprawdę stan wojenny w Polsce zmienił swe oblicze i został ucywilizowany w ciągłą walkę ideologiczną z Polakami. Krzyż pod pałacem ruskiego namiestnika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie jest wyrazistym i jednoznacznym dowodem na powyższe brutalne i trudne do akceptacji stwierdzenie. Ten Krzyż mógł tylko przeszkadzać wrogom chrześcijaństwa i tożsamości narodowej Polaków.
Dla młodych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Dzisiaj jest okres wyczekiwania do kolejnej miesięcznicy smoleńskiej. Proponujemy aby Szanowni internauci określili w formie komentarzy różnicę między dwoma Prezydentami. Zapraszamy do śmiałych komentarzy mimo represji w Polsce.
"Nie lękajcie się" - Jan Paweł II

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Świat

Publié le mai 13, 2011 par rafzen
Komorowski mając 29 lat w dniu zamachu na Jana Pawła II oraz znając z lat harcerskich czyli od wczesnej młodości swą żonę, zintegrował się wspaniale z teściem i teściową pracujących dla ministerstwa morderców. Już kilka lat wcześniej w ramach dbania o swą córeczkę teściowie otoczyli swymi morderczymi parasolami ochronnymi zięcia i powierzali wielokrotnie tajne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Świat

Radosław Sikorski broniąc wschodnich komunistów wypełnił znamiona postawienia go przed Trybunałem Stanu za lobbowanie na rzecz struktur międzynarodówki kryminalnej i wspieranie poprzez zaniechania władzy w Polsce złodziei mienia wielkiej wartości wpisanego do Rejestru Zabytków, a będącego własnością Rafała Gawrońskiego.
Andrzej Poczobut jest ścigany przez prokuraturę w Grodnie za znieważenie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Około 30 minut temu był słaby wstrząs w południowo - zachodniej Polsce o sile 3,1. 51.4 N i 15.96 E.
Dlaczego media w Polsce milczą ?
Przecież to nie jest pierwsze trzęsienie ziemi o tej sile. Wczoraj było także o tej sile o godz. 00:51 50,01 N i 18,58 E oraz w dniu 22 sierpnia o godz. 21 min.43:23,2 50,15 N i 18,93 E o sile 2,9.
To prawda, że są to stosunkowe słabe trzęsienia ziemi ale media...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Inwestycja w rafinerii gdańskiej grupy Lotos kosztowała przeszło 5,5 mld zł. Takiej kwoty środków finansowych na inwestycję przemysłową nie wydała w ostatnich latach żadna firma w Polsce.
70 proc. to kredyt, 30 proc. środki własne. Innymi słowy, środki własne to przeszło 1,8 mld zł. Według zachodnich analityków cena z sprzedaży nie powinna przekroczyć 2 mld. zł. Nawet załóżmy wersje optymistyczną...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

W celu zacierania śladów prowadzonej eksterminacji Narodu Polskiego, Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy i szef tego urzędu Reinhard Heydrich powołał pod dowództwem SS-Standartenfuhrera Blobela specjalne Kommando 1005, utajniając całe przedsięwzięcie. Nazwa pochodzi od biurowej numeracji.
Krematoria były obsługiwane w KL Warschau przez specjalne komando 1005, a w Warszawie zwane...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Poloniae
Blog

Cenzura na Salon 24.
Publié le février 28, 2011 par rafzen
Szanowni państwo.
Jestem zmuszony do zawieszenia publikacji na Salon24 ze względu na metody totalitarne i blokowania moich opinii o braciach Kaczyńskich.
Rafał Gawronski
Sprawa dotyczy tego artykułu !
27.02.2011 22:02 3
Motywy mordowania Kaczyńskich.
Służby geologiczne Polski i USA oszacują zasoby gazu łupkowego wiosną 2011 roku.

Złoża...

0
Brak głosów

Strony