Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Okowita
Świat

„Polskie obozy śmierci”, jak widać po ostatnim wystąpieniu prezydenta USA, się trwałym elementem identyfikacji Polski. Co więcej – w samej Polsce stały się pojęciem akceptowanym na tyle, że Barrack Obama znalazł w Polsce całe kohorty obrońców.

Dwie historie – niemiecka i polska. Niemcy od lat wytrwale dążą do wygładzenia, oswojenia, zneutralizowania swojego morderczego wizerunku z czasów II WŚ....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Te słowa padły dziś z ust Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego.

Tak, panie Komorowski – WY odpuszczacie. Odpuściliście już dawno temu. Odpuściliście wtedy gdy uznaliście, że dogadanie się z komuną, za plecami m.in. ofiar bandyckiego systemu, które DO DZIŚ nie doczekały się sprawiedliwości, było dla WAS ważniejsze niż interes Narodu. Dla WAS komuna była ważniejsza niż...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Bo dlaczego nie?

Trwający od prawie dwóch lat festiwal pt. „Wielka Ściema czyli Wyjaśnianie Przyczyn i Okoliczności Katastrofy Smoleńskiej Przez Rząd RP i Rząd Federacji Rosyjskiej” co i rusz przynosi nowe okoliczności obalające serwowane nam, przez reżyserów tego spektaklu, „prawdy jedynie słuszne”.

Reżyserzy i ich klakierzy, otrzymawszy ostatnio cios w postaci braku głosu śp. gen Błasika na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Zamiast wstępu dwie wiadomości z TVP.

TVP1 właśnie „poinformowała”, że rząd Mazowieckiego to pierwszy niekomunistyczny rząd w powojennej Polsce. TVP Info „zauważa”, że rozmiar zwycięstwa w wyborach 1989 zaskoczył opozycję. Przeszło dwadzieścia lat prania mózgów działa perfekcyjnie.

Zacznę od końca. Nieocenieni czerskiści twierdzą, że mieliśmy dwadzieścia lat lustracji i wystarczy. Mieliśmy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie byłem na Marszu Niepodległości. Taka praca niestety. Jej niewątpliwą korzyścią jest jednak to, że mogłem obserwować „pracę dziennikarzy”. Praca dziennikarzy….hmmm.. dwa słowa, trzy bzdury.

Dziś jeden z gości TVP Info (przepraszam ale nazwiska nie pamiętam niestety), profesor, stwierdził jasno – dla dziennikarzy liczy się nius. Zamieszki to nius, krew się leje – mamy niusa. Itp.
Święta...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

To co dziś mówi b. szef CBA o dziwnych związkach ludzi Platformy nie jest żadną nowością.

Ktoś jeszcze pamięta pytania Leppera i histeryczną reakcję, polegającą na uruchomieniu aparatu państwowego za obrazę jego naczelnych organów? Sprawę o tyle śmieszną, że aż Komitet Helsiński ( http://tnij.org/l2iw ) musiał Leppera bronić.

Obecna minister ds. walki z korupcją wiele lat szukała tzw. układu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie, nie – to jeszcze nie pomysł na scenariusz filmowy. To rzeczywistość zakochanych w Tusku celebrytów, mediów i tzw. wybitnych autorytetów.

Nie dziwią mnie fakty odejścia od ślepej wiary w „cuda” tych, którzy wczoraj sprzedali duszę Platformie Obywatelskiej - wierząc w kłamstwa Donalda Tuska. By żyło się….jak?

Pani Rzeczywistość odpowiada – dziś nie żyje się lepiej. Zakochani w Tusku również...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Według Stasińskiego i Passenta.

To niebywałe! Platforma rządzi ponad cztery i pół roku a ci… dziennikarze dalej tkwią w stworzonym przez siebie matriksie. Matriksie, którego jedynym celem jest ochrona rządu Donalda Tuska.

W normalnym kraju rolą mediów (a szczególnie tych mainstreamowych) jest patrzenie na ręce władzy. Bo to władza, a nie opozycja, ma decydujący wpływ na życie Polaka-szaraka. Nikt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Falska się obraziła. Zaszczekała. Napisała „10 marca pod Pałacem Prezydenckim tłum krzyczał: (…) a do dziennikarzy: "Bolszewicy, ruskie gnidy idźcie do Moniki Olejnik". Tym wszystkim, którzy tak wrzeszczą, odpowiem słowami prezydenta Lecha Kaczyńskiego: "Spieprzajcie, dziady!".

Falskiej nie przeszły przez jej zootechniczne usta, żywcem wyjęte z reklamy botoksu, słowa „świętej pamięci”? Michnik z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Niejaki Sroczyński napisał dziś tekst. Naprawdę! Wyobraźcie sobie, że czerskista wzywa by zobaczyć w nim człowieka!

Nie będę komentował faktu, że tekst ten jest pełen buty, pychy i kłamstwa. Jak to zwykle u czerskistów. Zastanawia mnie co skłoniło Czerską do opublikowania tekstu wzywającego do rozmowy, polemiki.

Czerskista zauważa, że jego „banda” (wyobrażacie sobie? Banda na Czerskiej!...

0
Brak głosów

Strony