Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika sigma
Blog

Ponieważ bezustannie słysze, że przecież PIS przez te niespełna dwa lata rządów i tak nic nie zrobił, więc zapodaję, co zrobił:

-produkt krajowy brutto w czasie rządów PIS-u przyrastał rocznie o ponad 6%, produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%, produkcja budowlana o ponad 60%.
-w okresie 2005-2007 powstało 1,2 mln miejsc pracy w kraju
- spadło bezrobocie z ponad 3 mln osób w 2005...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (18 głosów)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Fluoryzacja jest przypadkiem największego oszustwa medycznego w XX wieku.- Robert Carlton 1992 * W 1946 roku, CIA rozpoczęło tajną operację pod kryptonimem “Spinacz- Paperclip”. Operacja polegała na tajnym przewożeniu naukowców niemieckich do USA.

Operacja polegała na tajnym przewożeniu naukowców niemieckich do USA. Niektóre publikacje podają, że operacja rozpoczęła się już w 1945 roku....

2.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

 

W czasie wojny mnóstwo arcydzieł dostało się w ręce łajdaków; jeżeli tylko udało się je wytropić, a była taka możliwość, często wykupywano je z ich rąk, jako osób niegodnych ich posiadania.

Obraz jest tworzony przez malarza; stanowi jego część. Często mówi się o dziele, że jest dzieckiem swego twórcy i coś w tym jest. Osoba, która kupuje obraz, kupuje sobie prawo do obcowania z czyimś...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (26 głosów)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Niewiedza jest niebezpieczna – ks. arcybiskup Bolesław Pylak

Jak wykazałem w poprzednich częściach , brak prac naukowych wskazujących, że szczepienia zapobiegają zachorowaniu na grypę zarówno dzieci jak i osób starszych. Jaki jest więc cel upierania się wakcynologów i stosowania przymusu administracyjnego ich stosowania?

WHO w 2009 roku, chcąc przeforsować sprzedaż szczepionek przeciwko grypie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Wszystkie rozbiory Rzeczpospolitej formalnie były bez zarzutu. Przeprowadzone z zachowaniem praworządności.

5 sierpnia 1772 roku miał miejsce I rozbiór Rzeczypospolitej. Jako przyczyny rozbioru Rosja, Prusy i Austria podały "całkowity rozkład państwa" i "anarchię".
Na zwołanym pod presją państw zaborczych w 1773 roku sejmie konfederacyjnym szlachta Rzeczypospolitej ratyfikowała postanowienia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Poligonów atomowych było w ZSRR aż 110, a największe to Semipałatyńsk w dzisiejszym Kazachstanie, Tockoje między Orenburgiem a Kujbyszewem (700 km od Moskwy) i Nowa Ziemia na Oceanie Arktycznym.

W przeciągu 40 lat, w latach 1949-1989, przeprowadzono w ZSRR ponad tysiąc prób jądrowych.

Na poligonie koło Semipałatyńska przeprowadzono 469 wybuchów jądrowych, z czego 87 w wysokich warstwach atmosfery...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Jakąs notkę Coryllusa przeczytałam po raz pierwszy z rok temu. Jednak komentarze odautorskie zionęły taką nienawiścią, pogardą i chamstwem, że przestałam czytać zarówno notki, jak i komentarze. Po prostu założyłam, że z tak zgniłego drzewa owoc nie może być dobry.

Potem jednak Grzegorz Braun i kilku zaprzyjaźnionych blogerów zaczęło nagle wychwalać „Baśń jak niedźwiedź”. Chcąc nie chcąc...

2.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Artykuł

Przerażone Owce Chrystusa, czyli Skworc arcybiskupem w Katowicach?!

[KURIER CHICAGO 4-10 listopada 2011 r. opublikował, z okazji wizyty biskupa ordynariusza tarnowskiego Wiktora Skworca w Chicago, następujący artykuł. W oryginale, w Kurierze, sporo fotokopii dokumentów, donosów TW Dąbrowskiego, m.inn. na Kazimierza Świtonia, itp. Z żalem konstatujemy, że agenci trzymają się mocno. W Kościele - też. M. Dakowski]

28 października serwisy agencyjne obiegła sensacyjna wiadomość o nominacji biskupa Wiktora Skworca na Arcybiskupa Śląskiego w Katowicach.

1.1
Średnia: 1.1 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

W zachodniej Europie, podobnie jak w USA obowiązkowe szczepienia wywołują coraz większą wątpliwość. Jednak w Polsce takie stanowisko wciąż nalezy do rzadkości, a zbawienne działanie szczepionek nalezy do kanonu wiary w medycynę.
Ponieważ sama mimo zaszczepienia przeciw kokluszowi, przeszłam go w najostrzejszej możliwej postaci, więc myślę, że najwyższy czas pozbierać fakty i dojść do wniosku, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sigma
Artykuł

W imieniu Rzeczpospolitej - skazany !
Echa Marszu Niepodległości

...policjant Andrzej Czajka, który bestialsko kopał Daniela po głowie, dostanie wyrokiem sądu 300 złotych, które Daniel ma wpłacić na konto policjanta Czajki.

Bił policjant - to widzieliście. Bił po cywilnemu, bestialsko, kopiąc Daniela w głowę kilkanaście razy. Sędzia Iwona Konopka w imieniu Rzeczpospolitej skazała Daniela na trzy miesiące więzienia. A policjantowi Daniel ma zapłacić 300 zł nawiązki.

1
Średnia: 1 (1 głos)

Strony