Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Brytania
Notka

50 000 uchodźców chce sprowadzić do Wielkiej Brytanii partia Liberalno - Demokratyczna, której liderem jest Timm Farron. Ma to być program poważny, kosztujacy podatników 4,3 miliarda funtów. Partia liczy na zwycięstwo w wyborach do Parlamentu Brytyjskiego w czerwcu 2017.

5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Jayda Fransen i Marian Łukasik
Świat

Brytyjska Marine La Pen - Jayda Fransen podczas protestu w Londynie wezwała do rozpoczęcia Nowej Krucjaty przeciwko Islamowi.

Protest odbył się kilka dni po ataku terrorysty w Londynie, który staranował niewinnych turystów samochodem raniąc 40-stu i doprowadzając do śmierci 5 osób, w tym policjanta spod Parlamentu.

Organizatorzy protestu z Britain First, przemaszerowali ulicami Londynu pod...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Kraj

Sprawa polskiego złota w Anglii często wraca na usta polityków i czytelników, którzy są zainteresowani zwrotem tego złota. Sprawa nie wygląda jednak tak jak zwykło się sądzić, i jak jest rozpowszechniane w mediach, że złoto to zaginęło. Narodowy Bank Polski ma pełną kontrolę nad złotem w Anglii, którą przejął po wojnie od Banku Polskiego. Złota należy zatem szukać w Polsce nie w Anglii. Co...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Partia Grzegorza Brauna - Konfederacja Korony Polskiej (Korona) obejmuje już 34 okręgi z zaplanowanych 40. 60 kandydatów będzie startowało w najbliższych wyborach parlamentarnych z list Konfederacji Wolność i Niepodległość dlatego była konieczność powołania Konfederacji Korony Polskiej - mówił Grzegorz Braun na sobotnim spotkaniu 7 września.

Głównym hasłem nowej partii Grzegorza Brauna jest „Wiara, rodzina, własność”.

Zobacz cele partii Korona. 

3.125
Średnia: 3.1 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Gwałciciele, którzy dokonali gwałtu nieletniej dziewczyny wracającej z imprezy w Ramsgate zostali uznani winnymi gwałtu, pomimo nie przyznawania się.

5
Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Muzułmanie atakowali zwolenników EDL prostestujących przeciwko budowie meczetu. Przewrócili policjantkę i grozili policji ochraniającej protest pobiciem. Dwóch policjantów odniosło niegroźne rany.
Policjantka została powalona na ziemię, gdy maszerujący English Defence League ścierał się z przeciwnikami w proteście przeciwko budowie meczetu.

 

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Znany z Telewizji Narodowej Wojciech Olszański vel Jabłonowski uderzył na powązkach Sławomira Wróbla bo ten miał go nazwać ruskim agentem.

3.85
Średnia: 3.9 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Nie minął tydzień od osadzenia Paula Goldinga w więzieniu a dwóch Muzułmanów złamało Goldingowi nos. Paul Golding uwięziony za prowadzenie anty-islamskiej polityki jest dowodem na to, że z Islamem walczyć się nie opłaca. On i jego asystentka Jayda Fransen zostali skazani prawomocnym wyrokiem a partię Britain First pozwano o odszkodowanie na rzecz Halal Food Autority za twierdzenie, że sponsoruje ona terroryzm. Muzułmanie z Halal Food Autority spodziewają się uzyskać od BF 100 tys funtów odszkodowania.

5
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Szturm imigrantów chcących dostać się do Hiszpanii spowodował reakcję strażników, którzy pałkami próbowali powstrzymać 300-osobowy tłum. Jeden ze strażników, chciał podłożyć nogę ale została ona złamana w dwóch miejscach.

3.9
Średnia: 3.9 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Wielka Brytania. Liderzy Britain First Paul Golding i Jayda Fransen zostali aresztowani po kampanii nagłaśniającej gwałt 16-latki w Ramsgate dokonany przez pracowników Take Away'a. Protest antyislamski planowany na 3-ciego czerwca w Birmingham - stolicy zasiłków i meczetów nie odbędzie się - poinformował Marian Łukasik. W tym samym dniu 10 maja aresztowano załłożyciela EDL-u (England Defence League) Tommiego Robinsona.

5
Średnia: 5 (1 głos)

Strony