Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Kazek
Świat

Na Onecie mozna znaleźć ww.tytuł wiadomści jak to źle w Rosji po wprowadzeniu embarga.

Ktoś przytomnie znalazł takie coś

 

wpisujemy w google:

Wal Mart Disaster Deepens: Shelves Empty as Sales Declinei klikamy pierwsze wyświetlenie, znajduje się tam artykuł z niszowego portalu amerykańskiego z 2013 roku o pustych pułkach w sieci Wal Mart w USA , przyglądamy się zdjęciu do artykułu,

 

...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Historia

Radzę to przeczytać wszystkim wierzącym w teorie spiskowe.

 

Notatka kpt. Pietruczuka w sprawie lotu Tu-154 12 sierpnia 2008 r. do Azejberdżanu

Informuję, że w dniu 11.08.2008 dowódca 36 SPLT płk Tomasz Pietrzak postawił mi zadanie dotyczące wylotu do Tallina (Estonia) oraz wylotu Prezydenta RP w dn. 12.08.2008 r. do Ganji (Azerbejdżan) przez Simferopol (Ukraina). Osobiście postawiłem zadania...

2.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (12 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Kraj

Szacuje się że w okresie II-ej wojny światowej Ukraińcy wymordowali nawet do 200 tysięcy osób, w tym kobiety w ciąży i dzieci, nawet niemowlaki. Tego tematu nasze środki masowego przekazu prawie unikają, nasze władze też.

Tą symboliczną 72 rocznicę rzezi wołyńskiej 11 lipca 2015 r. uczczono w Warszawie apelem pamięci pomordowanych salwą honorową i złożeniem wieńców przed pomnikiem 27 Wołyńskiej...

1.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.6 (13 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Świat

Banderowcy z "batalionu"  AZOW  w bestialski sposób zabijają  ludzi podejrzanych o "separatyzm". Na załączonym linku do filmiku można zobaczyć jak ukrzyżowali  "separatystę".

Banderowcy maja swoje metody. Bestialstwo  odziedziczyli  jeszcze po dziadkach z UPA.

Dlaczego przybili do krzyża? Bo są opętani przez diabła.

W swoim sadyzmie widocznie lubią przybijać.Banderowcy na początku majdanu jeszcze...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (21 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Świat

Według The Telegraph (link poniżej) u znanego dysydenta Włodzimierza Bukowskiego angielska policja znalazła kolekcję dziecięcej pornografii. Został on wezwany do stawienia się przed angielskim sądem 5 maja.

Władimir Bukowski był autorytetem dla polskiej prawicy. Występował w produkcjach Grzegorza Brauna, Bronisława Wildsteina, o Gazecie Polskiej i niezależnej,pl nie wspominając.

 

Nie jest...

2.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (15 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Historia

Niewątpliwie najbardziej rewizjonistycznym tekstem najnowszego Glaukopisu jest artykuł Marka Kmińskiego „Professor locutus est” w którym autor ujawnił, że Józef Piłsudski zmarł na kiłę.

Kiłę u Piłsudskiego rozpoznał austriacki lekarz Karel Frederik Wenckebach. Marszałek bojąc się skandalu sam zażądał by badał go lekarz spoza Polski.

Wyniki badań utajniono. Propaganda rządowa kolportowała wersje...

1.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.2 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Kraj

Jeszcze w tym miesiącu mają być udostępnione nieznane nagrania rozmów załogi Tu-154M – zapowiedział w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Według szefa resortu nowe taśmy nie pochodzą z pokładu polskiego samolotu i rzucą nowe światło na okoliczności katastrofy smoleńskiej. Wiadomość pochodzi z września 2016. http://www.tvp.info/26784017/macierewicz-mamy-...

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Kraj
Prawda o PRL – tekst pochodzi z kręgów wojskowych, ale jest wart przeczytania i zadumy

A kto – z młodych wykształconych, z dużych miast – wie, że kiedyś w Polsce produkowano generatory elektryczne dla największych elektrowni?

Że produkowano turbiny o mocy 500 MW, — a przymierzano się do turbin 1500 MW?

Że polowa chińskich, indyjskich, indonezyjskich, greckich i tureckich, libijskich i irackich...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Kraj

Poprawność polityczna w Europie, a szczególnie w Polsce. przybrała karykaturalne oblicze. Niedawno byliśmy bombardowani doniesieniami o zabójstwie 10 letniej dziewczynki w Kamiennej Górze przez frustrata, któremu skończył się zasiłek dla bezrobotnych. Tragedie związane z bezrobociem są ostatnio w Polsce tak częste, że przestaliśmy przywiązywać do nich wagę. Także w tym przypadku założyłem,...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Kazek
Kraj

Gazeta Polska donosi:

"Informacja o finansowaniu Kongresu Liberalno-Demokratycznego Donalda Tuska z pieniędzy niemieckiej CDU to nie jest jedyny sygnał świadczący o wpływie niemieckich pieniędzy na polską politykę. Władysław Bartoszewski, będąc szefem MSZ-etu w rządzie Jerzego Buzka, dostał 132 tys. marek z niemieckiej fundacji."

http://niezalezna.pl/54712-wladyslaw-bartoszewski-finansowany-przez...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (17 głosów)

Strony