Niepoprawni.pl - Polecanki

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Odbiorcy TVN24 wcale nie marzą o wolnych mediach. Nie domagają się obiektywizmu dziennikarzy. Chcą politycznej krwi pisowców lejącej się z ekranu całą dobe

Wystarczyła jedna zwykła rozmowa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Radosławem Sikorskim, abyśmy zobaczyli, że uzależnieni od tej stacji żądają tylko jednego – okładania partii rządzącej w każdej sytuacji i nie zgadzają się choćby na słowo krytyki pod adresem opozycji.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Husky
Artykuł

Nie mówcie tego, co myślicie. Nie ujawniajcie zbyt pochopnie swoich poglądów. Możecie sobie pluć na Wojsko Polskie, ale tylko w prywatnych rozmowach. To najważniejszy przekaz, jaki miał dla swoich partyjnych towarzyszy Donald Tusk na konwencji PO. To przerażające, że stoi na czele armii ludzi, z których wielu jest w stanie działać tak mocno wbrew polskiej racji stanu. Co gorsza, Tusk nie zamierza ich przekonywać do zmiany poglądów. Nie próbuje przemawiać do ich rozumu, nie domaga się od nich myślenia patriotycznego. Chce tylko, by się nie „wysypywali” ze swoimi ideami.

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Artykuł

 

8 lat więzienia

– nowy pomysł

Ministerstwa Sprawiedliwości

 

 

Nie doceniałem potencjału intelektualnego tego resortu.

Przecież to zaszczepieni są teraz tymi, którzy zarażają.

Przecież to zaszczepieni są właśnie teraz tymi, którzy:

 

– nie noszą maseczek

– nie noszą przyłbic

– nie dbają o zasłanianie ust, nosa, uszu, skóry

– nie dbają o zachowanie dystansu przestrzennego

2.8
Średnia: 2.8 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Niektórzy mówią, że należy działać jak Węgrzy. Rząd w Budapeszcie zrezygnował z części "pożyczkowej" unijnego Funduszu Odbudowy (Fu! Oooo!) i znalazł inne wyjście. Jaki z tego wniosek? Może taki, że... stając do walki trzeba wierzyć w zwycięstwo, bo bez tej wiary trudo wygrać - można tylko opóźnić klęskę. Czy polski rząd na pewno wierzy w wygraną w batalii z UE?

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Wideo

9 dni temu Administracja Bidena, w tajemnicy przed obywatelami, zachęciła ich do przybywania nad Amerykańską granicę. Nie dopuszczając na miejsce przedstawicieli mediów i blokując loty dronów nad okolicą dążą do nieupubliczniania tego faktu.

Tutaj jest mowa o liczbie 10,5 tysiąca ludzi w tym obozowisku na granicy w pobliżu Del Rio, TX. Ja oglądałem dalszą część tego reportażu zamieszczoną w innym programie, do dzś na to miejsce przybyło 12 tysięcy Haitańczyków. 

Wybaczcie, ale nie mam czasu na tłumaczenie wszystkich informacji.

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

"(...) - Rewolucja nigdy nie jest zjawiskiem nieoczekiwanym, czymś nieprzewidzianym, nagłym; jej zbliżanie się można poznać po pewnych znakach ją poprzedzających. Rewolucja jest zorganizowanym barbarzyństwem, do którego tak łatwo się nie schodzi, jeśli przedtem długotrwała praca rozkładowa nie dokona ewolucji wewnętrznej w dół. Ten proces może być powstrzymany tylko wtedy, gdy siłom rozkładowym przeciwstawi się całe społeczeństwo mocą swego zdrowego ducha”. (...)"...

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na Europę w piątek wyraził pesymistyczny pogląd na temat tego, czy szczepionka pozwoli na zakończenie pandemii COVID-19, ponieważ nowe mutacje niszczą nadzieje na uzyskanie zbiorowej odporności.

„W obliczu możliwości, że wirus może istnieć przez wiele lat, specjaliści ds. zdrowia muszą teraz przewidywać, jak stopniowo dostosowywać naszą strategię szczepień, zwłaszcza za pomocą dodatkowych dawek” – powiedział dziennikarzom Hans Kluge.

5
Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Artykuł

Bardzo dobre sondaże dla PiS. Dziennikarz "GW" bije na alarm: "Może rządzić trzecią kadencję - jeśli opozycja się nie pozbiera"

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

W Danii w piątek zniesiono obowiązujące w tym kraju od 18 miesięcy restrykcje koronawirusowe. Powodem pełnego otwarcia jest zaszczepienie 73 proc. społeczeństwa oraz uznanie, że „pandemia jest pod kontrolą”

Ostatnimi ograniczeniami był wymóg okazywania zaświadczeń o szczepieniu lub posiadania negatywnego testu na Covid-19 w klubach nocnych oraz na imprezach plenerowych i koncertach dla ponad 2 tys. widzów.

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

"Białoruś steruje strumieniami migrantów i wywiera presję. Jest to forma nowoczesnej agresji w celu wymuszenia siłą zmiany polityki drugiego państwa. Na polsko-białoruskiej granicy nie mamy do czynienia z ruchem migracyjnym, a ze zwerbowanymi ludźmi, którzy mają świadomość, że nie uzyskaliby statusu uchodźcy w normalny sposób,  dlatego próbują dostać się do Unii Europejskiej przez zieloną granicę – powiedział Marek Budzisz, ekspert do spraw wschodnich, w programie „Polski punkt widzenia” w TV Trwam. (...)

5
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Krakowska kancelaria zamierza pozwać Skarb Państwa za powikłania po szczepieniu przeciwko COVID-19 – wynika z informacji Radia Zet. Według stacji to pierwszy taki pozew w Polsce. Pokrzywdzoną jest pani Agata, która kilka dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki została sparaliżowana od pasa w dół - podało radio.

W szpitalu spędziła ponad dwa tygodnie, lekarze stwierdzili u niej zapalenie rdzenia kręgowego, spowodowane najprawdopodobniej wczesnym odczynem poszczepiennym

— mówiła Radiu Zet adwokat Beata Broniewicz-Pasieka.

5
Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Prof. W. Gontarski o ataku Komisji Europejskiej na Polskę w sprawie Izby Dyscyplinarnej SN: Traktat nie przewiduje kar finansowych z tytułu niewykonania postanowienia o tzw. środku tymczasowym

Cytuję:

5
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Sondaż: Trump mógłby pokonać Bidena w wyborach prezydenckich w 2024 r. / USA w skrócie

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Artykuł

Jeżeli jakieś zmiany w rządzie nastąpią to myślę, że wkrótce - wrzesień, początek października - mówił PAP podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Zaznaczył też, że Jarosław Kaczyński w ciągu najbliższych miesięcy nie planuje rezygnować z funkcji wicepremiera

5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Husky
Artykuł

Broń jądrowa w Polsce? Czas zacząć działać. "Mamy już amerykańskie instalacje rakietowe mogące przenosić ładunki jądrowe"

Jeżeli w Niemczech wygrają zwolennicy denuklearyzacji kraju, to Polska, wobec agresywnej polityki Rosji, powinna sprowadzić nad Wisłę amerykańskie ładunki jądrowe. Dlaczego? Bo tylko one mogą zagwarantować nam bezpieczeństwo.

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Od trzech dni obowiązuje w przygranicznym pasie stan wyjątkowy. Najbardziej martwią się tym dwie grupy ludzi - postsowieccy dyktatorzy oraz część polskich dziennikarzy. Putin z Łukaszenką stracili niezłe narzędzie do destabilizowania sytuacji w Polsce. A żurnaliści nad Wisłą wyjątkowo parszywą okazję do uderzania w polski rząd. Ten piekielny sojusz został wystawiony na próbę. Ale, jak widać, walczy.

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Dr M. Szołucha o inflacji w Polsce: Dopóki nie uda nam się zahamować szaleńczego trendu pseudoekologicznego w unijnej polityce energetyczno-klimatycznej, to ceny w Polsce będą rosły

5 września 2021 18:56/w Informacje, Polska
Radio Maryja

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

19 sierpnia 1949 r. mija kolejna rocznica zamordowania chorążego Witolda Boruckiego ps. „Babinicz”. Miał niespełna 25 lat. Jego syn urodził się w wiezieniu na ul. Rakowieckiej w Warszawie. Nie mieli łatwego życia...

5
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

3 września 1928 r. we wsi Guszczewina koło Narewki przyszła na swiat Danuta Siedzikówna „Inka”. 28 sierpnia 1946 r., 75 lat temu w Gdańsku „Inka” została zamordowana przez komunistyczną bezpiekę. Łączniczka i sanitariuszka Brygady Wileńskiej AK (służyła w oddziale Zdzisława Badochy „Żelaznego”) miała wtedy niespełna 18 lat. Zdanie z grypsu, wysłanego przez nią z więzienia, trudno wymazać z pamięci: „Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba”.

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika pokrzywa
Artykuł

Poniedziałek, 11 maja

 

20.54

 

Zapisz dziecko

- Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

 

- Opublikuj.

 

Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)

1
Średnia: 1 (3 głosy)

Strony