Putin. Śmierć albo ZSRR 2.0.

Obrazek użytkownika Mind Service
Artykuł

Naród rosyjski coraz bardziej i bardziej kocha swojego wodza. Według niedawnych badań centrum  „Lewada  ” od grudnia 2013r. ponad dwa razy wzrosła liczba Rosjan, którzy chcieliby, aby po 2018 roku Putin nadal był prezydentem Rosji. Jeśli władza znajduje się w ręku tych samych ludzi to według 41% Rosjan, w kraju zabezpieczony jest porządek i stabilność. Zaledwie 18% Rosjan sądzi, że prowadzi to do ich samowoli i korupcji. Rosjanie nie dostrzegają związku niezmienniczości władzy z korupcją, z którą niemal codziennie się stykają i już uważają za coś normalnego. Nie pojmują po co należy regularnie zmieniać kierownictwo kraju. Przecież Stalin wiele lat rządził i tylko dzięki temu mógł zbudować wielkość i dobrobyt Rosji – tak uważają. Być może nawet nie rozumieją po co komu potrzebne są wybory.   

Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Mowia na miescie ze Putin zmienia plec. Operacja jednak wymaga kilku dni odpoczynku. Jest tez mozliwe ze uciekl z Rosji awionetka i poprosil o azyl na Kubie. Zreszta historia zna takie przypadki, od prostaty do podstawiania sobowtora. Jak juz przy spekulacjach jestesmy to jest jeszcze jedna plotka - otoczenie Putina przemowilo mu do rozsadku i opracowuja wspolnie plan"B".

Vote up!
3
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1469615

Sądzisz zatem, że po putasie zostanie tylko h..j?

Ale on cienki taki.

Jak gonopodium, na ten przykład.

Na defiladach będą musieli lupę przed nim stawiać(jak złosliwa plotka niesie, już to robili).

Vote up!
3
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1469619

Warto przypominać słowa płk. zbrodniczego, sowieckiego KGB Putina, który stwierdził, że największą katastrofą XX stulecia był upadek Związku Sowieckiego. [sic!]

________________________________________________________________________________________________

"Zgadzamy się rozmawiać z niemiecko-bolszewickimi kanaliami delegowanymi przez Lenina jedynie, jeśli nasze warunki wstępne zostaną formalnie zaakceptowane przez ten rząd bandytów przed jakąkolwiek dyskusją."

Stanisław Patek, poseł w Moskwie

________________________________________________________________________________________________

Po odzyskaniu niepodległości (1918), w latach 1919–1920, Stanisław Patek był organizatorem polskiego sądownictwa. W 1919 roku przedstawicielem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego dokooptowanym do Komitetu Narodowego Polskiego w Paryżu, a także uczestnikiem delegacji polskiej na paryską konferencję pokojową.

Walczył w mundurze w wojnie z sowieckimi najeźdźcami w 1920 roku.

W latach 1919–1920 był ministrem spraw zagranicznych RP, w latach 1921–1926 posłem  i ambasadorem w Tokio. W latach 1926–1932 był posłem w Moskwie, gdzie negocjował pakt o nieagresji. W latach 1933–1935 był ambasadorem w Waszyngtonie. Następnie, w latach 1936–1939 senatorem Rzeczypospolitej z nominacji prezydenta.

________________________________________________________________________________________________

Komunistyczny, zbrodniczy eksperyment Lenina, jaki został  okupiony dziesiątkami milionów ofiar w Rosji – najczęściej  mógł liczyć na przychylność, a często także i medialne pochwały wielu intelektualistów na Zachodzie...

Na całym świecie komunistyczni zbrodniarze dyrygowani z sowieckiego Kremla wymordowali około 200 milionów osób, a wiele narodów i krajów – w tym i Polskę – doprowadzili do nędzy oraz zrujnowali!

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1469630