Polski ambasador prowadzi tajne rozmowy w sprawie odszkodowań za mienie ofiar holokaustu

Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Artykuł

Przed nami żuczkami pan ujazdowski premier gra Kozaka i zapewnia, że nie oddamy nawet guzika, podczas gdy już w styczniowym wydaniu

WARSZAWSKA gazeta

ujawniła:

Z izraelskich źródeł wiemy, że ambasador Kurnicki spotkał się w grudniu 2018 roku z przedstawicielami The World Jewish Restitution Organization (WJRO), która reprezentuje światowe żydostwo w sprawie odzyskiwania żydowskich nieruchomości w Europie (poza Niemcami i Austrią). Polskie źródła o tym milczą.

Chyba nie do Rumunii pan Premier się będzie z tym guzikiem ewakuował?

Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

(...) "ambasador RP w Kanadzie Andrzej Kurnicki negocjuje po kryjomu m.in. Holocaust Restitution (wypłata odszkodowań za majątek pozostawiony przez ofiary niemieckich zbrodni) jako Ambasador Pełnomocny MSZ ds. relacji z żydowską diasporą. Nic o tym w Polsce nie wiadomo. Za to Izraelczycy po raz kolejny z chęcią ujawnili informację. Czy polski wyborca i podatnik ma być informowany na temat działań polskiego rządu przez zagraniczne źródła?"

Po co ten pytajnik (?) u góry? 

Z tego i owego wynika kto ustanowił jurysdykcję w 2015 r.! Ten co rozdaje karcięta ten informuje o stawce!

Mamy Polin tylko ośrodek decyzyjny jeszcze pod Murem Płaczu! Kto tu jeszcze dzioba otwiera...chyba tylko ci co mają  z tego aj waj?

PS

Mnie się c*ś wydaje, że ta polityka na podbrzuszu tak czy siak nie wypali do końca! Kłamstwo jest tylko córka czasu - krótkie nogi ma!

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1581468

czyli chyba qra syn qry qrzy się w qrniku o ile się znam na genetyce. I stąd mamy takie qurze rody.

Zwyczaje nam tak ewoluoway niestety, że qrstwo awansowało z zajęć popłatnych acz wstydliwych do rangi szlachetnych i moralnych - ba, pomnikowych!
A nie masz większego pomnika
jak kamieni kupa... miast qrnika!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1581469

Zaloze sie o stowke, ze ma odpowiednie urodzenie...i odpowiednie interesy. Powyzej pisany celowo z odpowiedniej litery.

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1581493