Muzułmanie zaatakowali protestujących przeciwko budowie meczetu

Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Muzułmanie atakowali zwolenników EDL prostestujących przeciwko budowie meczetu. Przewrócili policjantkę i grozili policji ochraniającej protest pobiciem. Dwóch policjantów odniosło niegroźne rany.
Policjantka została powalona na ziemię, gdy maszerujący English Defence League ścierał się z przeciwnikami w proteście przeciwko budowie meczetu.

 

Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Anglicy sami muszą zrobić u siebie porządek, państwo jest niewydolne...

Yagon 12

#1569463

Stosunkowo nie tak dawno Anglicy tłumili muzułmańskie powstania w Afryce, a teraz Muzułmanie tłumią powstania Anglików na wyspach.

Dobrze im tak. Nie ma kogo żałować, Robinson dalej siedzi. Jak go wypuszczą powinniśmy zaproponować mu u nas azyl, a może dałoby się zorganizować dla niego odbywanie kary w Polsce.

Jesteśmy stosunkowo sporym krajem, obsiedliśmy prawie cały świat, powinniśmy propagować nasz styl i sposób życia. Oburzać się na tłumienie wolności szczególnie dla muzułmanów, a do siebie ich oczywiście nie wpuszczać. Zachowywać się podobnie jak Arabia Saudyjska w stosunku do Chrześcijan.

Jesteśmy członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ i przesypiamy taką szansę. Może udałoby się udało wysmażyć jakąś rezolucje potępiającą n.p. Niemcy za nie dość troskliwe zajmowanie się nimi.

Pozdrawiam.

P.S. Najlepsza jest zasada jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

#1569464