Kto boi się zemsty Gazety Wyborczej?

Obrazek użytkownika Rewizor
Artykuł

Stanisław Remuszko opowiada o dziwnej odmowie druku reklamy swej książki o Gazecie Wyborczej: http://www.ewangelizacja.pl/widzialem-narodziny-imperium/

"...Ciekawa rzecz - Nasz Dziennik przyjął już nawet do druku reklamę drugiego wydania tej książki; co więcej, była ona identyczna co do kropki z reklamą, która w tym samym piśmie ukazała się cztery lata wcześniej. Jednak był to rok 2003 – czyli szczyt szczytów imperium Michnika – i po paru godzinach odebrałem telefon: niestety Pańska reklama nie może się ukazać, proszę przyjechać po odbiór pieniędzy.

Ażeby jeszcze bardziej ubarwić ten obraz powiem, że gdy trwał już proces z Naszym Dziennikiem w sprawie nakazu publikacji wspomnianego płatnego inseratu - w tym samym czasie ojciec Tadeusz Rydzyk życzliwie gościł mnie w Toruniu, zapraszał do Radia Maryja i na wykłady dla studentów swojej szkoły - właśnie na temat Gazety Wyborczej…

Proszę mi powiedzieć, cóż takiego niezwykłe było w tej reklamie?

- Nie wiem. Niech Pan sam oceni. Cytuję całość co do kropki: „To jest przykra lektura dla przyjaciół Adama Michnika. Prawda o Gazecie Wyborczej. Nieznane dokumenty. Świadkowie. Pierwszą w Polsce, w Europie i na świecie książkę o GW i jej środowisku napisał Stanisław Remuszko. Czy masz blade pojęcie, skąd wziął się majątek Agory?”

Nowa książka Remuszki ma tytuł „Prawda o Gazecie Wyborczej". Można zamawiać przez internet (szukajcie pod www.remuszko.pl)

Brak głosów