Konfederacja Korony Polskiej rośnie w siłę

Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Partia Grzegorza Brauna - Konfederacja Korony Polskiej (Korona) obejmuje już 34 okręgi z zaplanowanych 40. 60 kandydatów będzie startowało w najbliższych wyborach parlamentarnych z list Konfederacji Wolność i Niepodległość dlatego była konieczność powołania Konfederacji Korony Polskiej - mówił Grzegorz Braun na sobotnim spotkaniu 7 września.

Głównym hasłem nowej partii Grzegorza Brauna jest „Wiara, rodzina, własność”.

Zobacz cele partii Korona. 

Średnia: 3.1 (8 głosów)

Komentarze

To chyba można powiedzieć, że Konfederacji ci u nas dostatek.
Tylko szkoda, że zupełnie nic z tego nie wynika, lata 90-te się przypominają...

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1602162

Może tym razem. Te przygotowania przydadzą się w wyborach lokalnych

Vote up!
3
Vote down!
-1

Brytol

#1602163

Ale i tę przyjmijmy jako zapowiedź przyszłego zwycięstwa!

Vote up!
0
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1603216

]]>Bardzo mocny PiS na czele!]]>

(...) Jak wynika z sondażu, "na Zjednoczoną Prawicę chce głosować 43 proc., na Koalicję Obywatelską 30 proc., na Lewicę - 11 proc. Konfederacja z 5-proc. poparciem i PSL-Koalicja Polska z 4-proc. są na granicy progu wyborczego".

"W stosunku do sierpniowego sondażu Kantar PiS zyskał 4 pkt. proc. i może liczyć na bezpieczną większość w Sejmie, choć nie ma szans na większość konstytucyjną. KO i Lewica zostały na tym samym poziomie, PSL stracił 2 pkt., a Konfederacja - 1 pkt" - czytamy w gazecie. (...)

Jak pokazuje [inna - Andy] prognoza, pod 5-procentowym progiem wyborczym znajduje się Konfederacja, która uzyskałaby wynik 4,2 proc. Poparcie dla innych komitetów szacowane jest na poziomie 1,4 proc. (...)

19.09.2019, godz. 18:39

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1603220

A prawdziwy powód powstania? Co czego mu partia?

Gregorius Braunus raczej nie chce tym wzmocnić swej pozycji w Konfederacji, prędzej przyciągnąć paru nowych a swoim dać poczucie "działania". Czy tak? Chyba, że marzy o dotacji.  Ale na stałe związał skojarzenie Konfederacji z sobą.

Ciekawe, czy wyskoczy przed wyborami z hasłem legalizacji wszelkich narkotykow, co przecież głosi od lat. Znalazłby nieco amatorów ćpania wśród młodych. Katolicko i narodowo jak trza, co nie?

Vote up!
2
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602165

a coś konkretnego?

 

szczytnych haseł

w Polsce jest nie mało

coś konkretnego

ugotować by się zdało!

 

PS Poza oczywiście ultra liberalnymi popierdywaniami Korwina, z których zwykły Polak niczego nie miał i mieć nie będzie - o co zresztą w tej całej hucpie chodzi!

Vote up!
2
Vote down!
-3

jan patmo

#1602167

A nie zawdzieczamy wlasnie Konfederacji, ze temat 447 nie zostal "schowany pod dywan". Mnie nie wystrczaja slowa Jaroslawa Kaczynskiego( jest przeciez tylko prezesem  PIS) . Chcialabym, zeby caly Sejm ustosunkowal sie do  amerykanskiej 447.

Ja ich nie przekreslam tak jak wiekszosc niepoprawnych, bo wydaja mi sie patriotami. Wolalabym ich miec w sejmie jako opozycje, niz liberalnych sprzedawcow Polski w postaci PO i SLD.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Gosia

#1602927