Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Arpad77
Blog

Stawiam oryginalne czarne perły przeciw nadgniłym czerwonym porzeczkom na to, że posiadanie habilitacji z filozofii, profesury z socjologii i szóstego dana z medioznawstwa razem wziętych nie gwarantuje zrozumienia skali burdelu panującego w tzw. polskiej telewizji publicznej. Sięgając wstecz, jako taki porządek panował w niej ostatnio gdzieś w okolicach przedwojennego sejmowego przemówienia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Wiele zjawisk czy obiektów w polskich realiach ostatnich 4 lat można opisać jednym słowem: "nieistniejący". Tak więc mieliśmy nieistniejącego katarskiego inwestora, mamy nieistniejące szybkie koleje, nieistniejący przemysł stoczniowy, cukrowy,... ogólniej: nieistniejące sukcesy, nieistniejące państwo prawa, nieistniejące autostrady tudzież tanie państwo.
Zaraz, zaraz... autostrady, tanie państwo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Historia

Wszystkim łżemediom tradycyjnie, "przypadkowo" umknęła ważna rocznica naddunajskiego zrywu. Krótką notkę można znaleźć jedynie na portalu polskieradio.pl. Dokładnie 55 lat temu wybuchło zbrojne powstanie węgierskiego narodu przeciw sowieckiej tyranii. Temat ten w kontekście narastającej sowieckiej hegemonii powinien być poruszany szczególnie często jako memento.

Jesteśmy dłużni Węgrom pamięć o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Staczamy się ku holenderskim „standardom” tolerancji w tempie coraz bardziej zawrotnym.

Oto wspaniałomyślny, otwarty, zaślepiony mylnie pojętą europejskością sąd okręgowy (celowo z małych liter, aby podkreślić mierność tego pseudopostępu odzianego w togi) w Szczecinie skazał kobietę w średnim wieku za nazwanie pedała właśnie „pedałem”. Miłośnikowi niekobiecych otworów skapnie w ten oto sposób...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Zgniłomózgowiec "doracca" prezydĘta niejaki prof. (skrót od "profan", broń Bóg nie od "profesor") Nałęcz kaja się za swoje haniebne rynsztokowe wypowiedzi na POziomie "Burczymuchy" Niesioła i Palik(mi)ota razem wziętych i podniesionych do sześcianu:

http://fakty.interia.pl/polska/news/nalecz-przeprasza-uczestnikow-konwencji-pis,1653619

Czyż nie jest to żenujący przykład desperackiej politycznej P...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Wiem, że części Niepoprawnej Społeczności Ziemkiewicz czasem "śmierdzi" ugodowością/salonem ale tym razem chyba jednak bardzo ładnie dołożył prorządowemu wsiurstwu pseudobiznesowemu, które na zlecenie Tuskosława K. i Bronalda T. ewidentnie przejęło "Uważam Rze" celem jegoż rychłego uwalenia. Polecam:

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/czego-nauczy-nas-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Sport

Oglądam sobie berlińskie mistrzostwa świata w lekkiej atletyce i pomimo wielkiej radości z wiekopomnych dokonań Naszych mam dalece dołowe przemyślenia co do zachowania samych gospodarzy. Bagaż moralnych fauli adresowanych szczególnie do Polaków skumulował się do rozmiarów penetrujących głębokie zakamary żenady. Germańskie mózgi zakute w równie germańskie pancerne czaszki nie znają pojęcia fair...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Cenzorski dorobek panujących nam polskojęzycznych pachołów sowieto-germanii rośnie jak na drożdżach. PO-litłukostwo z korowodem cyngli może obrażać każdego niewygodnego Polaka bezkarnie, ale jakikolwiek sprzeciw, krytyka czy patriotycznie umotywowane ostre słowa karane są coraz brutalniej. Wsadza się już nawet nastolatków smarujących na murach hasła antyrządowe w krótkim niewybrednym języku.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Choć wiem, że teraz zadumy nad naszymi bliskimi Zmarłymi czas, ale tenże czas nie stoi w miejscu i nihilistyczny dorobek „polskiego” ateolewactwa rośnie niczym liczebność ziemskiej populacji. Dni 1 i 2 listopada same w sobie mogą dostarczyć kolejnych ekscesów, dlatego odkładam to do następnego odcinka. Tymczasem zapraszam na drugi odcinek społecznego kryminału SPOKO.

Pierwsze dwa punkty właściwie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kultura

Po dobrym półtora roku milczenia wymuszonego POstępującą ubekizacją autorstwa PO i ich terrorem skierowanym przeciwko prawdziwie patriotycznej części społeczeństwa nieśmiało powracam. Skoro nieśmiało, to nie ze zbyt grubej politycznej rury, gdyż trzeba się wprawić.

Rzecz o Braciach Węgrach. Proponuję skierować w najbliższych dniach choć cząstkę uwagi w stronę zbliżającego się dnia przyjaźni...

0
Brak głosów

Strony