Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika sigma
Blog

Niedługo do układów klimatyzacji w samochodach trafi nowe chlodziwo o symbolu HFO-1234yf, 2,3,3,3-tetrafluoropropan czyli fluorowany węglowodór.
Ma ono zastąpić wycofywany z rynku R 134a, jako że ten ostatni został uznany za gaz cieplarniany, a jak wiadomo gazy cieplarniane powodują ocieplenie klimatu, co stanowi nowy dogmat wiary NWO.

Nowe chłodziwo ma 300-krotnie mniejsze możliwości...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Poligonów atomowych było w ZSRR aż 110, a największe to Semipałatyńsk w dzisiejszym Kazachstanie, Tockoje między Orenburgiem a Kujbyszewem (700 km od Moskwy) i Nowa Ziemia na Oceanie Arktycznym.

W przeciągu 40 lat, w latach 1949-1989, przeprowadzono w ZSRR ponad tysiąc prób jądrowych.

Na poligonie koło Semipałatyńska przeprowadzono 469 wybuchów jądrowych, z czego 87 w wysokich warstwach atmosfery...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Sowiecki dyktator Józef Stalin chciał w połowie lat 20-ych zeszłego wieku wzmocnić Czerwoną Armię batalionami krzyżówek ludzi z małpami.

Pewien naukowiec sowiecki specjalizujący się w hodowli hybryd, Ilia Iwanow mial wyprodukować owego super-wojownika. Stalin powiedział mu: „Chcę nowego, niezwalczonego człowieka, niewrażliwego na ból, odpornego i obojętnego na jakość przyjmowanego pożywienia.”

...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Wideo

http://www.youtube.com/watch?v=KWXtkfoQ_i8&feature=youtu.be

5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Pustynie atomowe to nie tylko okolica Czarnobyla. To również Semipałatyńsk (Kazachstan), Kysztym (czelabińska obłast), Palomares, atol Bikini, atole Mururoa i Fangataufa, atol Enewetak, Hanford w stanie Washington, saharyjski dystrykt Reggane w Algerii.

16 lipca 1945 o 5:29:45 czasu lokalnego zaczęła się era atomowa. Pierwsza atomowa bomba została zdetonowana na poligonie w White Sands w Nowym...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Przekroczenie przez ludzkość siódmego miliarda doprowadziło ONZ do ataku histerii w związku z eksplozją populacyjną świata. Według ONZ – do 2100 roku ludność świata przekroczy 10 miliardów . W ciągu ostatnich 40 lat podwoiła się liczba ludności świata i ta tendencja jest stała – oto mniej więcej ich rozumowanie w skrócie.

Żebyż to była tylko histeria, byłoby pół biedy. Ale to również nieprawda...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

W roku 1940 III Rzesza przekazała swojemu sojusznikowi, Sowietom jeszcze nieskończony ciężki krążownik klasy Admirał Hipper „Lutzow” – z całą dokumentacją techniczną, gdyż miał to być prototyp całej serii krążowników budowanych już w stoczniach sowieckich .

„Lutzow” został wykończony, przemianowany na „Pietropawłowsk”, a później „Tallin”. Posłużył Ruskim do walki z samymi Niemcami.

Dlaczego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Belgijski parlament będzie wkrótce głosować za ustawą, która zezwoli na eutanazję chronicznie chorych i upośledzonych dzieci. Decyzje o eutanazji będą podejmowanie albo przez rodziców, albo przez same dzieci, nawet 5- letnie.

Dzieci nie mają praw wyborczych, nie mogą prowadzić samochodu, nie mogą nawet legalnie kupić piwa, ale będą mogły samodzielnie decydować czy chcą zostać zabite przez...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Ostatnio w mediach coraz częściej czytam, że lotnisko w Smoleńsku jest w stanie demontażu i to jest prawdopodobnie przyczyna katastrofy Tu- 154M.
Otóż lotnisko Smoleńsk - Siewiernyj z całą pewnością nie jest w stanie demontażu, bo jest jednym z głównych punktów przerzutowych nielegalnego handlu bronią.
W czyim więc interesie jest ta dezinformacja? Z całą pewnością handlarzy bronią - w końcu...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (2 głosy)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Czytamy - Bóg tak umiłował świat...
a więc nie tylko ludzi
ale i pliszkę
odymioną pszczołę
jeża eleganta wprost spod igły
nawet muła ni to ni owo
bo ani to koń ani osioł
(żal że go człowiek stwarzał
żyje jak kawaler co się nie rozmnaża)
gruszę co kwitnie zaraz przed jabłonią
liście konwalii prawie bez ogonka
cielę co za matką się wlecze

a my tak czulimy się do Boga
jakby On miał nas tylko kochać...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)

Strony