Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

Przeglądając wiadomości w internecie na niektórych portalach można znaleźć jedynie atak na obecną opozycję, czyli na PiS i SLD. Na innych z kolei pojawia się wiele sondaży, z których wynika, że poparcie dla obecnego rządu nadal rośnie. W głównych mediach zaczyna brakować miejsca na krytykę oraz drobne wpadki opisywane przez obecnych dziennikarzy. 

Na szczęście mamy w sieci sporą liczbę blogów, a...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

W ostatnim czasie wzmożonej aktywności rządu można dostrzec coraz więcej sygnałów świadczących o tym, że Platforma Obywatelska stara się pokierować państwo w stronę kompletnej kontroli obywatelskiej.

 

Platforma Obywatelska ma korzenie jeszcze w czasach PRL, kiedy opozycjoniści kształtowali swój światopogląd i żyli w systemie, który możemy dziś obserwować w wielu krajach socjalistycznych takich...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

Wczoraj miało dojść do niezwykle interesującego wydarzenia medialnego, związanego bezpośrednio z zakończeniem negocjacji w sprawie instalacji na terenie Polski elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej.

Mianowicie chodzi o dwa orędzia, które mieli wygłosić zarówno prezydent, jak i premier.

Sytuacja przedstawiała się dosyć komicznie, przynajmniej z początku. Do mediów doszły dwa niezależne...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

Mniej więcej takiej treści komunikat usłyszałem dziś na antenie Polsat News. I to nic, że ta grupa zawodowa niemal bez przerwy strajkuje przeciwko obecnemu rządowi, który obiecał nie tylko "radykalne wzrosty płac" dla budżetówki, ale także słowa tego nie dotrzymał, a jedyne co zaoferował to zwiększenie pensji przy zwiększeniu ilości przepracowanych godzin.

W świetle takiego pomysłu pensja...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

W przeciągu ostatnich kilku dni polityka światowa, a także polska toczyła się wyjątkowo szybko. Takich też reakcji należało oczekiwać od polityków, którzy nie mieli czasu na przygotowywanie swoich wypowiedzi, czy "pudrowanie noska" do wystąpień. Dopiero w obliczu tak żywo rozwijających się wydarzeń można było zobaczyć kto jest politykiem skutecznym, a kto plastykowym.

No i stała się rzecz...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika WTQ
Wideo
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika WTQ

Kolejny dzień przynosi kolejne dobre informacje. Premier RP Donald Tusk wykazał się niezwykłą dobrocią i wrażliwym sercem. Mianowicie uratował kotka, który włóczył się po kancelarii. Podczas gdy cała armia urzędników nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika WTQ
Świat

Dziś na onet.pl znalazłem artykuł, z którym powinien zapoznać się każdy z nas. Poniżej pozwolę sobie wkleić całą jego treść:

Przemówienie Lecha Kaczyńskiego w Tbilisi było znakomite. Powiedział to, co trzeba było powiedzieć. Nie można z bandytami rozmawiać językiem salonu. W poważnej prasie rosyjskiej pobrzmiewają głosy, że najbardziej racjonalnym rozwiązaniem byłby rozbiór Polski przez Niemcy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

Wiele miesięcy musieli czekać seniorzy na łaskę obecnego rządu. Ceny podstawowych produktów spożywczych, o które premier tak wypytywał Jarosława Kaczyńskiego od objęcia rządów przez Tuska stale rosną, podobnie jak koszty utrzymania domu, w tym przede wszystkim cena prądu.

Z kolei emerytura stała w miejscu przez cały ten czas, skazując emerytów na wybór pomiędzy żywnością, a lekami... bo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika WTQ
Kraj

Wielu ludzi nie interesuje się polityką na tyle, aby pamiętać wydarzenia sprzed kilku miesięcy. Pamięć ludzka jest zbyt krótka, zwłaszcza jeśli człowiek nie interesuję się czymś na poważnie. Z całą pewnością jest jeszcze mniejsza grupa ludzi, która potrafi powiązać pewne wydarzenia z przeszłości z wydarzeniami obecnymi. Przykładem może być prezydent Kaczyński, który potrafił powiązać drobne...

0
Brak głosów

Strony