Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
4 godziny temu UE potrzebuje wielu pożytecznych idiotów Zwolennicy masowych szczepionek przeciw chorobom przeziębieniowym nie wiedzą i nie chcą wiedzieć o tym, co knuje Komisja Europejska.W perspektywie ustawiczne wyszczepianie, unia zdrowotna i prawa reprodukcyjne, czyli narzucanie katolickim krajom prawa do nieograniczonej aborcji.Ale proszczepionkowcy wroga widzą w tych, którzy realnie oceniają rzeczywistość na podstawie faktów politycznych i medycznych dowodów.Żałosne. Równie bezmyślni byli, gdy podpisywaliśmy cyrograf o zwiększeniu zasobów własnych Unii. Pieniędzy z Unii na tzw. Krajowy Plan Odbudowy nie ma, Za to ustawiczny szantaż ws tzw. praworządności, ciągle nowe, superkosztowne cele klimatyczne oraz w perspektywie nowe unijne podatki i odpowiedzialność za cudze długi.Zamiast zdrowia - dziwne szczepionki, konieczność finansowania 6 mld euro na nowy urząd w KE i nowych lewackich komisarzy. narzucających aborcję. 2 Informacja dla niezorientowanych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Rebeliantka
5 godzin temu HERA nowy urząd w KE https://www.politykazdrowotna.com/76451,nowe-cialo-ds-epidemii-w-komisji-europejskiejCytuję:Jak donosi portal Euractiv, który dotarł do dokumentów skierowanych do komisarzy UE, HERA będzie miała dwa różne tryby operacyjne, w zależności od tego w jakim czasie będzie pracować: gotowości, czy kryzysu.W „fazie gotowości” nowa agencja będzie kierować inwestycjami i działaniami na rzecz wzmocnienia profilaktyki i gotowości na nowe sytuacje kryzysowe dotyczące zdrowia publicznego. Kiedy aktywowana jest faza kryzysowa, zostaje powołana Rada ds. Kryzysu Zdrowotnego, która koordynuje pilne działania w odpowiedzi na zagrożenie zdrowia publicznego.Faza kryzysowa obejmie również mechanizm monitorowania środków ochrony przed zagrożeniem, finansowanie w sytuacjach kryzysowych oraz utworzenie wykazu środków niezbędnych do walki z najpilniejszymi wyzwaniami zdrowotnymi.Zgodnie z informacjami Euractiv, HERA nie będzie unijną agencją taką jak Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) czy Europejska Agencja Leków (EMA). Choć organ będzie w bliskiej współpracy z wcześniej wymienionymi agencjami, to jedynie w zakresie koordynacji by uniknąć nakładanie się działań.Jakie finansowanie HERA?HERA ma wejść w struktury Komisji Europejskiej. To umożliwi agencji dostęp do pełnego zakresu narzędzi finansowych, regulacyjnych, technicznych i organizacyjnych.Komisja przekazała już nowej agencji orientacyjny budżet w wysokości 6 mld euro z obecnego wieloletniego budżetu UE, z czego część będzie pochodzić z unijnego funduszu covidowego NextGenerationEU.Kto wejdzie w skład nowego ciała?Trzon HERA ma stanowić zarząd złożony z komisarzy i wysokich rangą przedstawicieli państw członkowskich, którzy przyczynią się do wspólnego przygotowania wieloletniego planowania strategicznego. 2 Informacja dla niezorientowanych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Rebeliantka
6 godzin temu UE potrzebuje wielu pożytecznych idiotów Zwolennicy masowych szczepionek przeciw chorobom przeziębieniowym nie wiedzą i nie chcą wiedzieć o tym, co knuje Komisja Europejska.https://niepoprawni.pl/niepoprawni2/blog/rebeliantka/informacja-dla-niezorientowanychW perspektywie ustawiczne wyszczepianie, unia zdrowotna i prawa reprodukcyjne, czyli narzucanie katolickim krajom prawa do nieograniczonej aborcji.Ale proszczepionkowcy wroga widzą w tych, którzy realnie oceniają rzeczywistość na podstawie faktów politycznych i medycznych dowodów.Żałosne. Równie bezmyślni byli, gdy podpisywaliśmy cyrograf o zwiększeniu zasobów własnych Unii. 0 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
15 godzin temu Mnie najbardziej niepokoją 2 kwestie 1/ twierdzenie - wbrew statystykom epidemiologicznym - że pandemia to najważniejszy problem geopolityczny naszych czasów,2/ zamiar tworzenia unii zdrowotnej w UE, gdzie tzw. zdrowie reprodukcyjne, czyli prawo do nieograniczonej aborcji, będzie priorytetem. 2 Informacja dla niezorientowanych
Obrazek użytkownika Waldemar.Korczynski
Obrazek użytkownika Rebeliantka
19 godzin temu Adminka sobie poradzi Nie potrzebuje twojego pośrednictwa. A przynajmniej publicznie go nie udzieliła.Dziwiłabym się, gdyby akceptowała takie prostackie nagabywanie, jak twoje. Jej prośba jest sformułowana taktownie. 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
19 godzin temu A co cię to obchodzi? Dostajesz prowizję od wpływów na konto portalu, czy co? 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
19 godzin temu @ronin Pański komentarz jest co najmniej dziwny. 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
19 godzin temu @ronin Widzę, że ustawiczne rzucanie insynuacjami to Pańska spécialité de la maison. Przemawiając w Pańskim języku, to przypomina mi się, że poszukiwanie wrogów było zawsze właściwe dla komunistów.  Polecam: KRYSTYNA TREMBICKA Kategoria wroga w komunistycznej Polsce w latach 1956–1989 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu Nie mam życzenia z tobą rozmawiać EOT 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu Panie Zygmuncie, solidaryzuję się z Panem; jest Pan kolejną ofiarą tego człowieka. -1 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

Strony