Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
1 dzień temu Brawo! Itd., itp. Równia pochyła, po której Polska się coraz szybciej zsuwa w niebyt...Uściski graby! 2 Problemem nie jest propaganda w sprawie szczepień na COVID
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
1 dzień temu Tezeusz to jest nick. Może za nim kryć się nawet kobieta. Ja natomiast występuję po imieniu i nazwisku ze zdjęciem i życiorysem. Nie przypominam sobie, żebym był z jakimś "Tezeuszem" na ty. Który, ten Ktosik, zarzuca mi chamstwo. Doprawdy trzeba mieć tupet. Poza lizusostwem i zżynaniem materiałów na fora (jako Autor) skąd tylko się da... Dowód? Mnóstwo plagiatów wyłapanych w przeszłości. Ale najlepszy jest stale pod ręką. Komentarze w formie wolapiku, a teksty daje się jakoś czytać, bo poprawnie napisane. Tylko czyim piórem?"Zygmuncie..." Proszę się odkleić... (bezokolicznik z powiedzonka). 3 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
1 dzień temu @Kryspin@All Nie każdy wie co mnie spotkało i jak się broniłem na tym forum po tej napaści:https://niepoprawni.pl/niepoprawni2/blog/zygmunt-korus/czego-nie-zobaczysz-w-filizance-kawy-59-do-nos-na-wos -1 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Proszę Pana... jaki program i co jest realizowane konsekwentnie? Wywodzenie narodu w Polin. Przez szczurołapów z fujJarkami (jeden wyleciał, a drugi na tylnej ławce udaje Greka). I tyle z tego zapowiadającego się dobrze PiS-u wyszło... -5 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Mówię jasno: nie godzę się na rządowy faszyzm! Zagrożenie tyranią sanitarną, osaczanie moich dzieci w przedszkolu i podstawówce, segregację, aparthajd, ograniczenia w poruszaniu się lub korzystaniu z Mojej Polski. Nie myślę o rozwiązaniach pozytywnych, bo ich nie ma(-m). Jedynie bronię się, bo już jestem bez wielu obywatelskich, konstytucyjnych praw i częściowo usidlony. Jestem jak zwierzę w potrzasku. Widzę tylko tyle, że to niedawny mój PiS za tym stoi, ale mam to w d..., że o tym zapominam... Skoro mnie wywiódł w pole, to się zwyczajnie bronię i wściekam. Co to znaczy PiS w czasie? Startu, obiecanek z rozliczaniem POsrańców, potem czasy Szydło, Macierewicza, aż w końcu z zMorawieckim wyjętym z kapelusza (spoza partii), itp, itd. Robieniem nas w konia: w sprawie ustawy antydefamacyjnej, nie uleganiu dyktatowi unijnemu, ściemie na wielu polach. Dość tego! Niech się wali i pali - ja nie zrobię już żadnego kroku wspólnie z Kaczyńskim. A zadekretowane paszporty faszystowskie to jest gwóźdź do trumny tej partii. I o wbijanie takiego gwoździa faktycznie się staram. Nie ukrywam tego, bo szala się przeważyła ze złem aż do mułu. -4 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika janksero
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Przywrócił tekst włoskich antyszczepionkowców by się uwiarygodniać. To samo zrobił na innych portalach. Takie wolty. To schizo. Nie Pan. Każdy tu przywraca co chce. Ale gościa tu miało nie być... Ja o Panu nic nie wiedziałem, ale zaproponowano mi zakład, że Pan jesteś "miękki charakter" i to indywiduum tu wróci. Zakład przegrałem. Widać nie znam się na ludziach. A bo ja wiem...? Może tylko na Panu się nie poznałem... 0 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Najpierw o podstawowym materiale, jego treści i formie. Gratuluję obu: tematu, sposobu wywodu i stylu. Życzyłbym sobie kontynuacji. Jeśli się stanie, będziemy, my Czytelnicy, mieli w Polsce ważny duży esej. Wspaniały! Proszę jedynie ponumerować cząstki semantyczne, te długie i krótsze akapity. Wzorcem uchwyconego już języka jest powyżej nr 5. Sedno dzisiejszego spotkania z Wawelem. Cudownego spotkania. Aż mnie ciarki przeszły, że ktoś tak umie pisać od siebie!!!Co do cytatu... Tutaj bardziej krytycznie. Po pierwsze nie lubię odwołań w materiałach poważnych do popkultury. Ale pal licho! Jak ma to mieć funkcję popularyzatorską, poprzez dodanie lekkiego wtrętu - niech sobie będzie, byle nie w nadmiarze. Z tym że zawsze jest w takim momencie pewien kłopot: takie zagrożenie "pasztetem". Bo cytat był tylko trochę mądry, a w całości głupiutki, a najczęściej niezgrabnie bądź wręcz źle przetłumaczony. I wychodzi, że gdzieś dzwonią, tylko nie wiadomo w którym kościele. Tekst "Odźwiernych" nadaje się do eseju zaledwie w dwu, trzech frazach. Reszta jest kulą w płot.  Jakieś oderwane zdania zaprzeczające jedno drugiemu. Jak to u piosenkarzy! Co to znaczy "daj się dzieciom pobawić i spokojnie zaczekaj". Właśnie postawa lelum-polelum to jest obecnie największe zagrożenia ludzkości. Konkluzja: Dorsów wywalić z tytułu i tekstu, a jeśli już, to w tym drugim "złogu" zostawić tylko te zdania, które brzmią profetycznie. Tak czy siak i tak widać tutaj "szytą" nadinterpretację Autora. Zredagować "toto" od nowa! I to zrobić od razu, nim jeszcze nie ma dużo na liczniku odwiedzin!Ukłony! 1 dziennik, pandemia, the doors,
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Źle mnie Pan zrozumiał. Wszystkie epitety były pod adresem "wariata". Absolutnie nie pod Pana adresem. Wiem przecież i to wyraziłem zaraz na początku, jak Pan się uporał z problemem, ile to Pana kosztowało wysiłku! I jakie były wydatki. Dlatego miałem odruch wesprzeć Pana... Ale jak zobaczyłem ponownie przywróconego świra, napisałem o braku honoru. I to jest jedyna rzecz o Panu i do Admina. Mnie dotknął donos, ale ja jestem z Gór Świętokrzyskich ("scyzoryk") i obrazy nie zapominam! I nie popuszczam! Stąd takie moje podejście do tego "skunksa". Pomoc nie może być zakazana, bo wsparcie robi się anonimowo... Tylko trzeba mieć jasną perspektywę co się chce podlewarować. Na pewno nie bagienko prokowidowe. Równowagę w dyskusji o szczepionkach - proszę bardzo! Ale nie Pana i kilku klakierów co stoją jako propagandyści strony rządowej! Jestem zawiedziony totalnie PiS-em, za który przecież jeszcze nie tak dawno dałbym sobie rękę odciąć. Nie ukrywam tego i zawsze argumentuję dlaczego. Ataki na moje poglądy mnie cieszą, bo coś z tego wynika... Choćby wiedza, że jednak jakimś ludziom taka polityka lelum-polelum może uchodzić na sucho. Jednak tam, gdzie ktoś chce mnie zagnać do narożnika i ucapić, także moje malutkie dzieci - o nie! Naprawdę będę strzelał! Nie żartuję! A portal NP w kierunku takiego zagrożenia dla mojej rodziny zmierza poprzez wspieranie prokowidowych ekstremistów z odchyleniami od normy! Mając wsparcie realne funkcjonariuszy państwa. Czyli co? Jest to już faszyzm, jego przedsmak, czy Pan żadnego zagrożenia dla mnie nie dostrzega...? Bo ja tak. Pozdrawiam Pana normalnie jak dotąd, mimo że poglądami na temat "wyszczepiania" się tak diametralnie różnimy. Tylko o honor mi chodziło! I nadal chodzi. Mam tu przypomnieć ten haniebny atak na Pana? Bo ja sobie go zachowałem jako dowód, że dobrze już od dawna rozpoznałem psychikę szui. 0 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Ważne przypomnienie, bo rzeczywistość dookolna jakby po tej "przepowiedni" Rosjanina. Zdaje się już jest na świecie (i u nas) "pozamiatane" - Belzebub zwyciężył. Mamy wręcz perspektywę samoobrony beznadziejnej, wręcz katakumbowej. O jakimś spokojnym i systematycznym odbudowywaniu minionego, straconego świata nie ma mowy. Nastał bezpowrotny hiatus - wszechobecne Zło jest jedynym, wyłącznym zwycięzcą. Apokalipsa i hekatomba w skali globu. Tak trzeba postrzegać Plandemię i efekt już zaistniałej tyrani sanitarnej. Czyli wdrożony skutecznie faszyzm.Co do strajku medyków. Transparent-mem: "Nie będzie podwyżek, nie będzie "czwartej fali!" 4 Jurij Bezmienow raz jeszcze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
2 dni temu Nawet miałem zamiar przed tym apelem wesprzeć Sz. Gawriona jakąś wpłatą, chociaż proszczepionkowa linia portalu jest dla mnie idiotyczna i wk...ca, to jednak jak zobaczyłem, że został z powrotem dopuszczony na łamy groźny świr, rękę mi cofnęło z portfela. Po takiej osobistej obrazie zapomnieć publicznie, że zostało się oplutym...!!! - ja wysiadam z pociągu z takim maszynistą. Co za brak honoru! Czytam przywracane teksty - toż to schizofrenia w najczystszej postaci! NP - czy leci z nami pilot? -3 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony