Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Gawrion
1 dzień temu Ok - zerknę chyba nie ma tego bardzo dużo.EDIT: blog wydaje mi się że w całości, albo prawie w całości - przywrócony. Jednak było tego trochę - zajęło mi to trochę czasu. 3 Serdecznie dziękujemy za wsparcie!
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Gawrion
1 dzień temu Czy to Pani Czy to jest Szanowna Pani Rosario Silva de LaPuta? 2 El TSUE BANDITOS...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Gawrion
1 dzień temu Tak Sytuacja robi się coraz bardziej komfortowa dla Putina. Destabilizacja Europy trwa już prawie 10 lat. Padaka moralna (morale) jeszcze dłużej. Okres kadencji Bidena jest bardzo prawdopodobny dla rozpętania konfliktu. Ciężko wyczuć w tym wszystkim Chińczyków.  Polexit - mniejsze zło?
Obrazek użytkownika zwykły polak
Obrazek użytkownika Gawrion
1 dzień temu Scenariusze są różne Europa Zachodnia na pewno tworzy sobie wymówkę aby z powodów naszych wydumanych problemów z szeroko pojętą praworządnością, naszą krnąbrnością mieć moralne prawo nie wspierać nas w razie ewentualnych problemów. W razie tychże problemów nie będzie można liczyć ani na Europę, ani na USA. Jesteśmy sami.Wychodzi na to że jesteśmy honorowymi frajerami. Oddawaliśmy krew i życia "za wolność waszą", a w zamian nie mamy choćby cienia gwarancji. Nawet nie ma cienia wdzięczności za nasze wiekowe postawy. U nich honor się wogóle nie liczy więc nie mają także szacunku dla naszego. Nie można im ufać, nie można im wierzyć...  1 Polexit - mniejsze zło?
Obrazek użytkownika Leopold
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu wydarzenia ostatnich miesięcy dziwnie układają się w obraz prowokowania do bardzo dużego kryzysu na linii Polska-UE, ale także Polska-Rosja(Białoruś). Żeby było mało wszystko dziwnie zbiega się z realizacją współczesnego projektu Ribbentrop-Mołotow. Co więcej - katalizatorem stał się wybór Bidena na Prezydenta USA. Wszystko to jest mocno niepokojące. Powinniśmy się jak najszybciej zbroić, o ile już nie jest za późno...  8 Polexit - mniejsze zło?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Gawrion
3 dni temu Janie Z tego wszystkiego najlepiej wygląda fundacja, bo z tego co pamiętam to stowarzyszenie jest łatwo przejąć. Może masz rację i trzeba będzie pomyśleć, choć cały czas mnie odstrasza cała biurokracja. Ja nienawidzę druków, papierów, zawitych terminów :D 3 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika janksero
Obrazek użytkownika Gawrion
4 dni temu Krispin Daj już pokój. Przecież wszyscy pamiętamy co bezpośrednio poprzedzało "pożegnalny" wpis HD... Nie pamiętam wielu tak rozgrzanych konfliktów. Ja wogóle w nim nie uczestniczyłem. Nie odwracaj roli :)  -1 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Gawrion
4 dni temu Bezbłędna grafika :D Całe to PełO to z biegiem czasu coraz większy kabaret :)Ps. Odpisz proszę na PW Pytonie!  7 HOCHSZTAPLER TUSK W ROLI KATOLIKA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Gawrion
4 dni temu Sikorski to akurat reprezentuje Grupę Bilderberg   - fajfus-goj-patałach wżeniony w żydowską-amerykańską rodzinę... 7 NARADKA... też tak macie?
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Gawrion
4 dni temu Możesz sobie dodawać do bloga więcej ale nie będą promowane na stronie głównej. Dlatego że chcę aby wszyscy publikujący autorzy byli sprawiedliwie promowani. O bogactwie...
Obrazek użytkownika Klonowy Liść

Strony