Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawiedzony
6 lat temu waga ja tez jestem Nieprzyzwoity !!! 3 Uchodźcy... globalne cele i walka kultur...
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @waga https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PzdYoPhMwCQ   https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FEsgRmeun2Q 0 Rewelacyjny wywiad z Wojciechem Cejrowskim
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Dominik - to zawsze jest "w domyśle". Myślę, że nikt nie zapomina dzięki komu udaje się Tuskowi przepchnąć każde badziewie. I myślę, że podziękowanie PSL będzie równie "hojne" jak przyjdzie czas. Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com Koń senatorem, żłób ambasadorem !
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika dobrykierowca
9 lat temu Dobre sobie.. A kim ty jesteś znawco kacapskich powiedzonek? Przeczytaj może wszystkie argumenty  Peacemakera a może czegoś się jeszcze nauczysz. Skąd oni biorą takich idiotów?
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika Mmark
9 lat temu otoz to ! sedno sprawy "Oskarżam polskie media".
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika PLK
9 lat temu @stronnik Podzielam Pana opinię. Teraz może pomóc tylko jakiś cud. Czy "Gazeta Polska" została zaplanowana przy okrągłym stole?
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
9 lat temu @bazooka zmień nici z grubych na cieńsze, a właściwie to czas na zmianę nicka. ********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart [ts@amsint.pl] Czy "Gazeta Polska" została zaplanowana przy okrągłym stole?
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika jwp
9 lat temu Gość z Drogi I te zgliszcza sprzedadzą na złom. Ciekawe, jak wielka musi wybuchnąć afera, by ich ludzie pogonili. Wydaje się bowiem, że już prawie wszystko było. I spływa to po nich i wyborcach. Pozdrawiam Serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. Nakryć Polskę Cycem !
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu Re: PLK I ja też tak myślę o Tterlikowskim,a jeśli chodzi o paligłupa,to uważam że robi to z premedytacją szkalując i POżegając na Jarosława,bo może znajdzie się drugi nawiedzony który POdniesie rękę na Jarosława,a on będzie udawał niewinnego,ale tyle jadu wtacza że może jakiś przygłup się na to złapie Nie śmiejcie się z Palikota.
Obrazek użytkownika waga
Obrazek użytkownika David Nagant
9 lat temu Najznamienitsi dezerterzy [quote=mefisto]lasach wybici jak zwierzyna łowna, ale wiary w lunatyków londyńskich się nie wyrzekli. Wg polityki historycznej patriotycznej walczyli o honor, podobnie jak wszyscy inni co zgineli bez sensu Guzika od płaszcza nie oddamy! [/quote] Przykre, ale masz racje! Poza tym pierwszymi najznamienitszymi dezerterami we wrześniu 1939, - byli , ... Naczelny Wódz i Prymas. Pierwszy zostawił swoich żołnierzy, a drugi swoje owieczki. Z wiedzy jaka ja posiadam , to Berling pracował dla II Oddz. W Rosji został bo taką misje mu przydzielono Poczytajcie również o Rokossowskim. David Nagan "Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn." Arystoteles Renegat i zdrajca, agent NKWD, sowiecki generał Zygmunt Berling (2)
Obrazek użytkownika waga

Strony


Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: