Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Zygmunt Korus Temat tego apelu i prośby admina jest prosty a pan zrobił z tego apelu bagno. Pana wspaniała przeszłość to już przeszłość co zostało ? Pana język i kultuta mówi sama za siebie.Nie chce pan pomogać to nie i po co ta idiotyczna filozofia Kalego. -1 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 dzień temu Zygmunt Korus To jest tak żałosne,że aż jeszcze bardziej żałosne.Ni płakać,ni się śmiać tylko współczuć. 5 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu Panie Zygmuncie, solidaryzuję się z Panem; jest Pan kolejną ofiarą tego człowieka. -1 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 dzień temu Siedem lat za nami  Niestety i z przykrością zgadzam się z diagnozą Zygmunta. Brakuje tu ostatnio miejsca dla prawdziwie niepoprawnych. Zrobiło się  za to miejsce dla poprawnych polityczne, nawet chamów i lizusów.Oczywiście jestem tu tylko gościem, a gospodarz ma prawo zapraszać do siebie kogo chce,  Kiedy się tu znalazłam ponad 7 lat temu,  to miejsce bylo jak powiew wolności. Czas przeszły, Gawrionie, dziękuję  za przeszłość,  od Ciebie  zależy  czy będzie jeszcze  przyszłość   3 Problemem nie jest propaganda w sprawie szczepień na COVID
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika janksero
2 dni temu Zygmunt Korus Pewne zacietrzewienie uczyniło Twój pierwszy komentarz nieczytelnym w intencji. Drugi też bardzo emocjonalny : ..."obrazy nigdy nie zapominam !  I nie popuszczam". :)  . Przyznaję , że często się zastanawiam, jaki sposób narracji jest  dopuszczalny np. dla mojego wieku, który jednak zobowiązuje,  na co innego może sobie pozwolić nastolatek czy dwudziesto latek, a nie wszystko wypada mojej głowie z siwym włosem. "..Jestem zawiedziony totalnie PiSem.." . Spokojnie , wejdą kiedyś ruskie, przez białoruskie, to nas ukontentują. By było jakoś konstruktywnie,  z tych partii obecnych w Sejmie ułóż inną konfigórację, / bez PiSu który Cię tak unieszczęśliwia /. Przedstaw nam swoją propozycję , co w zamian nam proponujesz. Bardzo proszę. Twje poglądy na NIE nam przedstawiłeś. Chciałbym też poznać te na TAK. Chyba że "nie bo nie" :).."Ale nie Pana i kilku klakierów co stoją jako propagandyści strony rządowej! " :)  . Ciekawa definicja wyborcy. Ten co popiera swój rząd, na który glosował, to "klakier". Czyli jak będzie zwalczał swój rząd, na który głosował, to będzie "prawidłowy " wyborca i obywatel. : ) Ma wybrać partię a potem ją zwalczać i popierać  opozycję. Tochę to wszystko dziwne. Pozdrawiam.  8 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Tezeusz
2 dni temu Panie Zygmuncie pokazał pan kim jest ? Gdyby Administracja portalu prosi o pomoc pan pokazuje swoje chore fobie, nienawiść, wulgaryzmy brak szacunku i zwykle chamstwo. Jak rodem z minionej epoki i to tych komuszych elit.Niebywałe!! Co za tupet.  5 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu widzę żę próbuje mnie Pan tanio prowokować - nic to nie da... 2 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu Jak to jaki program? Przepraszam, ja nie mam czasu na takie niepoważne, emocjonalne dyskusje o faszyzmie, osaczaniu dzieci, apartheidzie itp. Stawia Pan nieprawdziwe tezy, pojęcia nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością u samego zarania dyskusji, więc nie zaprowadzi nas ona donikąd. To jest bliskie argumentum ad hitlerum - nie ma jak z tym dyskutować. Szkoda czasu. 6 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu Z całym szacunkiem Pisząc o faszyzmie pokazuje Pan podobne zrozumienie tego pojęcia co lewacy. Tyrania sanitarna, bo izoluje się osoby zarażające? Bo walcząc z zaraźliwą chorobą izoluje się ludzi, dla ich dobra? Osaczanie dzieci? Kolejna bzdura. mam trójkę dzieci w szkole. Moja żona pracuje w szkole. Apartheid? Kolejne pojęcie które znaczy zupełnie coś innego. Ograniczenia w poruszaniu się? Gdzie nie mógł się Pan poruszać. Jak tu z tym dyskutować? 6 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu Bądźmy poważni mamy od 2 lat do czynienia z groźną zaraźliwą chorobą bez precedensu. Rząd podejmuje normalne i racjonalne działania. Natomiast wszelkie długotrwałe ograniczenia, zmęczenie są gruntem i pożywką dla antyszczepionkowego szału. Szału w sposób oczywisty inspirowanego i podsycanego. Szczepionki, lekarstwa, izolacja sanitarna, to normalne i racjonalne środki - od setek lat - działania rządu są proporcjonalne i racjonalne. Od noszenia maski nikomu dypy nie urwie, a wielu "braunowców" tak się właśnie zachowuje. W pewnych przypadkach to już nawet obsesja.Portal będzie zawsze stał po stronie racjonalności i będzie walczył z głupotą, niewiedzą, zacofaniem, propagandą, dezinformacją.A te ostatnie mają jeszcze bardziej szczególne znaczenie wobec pewnej oczywistośći - jeśli zostanie obalony rząd PiS, to tylko jedna opcja polityczna powróci do władzy. To oczywiste. Zatem - więcej mądrości i dalekowzroczności. W dzisiejszych czasach nie możemy sobie pozwalać na obalanie rządu, który jest jedyną opcją polską, pomimo wielu zastrzeżeń które można mieć. Portal zawsze będzie wspierał polską rację stanu! 6 Gorąca prośba o wsparcie Portalu :)
Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

Strony