Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Archiwum X
6 lat temu Prawda o Anglii Prawda o Anglii Samolot ląduje, stewardessa wypowiada słowa “Witamy w Anglii”. Po godzinie, zaczynasz się zastanawiać: czyżby mnie okłamali? ANGLIA: sami czarni, brudno, mało kto mówi po angielsku  i same meczety. Ludzie przyjeżdżający z krajów muzułmańskich do Anglii robią dużo dzieci i dlatego nie muszą pracować. Populacja muzułmanów na wyspach przewyższa ilość białych, są miasta w których nie ma białych, tylko muzułmanie no i oczywiście my rodacy (jeden drugiego utopi w lyzce wody) Miasta w Anglii w których jest “czarno” i niebezpiecznie, to: Birmingham, Slough, Woking, Bradford, części Londynu oraz Manchester. Muzułmanie są brudni i robią dokładnie taki sam burdel w Anglii podobnie jak w swoich krajach.  Dlatego Anglia jest zacofana i bardzo brudna. Sklepikarze w Anglii to Pakole i Hindusi. Anglicy to lenie, brudasy i smierdziele. Anglia podobna jest do sraczki. Wiec o czym my tu gadamy?   2 DLACZEGO ANGLICY NIENAWIDZĄ POLAKÓW..PRAWDA O ŻYCIU W ANGLII !!!
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika antysalon
10 lat temu Damo!, on to mówi, pisze od dawna! Walić w PiS też trzeba, aby nie stracił z pola widzenia tego co ważne. Bo chłystków i płycizny tam też nie brakuje Zbyt jednostronnie o niesprawiedliwie piszesz! Szans platformy to Jurek nie wzmocni, bo nie do ich elektoratu kieruje swoje gorzkie słowa! Nie czas na głębsze uzasadnianie mojej spokojnej oceny głosu M.Jurka. pzdr Sprawy ważne – na Jasnej Górze
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika Dama Pik
10 lat temu O co chodzi , Panie Bizonie? "Siedzieć na d.. w chałupie w dniu wyborów" ?... Pan agitujesz, żeby nie głosować? Pod wszystkimi - jak widzę - notkami? Gdzie nie zajrzeć, tam pan Bizoń... Dziwne... Nie pozwólmy, aby obecna władza pozostała bezkarna.
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika box2008
10 lat temu Jan Bogatko Niezdecydowanych, najlepiej zachęci pusta kieszeń. Czy można powtórzyć wynik z 2005 r.?
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika box2008
10 lat temu Brus Tak, to bardzo realne. Czy można powtórzyć wynik z 2005 r.?
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika ossala
10 lat temu Skąd w Panu tyle optymizmu? Sądziłam, że się przemieszczamy między Zwiezda a Rzeszka... Czy można powtórzyć wynik z 2005 r.?
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika Anonymous
10 lat temu Re: Myślę że to Tego ja się równiesz obawiam,oni to robili od 1945,więc mają duże doświaczenie,towarzysze też POmogą Czy można powtórzyć wynik z 2005 r.?
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika anulka
10 lat temu Coś mi się wydaje, że będzie powtórka z 2005 roku i wcale nie będą musieli dużo fałszować. Gdy rozmawiam z popaprańcami, (ciężko wśród nich oddychać a co dopiero żyć)to odnoszę wrażenie że wciąż słonko Peru z ekipą mało im nakopali w dupska. Jednak potrzeba jeszcze trochę czasu aby Polacy pobudzili się i to po szyję w fekaliach. Czy można powtórzyć wynik z 2005 r.?
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika R.Zaleski
10 lat temu Re: W Hiszpanii zwrot ku symbolom komunizmu, Maszerowanie pod czerwonym sztandarem i jednocześnie żądanie chleba to sprzeczność sama w sobie. Oni nie słyszeli o głodzie na Ukrainie w latach 30 tych? Nie twierdzę że protesty nie są autentyczne powodów mają wiele. Tylko czy widział Pan jakieś hasła odejścia Zapatero absolutnie naturalne w takich okolicznościach? Bo ja w necie nie. Jobbik na Węgrzech to taki nasz ONR. Nic strasznego - chyba że pisze o tym Czerska. Powtórka z lat 30 tych nam nie grozi, na chleb starczy. Hiszpańska „rewolucja”
Obrazek użytkownika domaol
Obrazek użytkownika widziane z USA
10 lat temu Naprawde zastanow sie co piszesz gdyby naprawdę chcieli dawno by to zrobili... Otoz kolego wlasnie nie chca go sciagnac do USA ale to akurat nic nie ma wspolnego z wymiarem sprawiedliwosci.Napisalem ci wyraznie ze politycy chcieliby zapomniec o nim jak najszybciej a to wlasnie oni sa wladni do forsowania extradycji.Ale dlugo by o tym pisac. Norman Finkelstein (Przedsiębiorstwo Holocaust)... otoz on napsol krwi i nic mu jak wiesz nigdy nie zrobili a mieliby za co.Ale jak chcesz porozmawiac o tym to napierw proponowalbym ci poczytac talmud.Ale ty zamiast siegac do zrodel wolisz wypisywac bzdury i to zaslyszane. A na koniec ci powiem ze system nie jest doskonaly i takowy nie istnieje ale mi chodzi o zrozumienie czym i jak sie kieruje tutejszy system.On jest poprostu niezalezny i nawet Obame jak trzeba to beda scigac.To jest cos takiego jak psa zaprogramujesz aby narkotykow szukal.Moze nie precyzyjnie sie wyrazilem ale sens jest ten sam.Tutaj zadna rada nie ma nic do powiedzenia kto bedzie adwokatem czy tez sedzzia tylko musisz przejsc szczeble jak w wojsku ze nie wazne sa koneksje ale musisz najpierw byc szeregowcem.Aby sie przedostac na szczyt to ten sam wymiar przyglada ci sie przez lata czy nie jestes skorumpowany.Nie tak jak w polsce ze moga mlodziutka po studiach mianowac sedzia Afera Strauss-Kahn'a: Brutalny gwałt, ale na kim?
Obrazek użytkownika domaol

Strony