TUSK NA ŚMIERĆ ZAROBIONY

Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Donald Tusk jest niewątpliwie najbardziej pracowitym premierem w historii PO. Wydarzyła się właśnie rzecz bez precedensu podczas trzyletniego trwania rządu Jaśniepolaków. P.o. premiera wykazał się publiczną aktywnością w trzech następujących po sobie dniach, tego jeszcze nie było! Niedowierzającym dla przypomnienia: w piątek 22 października Tusk pokazuje się w sejmie, gdzie z troską pochyla się nad rosnącą agresją na tle politycznym, w sobotę wraz z dwoma partyjnymi kolegami między godziną szóstą a ósmą rano składa kwiaty przed siedzibą łódzkiego biura PiS i wreszcie w niedzielę lider PO uczestniczy w Centrum Zdrowia Dziecka w Światowym Dniu Transplantologii, gdzie gospodarz uroczystości prof. Piotr Kaliciński nie omieszkał podkreślić fundamentalnego wkładu Tuska w rozwój polskiej transplantologii. Pan profesor nie raczył niestety wspomnieć o niekwestionowanych zasługach p.o. premiera dla polskiej patomorfologii i chirurgii plastycznej a także o jego wkładzie w badania patologii ciąż urojonych.

Ta nagła i niespotykana dotychczas wszędobylskość lidera Platformy zdaje się mieć dość łatwą do odgadnięcia przyczynę – to tym razem brana na serio możliwość trwałej utraty bezpiecznego poparcia u większości głosujących Polaków, na co od pewnego czasu wskazują zgodnie wyniki sondaży. Wszystko to sprawia wrażenie panicznej akcji mającej raz jeszcze odwrócić niekorzystne dla rządzących trendy.

Życzliwi Donaldowi Tuskowi komentatorzy powinni doradzić mu otarcie potu z czoła i oszczędzanie jego bezcennej energii na przyszłość. Nie powinien się przemęczac, wszak ludzie rozumni wieszczą mu co najmniej 12 lat równie pracowitego rządzenia.

Brak głosów

Komentarze

http://www.willisms.com/archives/mines.gif

Na ilustracji: Umiłowany Przywódca, Wielki Górnik, tow. Kim Ir Sen, udziela zbawiennych pouczeń dotyczących racjonalizacji pracy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#97546

Reszta milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#97575

... mawialiśmy kiedyś :):):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#97581

Wychodzi Kopacz z sali operacyjnej, opryskana krwią. Bronek i Grzechu zrywają się z ławki w korytarzu:
- Pani doktor, jak Donek? Przepuklinka już zszyta?
- O! Q..... a ja myślałam, że to sekcja zwłok...
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#97594

należałoby dać panu premierowi bezterminowy urlop. Tak się przemęczać! Może doradzić mu aby to Słońce Peru włożyło swoja peruwiańską czapkę i wybrało się w Andy na płaskowyż Nazca. Tam mógłby sobie rozłożyć leżak i opalać się nie myśląc o Polsce. Jaki byłby to pożytek dla naszego kraju!

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#97603

hasło wyborcze na stanowisko Prezydenta Warszawy-naszej Hanny-bufetowej;zwanej-z terminologii"Dziewczyn do wzięcia"Kondratiuka-zwanej"powabną"??

hasło brzmi.."Warszawa-bliżej Wisły"!!W roku,gdy..Wisła okazała Polakom-ponad dwa razy-taką"bliskość",że się nie podniosą do końca życia-Hanna-z zalanym Centrum Kopernika-wieszczy swą następną kadencję hasłem"Warszawa bliżej Wisły"..Kurzy umysł..Tego,co wymyślił to hasło i tego,który..go używa!Wyborne!

Patria Opressa

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#97683

Swięta racja - to antyhasło. Należy je "stosownie" rozpropagować. Jeszcze dziś roześlę do znajomych w Warszawie...
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#97696