PiS jednak partią XXI wieku

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jest jeden taki specjalista od narracji, który często pojawia się w mediach i każdym swoim wystąpieniem budzi irytacje blogerów i komentatorów a już szczególnie złości zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Specjalnie się im nie dziwię bo ciężko się słucha, że ich partia należy do XIX wieku. Markotnie im się grzebać w takim gadaniu tym bardziej, że akurat profesor Krasnodębski wezwał do wygnania tego całego PR z życia politycznego, a przecież to zacny autorytet. Co tu się odzywać w takim przypadku?

Ananas o którym wspomniałem na początku, wraz z pewnym dziennikarzem wydał całkiem niedawno książkę do której przeczytania usilnie zachęcałem wszystkich przytomnych. Widać, że niewielu usłuchało. Mniejsza z tym.

W tej książce można na przykład przeczytać o nowych kanałach komunikacji z wyborcami, omijającymi tradycyjne media. Jest XXI wiek i nie trzeba się narażać na kontakt z panią Moniką czy jakimiś politrukami z wiadomej stacji, poprzebieranymi za dziennikarzy.

I zobaczcie co robi Jarosław Kaczyński udzielając wywiadu skromnemu portalowi „blogpress” http://www.blogpress.pl/node/5462 ( świetna robota ) tuż., co należy podkreślić, przed weekendem?
Udowadnia, że to jest możliwe a nawet łatwe i przyjemne! Wywiad trafia na czołówki wszystkich mainstreamowych portali i wszyscy chcąc nie chcąc muszą się do niego odnieść. Koronkowa robota.

Drugi piękny chwyt ( nic to, że być może nieintencjonalnie wykonany ) to kampania pana Marka Migalskiego. Popatrzcie, ile szkody narobił Pisowi taki jeden zwykły Palikot. Cokolwiek nasmarował albo gdziekolwiek i w jakiejkolwiek sprawie otworzył gębę nikt o niczym więcej nie gadał w mediach tylko o nim, a Pisowczycy musieli się oburzać, złościć albo milczeć wyniośle. Palikot wszystko przykrywał, ha!

A tu pojawia się nasz dzielny politolog i cap mu narrację! Szuka Palikot swojej medialnej, żółtej koszulki lidera a tu nie ma! Patrzy pod łóżko – nie ma, na półce z dziełami filozoficznymi – nie ma, w kredensie, w barku – nie ma!

Jedzie windą, a tu w windzie ludzie o Migalskim gadają i jego konflikcie z Kaczyńskim. A jedna babka jeszcze pokazuje na niego paluchem i szepce do koleżanki.

- Gdyby się ten kudłaty ogarnął, schudł i urósł byłby trochę podobny do pana Marka!

Cóż, w tym konflikcie brakuje pointy, ale jestem dziwnie spokojny, że będzie.

Spotkanie. Męska rozmowa. Że, panie tego, wszyscy popełniamy błędy, że dużo racji, że tylko forma, że jednak młodzi und ambitni są przyszłością partii, że wspólny cel...

Sześć pieczeni na jednym rożnie, czyli wszystko „po książkowemu” i jak najbardziej XXI wieczna polityka.

0
Brak głosów

Komentarze

I więcej jawnego i bliskiego kontaktu ze środowiskami mu sprzyjającymi, choćby nawet lub tylko przez internet Im więcej tym lepiej - dla niego i dla PiS-u, dla nas, dla Polski! A jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, czyli? Władza niedemokratycznie zawłaszcza media? Proszę bardzo - niech je sobie trzyma! Niech tam się produkuje - nawet dziecko wie jak np. wyłączyć telewizor. Niech sobie władza gada w tej swojej tv - tam jest bezpieczna, tam nikt nie wygwiżdże tow.Tuska czy tow.Komorowskiego... Władza ma tv, prasę, ale na tym świat się nie kończy - jest internet. Prawda, że próby jego zawłaszczenia i kontrolowania były i będą. Prawda, że w internecie są "bastiony" PO, ale - prawdę powiedziawszy - w nich lemingi duszą się w sosie własnym i portale przez nich okupowane są fabryką absurdu, chamstwa i ciasnych horyzontów, które się omija jak zapowietrzone.
Avanti, Panie Jarosławie!
Pozdrawiam.

contessa

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#83809

Z chamstwem trzeba krótko, po ichniemu!
Grasia po ryju, Palikotowi kopa w de, a Mazowieckiemu, Wałęsie w jaja!
Tylko wtedy POczują, tylko wtedy ich zaboli.
Jest problem jeno z Henryką! czy dać jej patent-certyfikat na motorniczego tramwaji wodnych czy kolejki górskiej!
Anie żałować!
Dać jej wszystko!
ISO, TUI, Esso a nawet Gazpromu!
Niech ma kobitka, skoro taka dzielna, że przy braku zasilania trakcji tramwajowej jej pantograf dziwnym trafem dalej był pod napięciem.
Skoro Bolek mógł kicnąć przez ponad trzymetrowy płot,to i Henryka niechaj ma swoją chwałę!
Dzień chały, czy dzień chwały, co to za różnica po 30 latach!
pzdr

antysalon

#83814

inaczej nic nie zrozumieją

re nowego "symbolu"

to podobno nowomoda merdialna,juz "mowi " o niej

suwnicowa-tramwajarka......;)

gość z drogi

#83821

antysalonie, przecież u nich w gaciach to jeno zbuki

pzdr

#83854

bo będzie cuchnęło jeszcze bardziej.
pzdr

antysalon

#83933

ostał mu sie jeno gumowy "wacek"
niech z nim zapierd... do ....np.blondynki z kropka

pzdr

#83856

Tak, to rzeczywiście jakiś sukces dla nas internautow ale to jak ulotki, rzucone gdzieś bezładnie i kilka osób doczyta do końca. Ja jednak wolałbym, żeby społeczeństwo jako całość, miała szansę przełączyć kanał na którym news 24 godziny, będzie informował chcących słuchać wizję Polski według PIS!!! Wizję polski według innych dzisiaj zamkniętych w swoich tylko czterech ścianach. Opozycja na tym powinna skupić część swojej uwagi!!! Ja pamiętam władzę jednej jedynej słusznej parti i widzę, że już wrócili!!! Pzdr.

#83894

A Tusk dobrze o tym wie!
Trzeba być gotowym ma model chiński lub irański.
pzdr

antysalon

#83937

  buteleczki z benzyną.

#83970