Są granice których przekraczać nie wolno. A SL przekroczył je wielokrotnie, ale skoro sobie tego życzy...

Obrazek użytkownika Jurand
Blog

Poproszono mnie aby nie zaogniać sytuacji i poprostu przestałem reagować na chamskie zaczepki SL. Starałem się bardzo aby zrozumiał, że nie mam przyjemności z nim nie tylko dyskutować, ale nawet rozmawiać. Poprosiłem bardzo grzecznie aby nie umieszczał swoich komentarzy zaczepek pod moimi wpisami. Niestety SL musi być straszny CKM skoro tego nie zrozumiał. Nie chciał zrozumieć, że nie ma mi nic do zaoferowania w dyskusji. Jest zbyt jednostronny, a tematy którymi SL żyje dla mnie nie są nawet tematami w pierwszej 10. Każdy ma swoje preferencje, drogi SL.

Na to SL zaczął zachowywać się dość dziwnie. Próbował różnych zaczepek, prowokacji, głupich zagrywek. Patrząc na to od razu przypomniał mi się rok "83 i "84, tylko "rozgrywający" byli o wiele lepsi, bardziej doświadczeni. Te dziwne zachowania i zaczepki zaczęły przeradzać się niemal w paranoję. SL zaczął się zachowywać identycznie w ten sam sposób co antypolskie organizacje żydowskie, których podobno tak nienawidzi. Zaczął budować sobie wroga!!! Wpisy które umieszczał nie miały prawie żadnego odzewu. Był ignorowany. Więc wymyślił sobie, że robiąc sobie ze mnie wroga, zrobi sobie "nazwisko", co poniekąd mu się udało, bowiem wpis z moim nickiem miał największą ilość kliknięć, ale następne już znowu popłynęły. I znowu "reb" (her) Spiryt Liber stał się niepotrzebny.

Nazywając mnie kłamcą zbagatelizował słowa chłopa który to bardzo wyraźnie groził mi UJAWNIENIEM KORSPONDENCJI między nami, o ile nie wycofam się z potępienia go czy nawet wogóle z NP.

Chłop zastosował chwyt hakowy a SL nie widzi w tym nic złego. Ot poprostu bawiliśmy się w berka. Na tej to podstawie ogłosił mnie wszem i wobec KŁAMCĄ. CKM, kiep, czy o drogę pyta? A może to kto inny? W każdym razie SL nadał sobie prawo decydowania kto na NP kłamie a kto nie, kto na NP jest wiarygodny, a kto nie. Ciekawe!

W każdym razie doszedłem do wniosku, że istnieją pewne granice, których przekraczać niewolno a Liber Spiryt je przekroczył Istnieją pewne granice, których przekroczenie powoduje odpowiedź. Mało, kiedy trzeba zadać kilka pytań. Nie jestem pewny czy je zadam bo musiałbym zacząć od pytania, skąd się tu wziąłeś drogi Spirycie Liber. Ale nie zadam tego pytania. Postaram się przedstawić twoją historię wpisów i pewne myśli rzucone w owych wpisach. A więc zobaczmy co ten wojownik czystości na NP dotychczas dokonał.

Wszystkich wpisów jest 38. Oprócz jednego, mojego, wszystkie na jeden temat. Przytoczę tylko kilka tytułów

Syjonizm jest martwy

SpiritoLibero, 17 sierpnia, 2010 - 07:51

_______________________________________________

Syjonizm nie ma przyjaciół

SpiritoLibero, 3 sierpnia, 2010 - 07:38

________________________________________________

Kanikuła z hasbarą

SpiritoLibero, 25 lipca, 2010 - 00:5

______________________________________________________________

Izrael niszczy wózki inwalidzkie i zabawki

SpiritoLibero, 3 lipca, 2010 - 16:38

_______________________________________________________

Komory gazowe. Gdzie one są ?

SpiritoLibero, 1 lipca, 2010 - 23:44

____________________________________________________

Ciężko nie być antysemitą

SpiritoLibero, 29 czerwca, 2010 - 14:25

______________________________________________

Izrael nie chce pokoju

SpiritoLibero, 6 czerwca, 2010 - 01:29

____________________________________________________

Itd, itd wszystkie 38. Czy mam mu tego zabronić? Nie, niech sobie pisze. Tylko niech nie terroryzuje mnie, że mam się tym zachwycać, chwalić i uważać za coś najważniejszego.

Według mnie w Polsce są problemy o wiele ważniejsze niż ten eselowski. Problem w tym, że najpierw trzeba mieć gdzie sprzątać aby później móc posprzątać. I to jest najważniejsze. Najciekawsze jednak w tym wszystkim jest co innego. Uderzyło mnie to wręcz niesamowicie. Ilekroć pojawia się bardzo poważny problem natury politycznej, Polskiej. Niemal natychmiast pojawiają się artkuły, wpisy itd atakujące żydów. Ciekawe zjawisko. Spiryt Liber trafił się na nasz portal 19-go kwietnia 2010 roku wpisem Krajobraz po burzy, i natychmist nastąpiła pewnego rodzaju destrukcja. Zdążył się skłócić z kilkoma blogerami piszącymi od początku na NP.

Ale może jeszcze posłuchajmy pewnych opini SL. Niektóre są bardzo ciekawe.

 

W tym roku minely 62 lata od wygnania mieszkanców Palestyny, zajetej przez kryminalne bandy syjonistyczne.
Zabijali i palili wszystko, co bylo palestynskie, zmuszajac do ucieczki setki tysiecy autochtonów.
Arabskim slowem Nakba (Katastrofa) okresla sie to co przydarzylo sie wtedy tym osobom.

A oto fragment odpowiedzi jednego z internautów

"Palestynczycy" z PLO, Fata, Hamas i pokrewnych skladaja sie z glównie z Libanskich bojówek i lobuzerki Jordanskiej wygonionej do Gazy z Jordanu przez króla Husseina w latach '70 ubieglego wieku. To taka sama swolocz jak syjonisci, i róznica jest taka, ze na chwile obecna ci drudzy wiecej moga. A jak odwroca sie role to sytuacja lokalnie nadal bedzie taka sama. Jednak z punktu widzenia Polski, to najgorsze co sie moze stać

 

Dla mnie, wyborcy, zona Cezara moze byc nawet ladacznica..........
dalej ble, ble, ble
.............Puki co, musimy oddac na kogos swój glos. Ale zadawajmy niewygodne pytania, kazmy sie tlumaczyc z kazdego ruchu i kazdego sojuszu. Nie wprowadzajmy jednak do naszej debaty elementów walki ad personam tylko dlatego, ze ktos ma inne spojrzenie niz my.
Identycznie to samo co we wcześniejszym wpisie.

Ostre w wypowiedzi wobec Rosji byly dosc negatywnie odbierane przez polska opinie publiczna.

Teraz Lordowie Dyskursu doszli do wniosku, ze trzeba wyrównac rachunki z Rosjanami. Tu o dziwo nowosc ! To my oczekujemy przeprosin !

Jak slusznie zauwaza Autor, Polacy nie maja za co przepraszac. Ale Rosjanie? Czy aby na pewno, jako nacja tak wiele wobec nas zawinili? Czy moze wsród tych tzw. umownie „Rosjan” kryja sie jeszcze calkiem inne elementy ukladanki?

Nie bede na pewno odkrywca, jesli powiem, ze Rosjanie to wielki Naród, wspaniali, szczodrzy i wspanialomyslni Ludzie.

Nasze kontakty historyczne nie mialy kiedys jakiegos szczególnie burzliwego przebiegu. Ot, zwykle prztyczki przygraniczne.
 

Zacznijmy od Ahmadinezada. W rzeczywistosci, nigdy nie mówil o „wymazaniu” Izraela, tym bardziej przy uzyciu bomby atomowej, której zreszta nie posiada i której pierwszymi ofiarami byliby Palestynczycy

Nie ma na kogo glosowac moi drodzy. Umoczony jest kazdy. Przez ponad dwadziescia lat tzw. wolnej Polski rzadzili juz wszyscy. W róznych konfiguracjach i koteriach

No cóż. Mogę tylko powidzieć. Drogi SL, naprawdę dziękuję ci za tak wielkie zainteresowanie moimi wpisami i komentarzami. Czuję się wielce "zaszczycony", ale mam ogromną prośbę. Proszę, trzymaj się z daleka od moich wpisów i komentarzy. Na twoje zaczepki poprostu nie będę odpowiadał. Ot i wszystko.

Żegnam i życzę bardzo dużo udanych wpisów i komentarzy, oraz jeszcze więcej zdrowia.

Brak głosów

Komentarze

i tak ogromnym sukcesem tego portalu jest fakt, że spierać się możecie. Możecie polemizować, cytować, przytaczać.
Są takie, na których jeden z was (w zależności od polityki portalu) zostałby wywalony, zabnowany, zablokowany, czasowo lub bezterminowo.
I za tę możliwość polemiki dla NP pochwała.
Zabiegami SL-a bym się tak nie martwiła, bo i tak każdy myślący widzi, czyta i sam potrafi ocenić "gdzie jest pis pogrzebany".

Vote up!
0
Vote down!
0
#80154

Nie nazywałbym "polemiką" ataków ad personam i uderzania w płaczliwe tony. Nie po raz pierwszy Jurand nie jest w stanie dotrzymać pola w dyskusji. Na dodatek afiszuje się zamiast załatwić sprawę w cztery oczy albo zignorować SL. Ode mnie "2" (punkt za brak wulgaryzmów, ale pewnie i tego się doczekamy).

Vote up!
0
Vote down!
0
#80169

jakoś nie zauważyłem, by mnie pan ignorował. odp... się pan, co?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80204

Nie dotrzymał pola dyskusji? Żarty sobie stroisz, manipulatorku? Kto kogo nazwał kłamcą, co? Masz zaburzenia osobowości czy świadomie wprowadzasz zamęt? Ataki ad personam, tak? A to dobre! Jakoś nie darłeś mordy, gdy jeden z drugim rzucał kalumnie na innych użytkowników, redakcję, itd! Wtedy to nie były ataki ad personam? Czekaj, jak to się nazywa... relatywizm, podwójne standardy, manipulacja? Żałość! Odejdź budzisz, litość...

Pozdrawiam służbowo - czuwaj!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#80223

Proszę najpierw zerknąć tutaj: http://www.niepoprawni.pl/blog/1700/jest-moj-szept#comment-86098
Ciąg dalszy: w zeszłym tygodniu wysłałem na adres Redakcji grzeczne zapytanie dotyczące dalszych losów tej inicjatywy - również bez reakcji.
To daje do myślenia. A przynajmniej powinno dawać - także jakimś odpowiedzialnym osobom zajmującym się tym serwisem.

Podobnie powinien moim zdaniem dać do myślenia błyskawicznie zjeżdżający do poziomu Onetu język dyskusji. (Przy okazji: na mój raport w sprawie bluzgów w komentarzu pana Kuki odpowiedział... pan Kuki. Zatem albo kontroluje komunikację, albo póki co ma błogosławieństwo Redakcji dla swoich działań.)

Pozdrawiam Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80234

Mieszanie dwu różnych spraw nosi wszelkie znamiona... no czego? Odpowiedz se Pan sam! I kto tu uderza w płaczliwe tony? Śmiech!

Wracam do urlopowania, manipulatorku! A Ty pamiętaj, że czytanie NP nie jest obowiązkowe...

Pozdrawiam wszystkich, którzy na to zasługują.

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#80235

ja kontroluję tu wszystko, a między równymi błogosławieństwo mi nie potrzebne - zadowolony pan?

proszę skończyć bezczelne insynuacje pod adresem serwisu niepoprawni.pl - pańskie "dawanie do myślenia" mało mnie interesuje. przestań pan mącić - nie podoba się? to proszę stąd się wynieść.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80356

Moim skromnym zdaniem, jeżeli zauważamy na portalu ludzi, kórzy wykazują się skłonnościami psychopatycznymi to należy natychmiast go zbanować, upomnieć, przy broku reakcji usuwać. Tego wymaga kultura dyskusji. Nie wolno nam dopuszczać, by portal został narażony za propagowanie treści niedozwolonych, a wierzcie mi, że są takie. Już zwracałem uwagę na tą kwestię do Admina, przy okazji wpisów psychopatycznych chłopa ze wsi!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80175

Daj znać, gdy myśleć o pewnych treściach też już nie będzie można. Wygląda na to, że masz informacje z pierwszej ręki.
Pozdrawiam Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80181

pan coś próbujesz insynuować? kogo i czego pana komentarz dotyczy? ryjesz, pan, panie krecie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80201

oczywiście, że chamów należy stąd wywalać. swoje "treści" mogą umieszczać w spluwaczkach, a nie tutaj.

dlatego proszę wszystkich o zgłaszanie naruszeń do adminów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80200

Ja bym powiedział tak - jak najmniej admina - piszących głupio ignorować, nie polemizować, sami dadzą spokój. Chamstwo to inny temat.

germario

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#80222

Mości Jurandzie, powiem tak. Przerost formy nad treścią.
Aczkolwiek nie wdaję się z Tobą w polemikę jednak nie mogłem się oprzeć bo
nader frapuje mnie gdzie do cholery jest wpis Chłopa któremu zarzucasz :
"..słowa chłopa który to bardzo wyraźnie groził mi UJAWNIENIEM KORSPONDENCJI między nami, o ile nie wycofam się z potępienia go czy nawet wogóle z NP..."

Już kiedyś prosiłem Cię o tekst jego wypowiedzi który udowodnił by jednoznacznie Twoje wobec niego zarzuty i ...nic. Bo do tej pory w Twoich wypowiedziach na ten (i we wklejkach które nam zaserwowałeś)temat więcej jest Twojej interpretacji niż konkretów.
Nie będę komentował Twoich wypowiedzi pod adresem Muftiego bo ..... sam na pewno wiesz dlaczego. A i inni jeśli są ciekawi sami sobie mogą wyrobić na to pogląd.
I jak ktoś wcześniej zauważył ogromnym sukcesem tego portalu było nie dopuszczanie do zamykania ust komukolwiek.
Nie będzie już moich wpisów w Twoim blogu, ale z ciekawości czasem zajrzę czy zdobyłeś się na opublikowanie tych "kompromitujących chłopa materiałów".

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#80252

Rospin cos wiem na ten temat chlop ze wsi, 1 sierpnia, 2010 - 18:49

Powiem tak kilka osob prosilo mnie o milczenie w tej sprawie.Jesli sa to osoby uczciwe to wiedzą że nie pisnałem na ten temat ani słowa.Pomimo wylanych na mnie przez nich całych wymyslonych pomyj.Jednak to jest tylko dowód na to czym sie roznimy.Brak slów.Nie bedę przytaczał tutaj ich listów do mnie w ww temacie.Nie moge pojać tych pierestrojczykow.Po jakims namysle zdaje sobie sprawe z ich wartosci,po zachowaniu Juranda.To sa pusci ludzie bez honoru.Jak widzisz ja dałem słowo ktorego dotrzymuję do dnia dzisiejszego.Nigdy inaczej nie mogłbym postąpić.W związku z tym mogę okreslić tych "panów" jako pospolite gówniarstwo z cala odpowiedzialnoscią.Jeśli się ze mną nie zgadzają,opublikuje list napisany do mnie przez Juranda.Pozdrawiam

Czy i Ty wzorem SL uważasz, że było to zaproszenie do zabawy w berka? Według mnie był to ordynarny szantaż robiony z całą świadomością. Uważaj mam na ciebie haki. Oczywiście nigdy by ich nie opublikował, bo co tam w tych "hakach" było mogłeś się zoriętować czytając owe "Słynne" listy do chłopa. Ale nie o to chodziło. Chodziło o próbę zdyskredytowania mnie,  i nie tylko mnie bo mowa jest o "Wiedzą" czyli kilku osobach conajmniej, o ile nie całej konspiracji, że są jakieś kompromitujące materiały, listy, których powinienem się bać i obawiać, bo ktoś je UAJAWNI!!! I to była cała zagrywa. A jestem szczególnie na to wyczulony i w momencie każdą próbę szantażu będę ciął bez zmróżenia oka, przy samej d.... ! Czy zrozumiałeś? Czy trzeba ci jeszcze tłumaczyć rzeczy oczywiste

Watłuszczenia i podkreślenia moje. 

______________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#80264

Ręce i nogi opadają :-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#80269

Ponawiam prośbę. I odpowiadam. 

A PANI MARYSI JEST DOBRZE W ZIELONYM!!!!!!

______________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#80275

No bo przecież są granice towarzysze, których nie można przekroczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80276

No masz, a Ci znowu swoje!
Nie możecie się po prostu nawzajem ignorować?
To pytanie retoryczne, odpowiedź sama się narzuca.

W sumie fajnie jest się z kimś poprztykać, ale jak już bany wchodzą w grę, to przestaje być fajnie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#80279

Jako admin trzymam się od tej dyskusji z daleka.
Moim zdaniem to jest sprawa między obu Panami.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#80282

Postawa godna dobrego admina. ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#80287

Otóż to!

Natomiast zobacz co robią Kuki i nurniflowenola. Obaj przedstawiają się jako członkowie Redakcji!

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80294

a pan będziesz spokojnie rył pod nami. niedoczekanie.
pod włos to Szweda - z Danzem też się nie uda.
Danz to ten dobry policjant - nie kuma pan?
proszę po raz kolejny, żeby pan nie używał mojego nicka. muszę go chronić przed chamstwem.

nie podoba się, to proszę się stąd wynieść.

pozdrawiam prawdziwych Polaków

Vote up!
0
Vote down!
0
#80359

Nie sądzisz Pan, że komuś jednak słoma z butów wyłazi?
Kimkolwiek byś Pan nie był lub za kogokolwiek się uważał
nieśmiało ośmielę się zauważyć - nie uchodzi.

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#80413

wiem, że słoma wylazła z butów Muftiemu (a Pan na swoje czasem też popatrz), który opisał moją rodzinę jako patologiczną, nic o mnie nie wiedząc. to są te jego mocne argumenty i jego poziom dyskusji. zawsze na takie dictum odpowiadam odpowiednią wiązanką.

nie uważam się za "kogokolwiek". w relacjach 1 na 1 uważam się za takiego samego użytkownika jak Pan. i co w takim razie nie uchodzi?

re Danz - na żartach się też nie znamy, szkoda :(

Vote up!
0
Vote down!
0
#80427

Pańska wypowiedź doskonale ilustruje to o czym napisałem.
Odnoszę wrażenie że pomyliły się Panu fora.
Dlatego przypomnę że jesteśmy na NP, nie na onecie.
A co do tego co "nie uchodzi" to wybacz Pan ale ja nie
zamierzam ani czegokolwiek Pana uczyć ani pouczać.
I na tym bym zakończył bo ...szkoda gadać :/

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#80439

dobrze wiem, gdzie jesteśmy i nic mi się nie pomyliło. nigdy z onetu nie korzystałem (w przeciwieństwie do Pana, skoro Pan wie, jak tam jest). za to na nppl jestem od początku, a nawet wcześniej.

"Pańska wypowiedź ilustruje..." - nic nie wnosi, to wyłącznie Pańskie subiektywne odczucie lub projekcja.

na pytanie "co nie uchodzi przeciętnemu użytkownikowi nppl" (a takim jestem w relacjach 1 na 1) nie otrzymałem odpowiedzi, a zatem dalsza dyskusja z Panem nie ma sensu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80453

Dla mnie Sz. Panie bez znaczenia jest od kiedy jesteś Pan na NP i na dobrą sprawę dla mnie mógł Pan tu być nawet w okresie prenatalnym. Bo nie zmienia to w niczym faktu, że zachowanie Pańskie wobec adwersarzy (a szczególnie oponentów) pozostawia wiele do życzenia. A niepohamowana agresja i niczym nie poparte poczucie wyższości wyzierają nieomal z każdej Pańskiej wypowiedzi w odniesieniu do interlokutorów. I przyznać muszę, że nie jest Pan jedynym blogerem który zachowuje się w ten sposób (i co naprawdę stanowiło źródło konfliktu z chłopem), choć niewątpliwie stanowicie Państwo margines tego portalu. Bo w większości ludzie tu potrafią porozumieć się bez uciekania się do tego typu zachowań.
Skoro nie rozumiesz Pan co "uchodzi" a co nie w kontaktach z ludźmi to pozwolę sobie odesłać Pana do prof. Kamyczka i innych zajmujących się tym tematem. Ja w każdym razie korepetycji nie udzielam tym bardziej że w odniesieniu do niektórych byłaby to strata czasu.
I tu bym chciał zakończyć tą bezsensowną polemikę tym bardziej że wykorzystujemy przestrzeń gospodarza blogu na co i słusznie może się oburzyć. Dlatego jeśli masz Pan jeszcze mi coś do powiedzenia proponuję kontakt z wykorzystaniem kanału prywatnych wiadomości.

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#80502

zgadł Pan. byłem nawet w okresie ciąży i jeszcze wcześniej... kiedy pan nie wiedział, co to jest blog.
poza tym nie jestem blogerem - to dla mnie za wysokie progi.

poczucie wyższości? wyziera?
wprost przeciwnie - zmuszany jestem niejednokrotnie do zniżania się do poziomu niektórych "adwersarzy (a szczególnie oponentów)" - więc skąd takie odczucia? czyżby kompleksy :D)))

agresja? a i owszem. w obronie słusznej sprawy używam jej i będę używał, bo: białe jest białe, a czarne jest czarne, a najlepsza obrona to atak.

a ja proponuję daj sobie, Pan, siana. nie koresponduję z obcymi mi osobami.

EOT

Vote up!
0
Vote down!
0
#80654

Poziom Pańskich wypowiedzi dyskwalifikuje Pana jako mojego potencjalnego rozmówcę. Dlatego też potraktuję Pańskie wypowiedzi tak jak na to zasługują.

W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#80712

a może konceptu nie starcza :D)))

proszę się uspokoić i pomyśleć:

to Pan zarzucił mi, że nie wiem, gdzie jestem. na to ja odpowiedziałem:
[quote]dobrze wiem, gdzie jesteśmy i nic mi się nie pomyliło. nigdy z onetu nie korzystałem (w przeciwieństwie do Pana, skoro Pan wie, jak tam jest). za to na nppl jestem od początku, a nawet wcześniej.[/quote]

skoro nigdy nie byłem na onecie, a byłem zawsze tutaj, to co mogło mi się pomylić? a Pan na to o ciąży, że Pana nie obchodzi, jak długo na nppl jestem. (kompleksy?)

myślenie nie boli: w naszym mniemaniu nasz wysoki poziom w rzeczywistości może być totalną porażką. i z kogo to poczucie wyższości w końcu wylazło?

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#80735

Nie ma sensu się denerwować, tracić energię i czas.
Poza dwoma panami reszta osób - gospodarzy serwisu wykazuje zdrowy dystans. Wydaje mi się, że to dobrze wróży.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80428

"Poza... wykazuje zdrowy dystans"?
próbujesz, pan, dzielić, a może tu rządzić?
rpt.: pod włos to Szweda.

dystans będzie do czasu, a jak chamstwo przekroczy granice, to dystansu nie będzie - gwarantuję.

to jeszcze lepiej wróży.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80455

To co miałem do powiedzenia w tej sprawie, już powidziałem. Dla mnie ta dyskusja jest zakończona. Raz na zawsze! Powiedziałem również czego sobie nie życzę. Nawet mało inteligentni ludzie zrozumieliby po tylu prośbach co się do nich mówi. Jeżeli nie zrozumieją. Ich sprawa. Ja jak zaznaczylem na początku, skończyłem dyskusję z niektórymi.
_________________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#80293

o to chodzi, że te błazny nie potrafią ignorować, tylko czepiają się (jak gówno buta) tych, którzy sobie nie życzą żadnych kontaktów z błaznami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80360

A na mój gust po prostu każdy z Was lubi mieć ostatnie slowo. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#80652

każdy to lubi ;)

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#80656

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
jest goła... :D)))
(Kora Jackowska)

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80377

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
za reklamę mojego bloga.
Sam nie potrafiłbym tak się lansować :))))

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80378

ho, ho - widzę, że autorytetem się podparłeś.
to zamiast tych "masonów i żydów" z KK?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80458

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
A tak na marginesie... mógłbyś mi wskazać miejsce, w którym Mufti nazwał twoją rodzinę "patologiczną"? Jakoś mi to umknęło...
A takie miałem o nim dobre zdanie :(

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80512

nie nazwał, tylko "opisał" i nie pal głupa - już ci tłumaczyłem, że nie jestem twoim sekretarzem.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#80648

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
dociekliwy :) To gdzie "opisał"? Naprawdę zależy mi na tym.
Już chciałem się z Muftim zaprzyjaźnić a tu taki kwiatek...
To jak, mogę liczyć na twoją pomoc w wyjaśnieniu tej drażliwej kwestii?
Pozdrawiam serdecznie :)

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80673

możesz się nawet zakochać w Muftim... co mnie to?

nie będę ci robił reklamy.

pa

Vote up!
0
Vote down!
0
#80674

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
powala na kolana... :D))))

To mam rozumieć, ze tak sobie rzucasz oskarżeniami a dowodów niet? Bardzo ... pouczające.
Ty mi reklamy nie musisz robić, Jurand jest tutaj nie do przecenienia hehehe.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80677

"nie rżnij..." - to twój wynalazek. w sprawach języka jestem spolegliwy. potrafię się dostosować do każdego :D)))

dowody są. masz kłopoty z pamięcią? to do lekarza po pigułki

Vote up!
0
Vote down!
0
#80679

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
to je pokaż. Nie wstydź się :))
Możesz nawet na pw przesłać (żeby mi reklamy nie robić:)

A jak nie ma dowodów... :(

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80747

dajcie juz spokój
po co szukać wroga?
niektórzy tutaj wroga mają w żydzie a wielu w krzyżu i Kościele
obłęd jakis

a najwiekszym wrogiem Polaków jest ich GŁUPOTA, przed i po szkodzie głupimi sa

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#80519