Panowie Kaczyńscy zasłużeni w sprzedaży Polski

Obrazek użytkownika Bacz
Blog

Poseł Palikot skrytykował prezydenta Kaczyńskiego za opóźnianie podpisania Traktatu Lizbońskiego. Krytyka ta jest niesłuszna, zasługi panów Kaczyńskich dla przyjęcia traktatu, który stworzył państwo UE i przypieczętował poddanie Polski władzy eurokratów wśród których dominują Niemcy, są ogromne. Te zasługi to przede wszystkim skanalizowanie eurosceptyków w PiS i wyrolowane ich. Prezydent nie opóźnił przyjęcia traktatu ani o jeden dzień. Podpisanie ratyfikacji zapewne opóźnił specjalnie, bo dopiero po podpisaniu przez prezydenta zwolennicy niepodległości Polski mogli ten zdradziecki akt obalający naszą konstytucję zaskarżyć do Trybunału Konstytucyjnego. Gdyby prezydent podpisał traktat wczesniej to istniało ryzyko, że trybunał zablokuje ratyfikację.
Bacz
Pisałem: http://niepoprawni.pl/blog/404/ratyfikacja-traktatu-lizbonskiego-zamach-na-suwerennosc-polski

Brak głosów

Komentarze

JKM na pewno zrobiłby to lepiej!

Idź z powrotem pod trzepak i przywracaj z chłopakami parytet złota. Tyle o Twojej wiedzy o geo- i realpolityce.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#59763

Dopóki w Polsce będzie ustrój mafiokratyczny czyli dopóki nie będzie jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w których Polacy mogli by wybrać swoich przedstawicieli, to mądrzy, prawi Polacy nie dostaną się na żadne ważne stanowisko, bo mafie zwane dla niepoznaki partiami, owszem walczą ze sobą, ale zawsze trzymają sztamę ze sobą jeśli chodzi o dopuszczenie do kręgu władzy nowych uczciwych ludzi.
Pozdrawiam. Bacz

Pozdrawiam. Bacz

#59795

Dowiodłeś, że jesteś agitatorem PO, już dość ciebie na tym forum przenieś się na wsi24 tam twoje miejsce. Proponuję Niepoprawnym nie komentowanie więcej tej łżekomuny.

#60080

Krzysztof J. Wojtas
Być może jednak nie było możliwości manewru - przynajmniej nie tak, jak można sobie wyobrazić.
niemniej te kwestie winny być wobec JK stawiane jako istotne . Dlatego popierając JK wskazuję, że nie jest to poparcie bez oczekiwania minimum gwarancji.
mam też nadzieję, że nastąpiło pewne przewartościowanie postawy, czego symptomem być może jest napomknienie , że państwo niesie ze soba wartości moralne.

Krzysztof J. Wojtas

#59779

Polityk powinien być popierany tylko do momentu gdy nas pierwszy raz oszuka - wtedy powinien kończyć karierę. Jest tysiące mądrych prawych Polaków, którzy byli by dobrymi przywódcami na miejsce skompromitowanych, niestety scena polityczna jest zamurowana przez ciemne siły (mafie). Ordynacja proporcjonalna powoduje że do polityki nie może się dostać człowiek, który nie sprzeda się którejś ciemnej sile. W rezultacie ludzie mogą wybierać tylko pomiedzy mafiozami: który będzie dla nas znośniejszy.
Pozdrawiam. Bacz

Pozdrawiam. Bacz

#59790

lazków!
Może jakiś pomysł na substytut piasku do worków na uszczelnianie wałów przeciwpowodziowych zaproponujesz!
Albo środki antykoncepcyjne dla rozrastającej się populacji
szopów praczy w gminie Sulechów!
Marnujesz się w tematyce politycznej!
pzdr

antysalon

#59792

Napisz list do Vaclava Klausa - on wyjaśni Tobie to, czego pojąć nie możesz. Prezydent zza groby tego zrobić nie może.

Jerzy Zerbe

#59800

Klaus to zupełnie inny przypadek, on rozumie że poddawanie Czech pod rządy eurokratów jest dla Czechów niekorzystne. Agitował przeciw traktatowi, spowodował że dwa razy Trybunał Konstytucyjny badał traktat, niestety dwa razy trybunał fałszywie orzekł, że traktat jest zgodny z konstytucją. Prezydent Kaczyński też mógł odesłać traktat do TK, ale on był zwolennikiem tego traktatu (proszę sobie przypomnieć jak się cieszył gdy go wynegocjował w ostatecznej formie) i dlatego tego nie zrobił, a nawet więcej, odwlekając podpisanie uniemożliwił zaskarżeniie tego traktatu senatorom przed wejściem traktatu w życie. Teraz też trybunał może ogłosić traktat nieważnym, ale cofnięcie skutków będzie o wiele bardziej skomplikowane.
Pozdrawiam. Bacz

Pozdrawiam. Bacz

#59808

Ratyfikacja Traktatu Lizbonskiego chluby Kaczynskim nie przynosi. Zreszta, eurosceptykami nigdy nie byli. Moze troche sie podroczyli w Brukseli, ale przyklady innych krajow pokazaly, ze mozna bylo wytargowac wiecej.
Nie zmienia to jednoczesnie faktu, ze wybierajac miedzy Kaczynskim, a Komorowskim nie ma zludzen co do tego, ktory z nich bedzie bardziej dbal o interes wojewodztwa polskiego w UE i na swiecie.
A do parytetu zlota jeszcze trzeba bedzie wrocic, bo papierkow bez pokrycia nie mozna drukowac bez konca.
Kandydatem na Prezydenta, ktory glosi najbardziej prawicowe poglady, czy nam sie to podoba, czy nie, jest Janusz Korwin-Mikke. Szans nie ma, ale fakt jest faktem.
Z dwojga centrowych kandydatow, mam nadzieje, ze wygra J. Kaczynski, bo trzeba wyjasnic sprawe katastrofy prezydenckiego samolotu i odsunac agentow Moskwy i Berlina od koryta.

JK

#59811

Od kiedy człowiek, który głosi wszem i wobec żeby sprywatyzować wszytko co tylko można sprywatyzować w Polsce, w kraju gdzie ubecja, esbecja dawna komuna oraz byłe służby specjalne PRL-u nadal rządzą w Polsce, nadal piastują wszelkie urzędy , które nadal decydują o wyglądzie Polski, decydują m. in. o tym jak przebiegają, przebiegały te złodziejskie prywatyzacje może nazywać się prawicowcem oraz człowiekiem, który walczy o zachowanie tradycji, niepodległości i tożsamości Polski?! No chyba, że w tym przypadku chodzi o zachowanie bolszewickiej tradycji, o którą tak pan Korwin przez tyle lat zabiegał, zwłaszcza podczas istnienia w Polsce PRL-u.

Jak człowiek walczący z konfidentami i zdrajcami Polski, oskarżający wszystkich dookoła o agenturalną przeszłość w decydującym momencie głosowania nad przyszłością rządu pana Olszewskiego mógł zagłosować przeciwko temu rządowi, dołączając się tym samym do targowicy znanej pod nazwą NOCNEJ ZMIANY może być prawicowcem, inaczej człowiekiem prawym!

Od kiedy politykiem prawicy jest człowiek, który chce wszystkim dać w posiadanie broń palną, którą będzie można zabierać wszędzie i pod byle pozorem będzie można jej używać w każdym miejscu publicznym w obronie swojego życia i swojej własności. Jednocześnie będzie w zgodzie z prawem, które obowiązuje nadal w Polsce. Prawem, które mówi wyraźnie, że od pilnowania porządku publicznego jest POLICJA PAŃSTWOWA, na którą Polacy płacą podatki!

Od kiedy to człowiek, który jest za pozwoleniem na używanie narkotyków oraz za tym, żeby ją zalegalizować w sprzedaży detalicznej, dla ludzi którzy tego chcą jest człowiekiem prawicy? Od kiedy człowiek prawicy jest za zalegalizowaniem prostytucji w Polsce?

Od kiedy były wieloletni członek Stronnictwa Demokratycznego jednej z przybudówek komunistów w Polsce jest prawicowcem, od kiedy to ktoś kto chce oddawać dawnym właścicielom nieruchomości w Polsce m. in. żydom obywatelom II RP oraz Niemcom byłym obywatelom Polski jest polskim prawicowcem?! Jednocześnie wiedząc o tym, że rodowici Polacy w tym samym czasie, którzy starają się o zwrot swoich majątków podlegają w tym samym czasie obowiązującym do tej pory w Polsce stalinowskim dekretom, które uniemożliwiają im zwrot ich prawowitych majątków w ich ręce jest prawicowcem?

Od kiedy to prawicowiec pozwalałby na jeżdżenie po polskich drogach, drogach śmierci ludziom-kierowcom pod wpływem alkoholu może być prawicowcem?

I na koniec od kiedy to prawicowiec Korwin jest takim zdecydowanym przeciwnikiem Jarosława Kaczyńskiego dawniej braci Kaczyńskich, jeżeli sam w swojej karierze polityka nie stronił od popierania Bolka Wałęsy!

I na koniec gdzie był pan Korwin, gdy podpisywano Traktat Lizboński? Gdzie były jego bojówki, gdzie były te tłumu korwinowców, które były przeciwne przystąpieniu Polski do eurokołchozu?! Czyżby lizali wtedy swoje rany po nieudanej próbie koalicji z endokomuną od Giertycha i lizaniu ran po komunistycznym tworze jakim był Libertas?!

A w ogóle od kiedy to liberał jest prawicowcem?

Proszę nie robić ludziom wody z mózgów i nie zamieniać się w platformerską swołocz panie korwinisto!

#59818

Pięknie napisane stąd dla Ciebie 10 pkt zaś dla kolegi Bacza kolejna porcja "siana" ..za pokutę.

Już lepiej wypada "twórczość" Bacza w zakresie wynalazczości..

Fakt do Nicolae Tesli mu wprawdzie daleko ale jakby nieco się przyłożył to z czasem samego A. Słodowego puścił by z torbami ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#59825

1. Jeśli "sprywatyzujemy wszystko, co tylko można sprywatyzować", to "ubecja, esbecja dawna komuna i byłe służby specjalne PRL-u" nie będą piastować wszelkich urzędów, bo tych urzędów juz nie będzie i to ludzie wyzwoleni od ucisku fiskalnego, a nie urzędasy będą decydować o wyglądzie Polski.
2. To JKM zgłosił projekt uchwały lustracyjnej, a nie koalicja tworząca rząd J. Olszewskiego.
3. Tylko polityk prawicowy jest w stanie pozwolić dorosłym, niekaranym obywatelom na posiadanie broni. W USA to Partia Republikańska broni tej swobody obywatelskiej przed zakusami lewicy.
4. Legalizacja narkotyków i prostytucji nie jest oczywiście idealnym rozwiązaniem, ale jest przynajmniej uczciwym postawieniem sprawy. Przy okazji ma za cel przyczynić się do ograniczenia wpływów mafii w tych dziedzinach.
5. Ilu byłych członków PZPR, ZSL i SD należy lub popiera PiS? Czyżby żaden?
6. Prawica szanuje prawo własności bez względu na narodowość właściciela. To miedzy innymi odróżnia prawicę od lewicy. Przy okazji: co zrobiły "prawicowe" i "patriotyczne" rządy: Olszewskiego, AWS-u i PiS-u, aby uchylić dekrety stalinowskie oraz przeprowadzić reprywatyzację.
7. To nie JKM wylansował Bolka-Wałęsę na prezydenta.
8. JKM przed podpisaniem Traktatu Lizbońskiego przynajmnie starał się wszędzie, gdzie mógł przestrzegać ludzi przed jego zapisami. A że srodki miał na to ubogie... Przynajmniej finansował swoją działalność ze swojej kieszeni, a nie z pod przymusem odebranych pieniędzy wszystkich podatników. UPR nie posiadała nigdy bojówek i myślę, że takie socjalistyczne słownictwo jest członkom tej partii jak najbardziej obce.
9. Prawica w sprawach gospodarczych popiera rozwiązania liberalne (vide R. Reagan, M. Thatcher i A. Pinochet).
10. Jestem tylko skromną jednostką, a nie swołoczą. I proszę mnie nie łączyć z PO. Chcę mieć z nimi jak najmniej wspólnego.
Pozdrawiam! Z Bogiem!
JK

JK

#59877

JKM zrobił kilka, a konkretnie dwie dobre rzeczy w sejmie.

Od czasu do czasu udaje mu się powiedzieć coś wartościowego.

Tylko co z tego, jeżeli za każdym razem jak zaczyna mówić z sensem wyjeżdża również z jakąś kolosalną głupotą (esbeckie emerytury, armia zawodowa w liczebności 120 tysięcy, małe stopy kobiet do stania przy garach, itp. itd. ad nauseam)? Tymi swoimi wypałami odwrocił on wielu potencjalnych wyborcow prawicy od głosowania za sprawą słuszną. I nieprzychylne media nie są wytłumaczeniem, bo on się ZAWSZE podkłada jak dziecko.
JKM zachowuje się jak klasyczna alternatywa: albo agent albo kretyn. Tertium non datur. Pieprzony 70-letni nastolatek.

Kiedyś ceniłem tego człowieka, jak wielu polskich prawicowców. Ale przejrzałem na oczy, bo JKM wyrządził (i nadal wyrządza) polskiej prawicy tyle samo szkody co inny guru obłędnej sekty, mówie o tym przywódcy duchowym z Czerskiej.

A co do bojówek UPR (czy jak teraz się sekta JKM'a nazywa) to wystarczy tylko coś nieprzychylnego o guru lub jego pomysłach powiedzieć na kanwie jakiegokolwiek forum (w realu czy wirtualu, nieważne) i zaraz się zostanie wyzwanym socjalistą, komuchem, per ona (jeżeli jest się facetem), sbekiem, agentem bądź idiotą. Może formalne bojówki Aum Shin Ri JKM nie istnieją, ale jego wyznawcy mają stadne zachowanie zakodowane w mózgu.

Lach illacha von Mises. Korwin rasul Mises.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#59897

Powołuje się pan na Pinocheta, jednak trzeba wiedzieć co zrobił Pinochet w Chile przed tym jak dopuścił do gospodarki liberałów MONETARYSTÓW z grupy chicagowskiej od Miltona Friedmana (Chicago Boys). Najpierw proszę pana Pinochet rozgonił w swoim kraju lewackie towarzystwo, wszelkich liberałów, socjalistów, żydostwo oraz socjaldemokrację po prostu czerwoną hydrę, która od wewnątrz i zewnątrz niszczyła Chile, taką samą sytuację mamy w Polsce! Dopiero po tym przyszedł czas w Chile na przemiany gospodarcze i na reformy polityczne i gospodarcze, bez porządku nic, by nie zrobiono w Chile bez radykalizmu oraz bez rozwiązania sprawy chilijskich komunistów. Dlatego teraz Chile to jeden z najbogatszych krajów w Ameryce Południowej! Jednak to nie przeszkadza do tej pory robić z Pinocheta na świecie faszysty i mordercy uczciwej światowej lewackiej hołoty. To samo dotyczy generała Franco.

Pozdrawiam.

#59946

Kompletnym zaskoczeniem dla opozycji było założenie przez Janusza Korwina-Mikke (UPR) projektu uchwały lustracyjnej 28.05. Mimo prób kwestionowania aspektów prawnych uchwały, wniosek przyjęto (186 za, 15 przeciw, 32 wstrzym., tylko 3 głosy powyżej quorum). Posłowie z klubów UD, KLD i SLD usiłowali zablokować uchwałę niegłosując mimo obecności na sali.

Po przyjęciu uchwały 65 posłów "małej koalicji" skierowało wniosek do Trybunału Stanu o zbadanie zgodności uchwały z prawem. Atmosferę usiłowała podgrzać "Gazeta Wyborcza" sugerując ogłoszenie przez MON stanu podwyższonej gotowości w wojskach nadwiślańskich.

Reżyserowanej przez lewicowe media atmosferze destabilizacji kraju usiłował przeciwdziałać rząd. 3.06 na prośbę premiera I Prezes Sądu Najwyższego prof. Adam Strzembosz podjął się zorganizowania komisji mającej rozpatrywać zastrzeżenia dotyczące sposobu realizacji uchwały.

4.06.1992 o 10 rano kurierzy dostarczyli do klubów parlamentarnych przygotowaną przez MSW listę zasobów archiwalnych (od nazwiska ministra nazwaną "listą Macierewicza"). Lista nie została przekazana mediom.

http://www.zapis.w.szu.pl/historia.php?id=139

 

Dodam od siebie, że pan Korwin podczas głosowania nad dalszymi losami rządu pana Olszewskiego oddał swój głos za tym, aby rząd Olszewskiego upadł!

Proszę pana człowiek w miarę rozgarnięty nie nawołuje, aby wszystko w Polsce sprywatyzować wiedząc o tym, że realną siłą polityczną oraz biznesową w Polsce jest była esbecja, ubecja, wywiady PRL-u oraz konfidenci i agentura różnych krajów!!!

To tak jakby pan małpie dał do zabawy nabity pistolet, a potem się dziwił, że kogoś zabiła! Nie można głosić słusznych racji, programów politycznych oraz nawoływać do prywatyzacji w kraju opanowanym przez bandytów, złodziei i konfidentów! Najpierw trzeba z tymi bandytami zrobić porządek,  dopiero potem można prywatyzować i próbować zrobić porządek w Polsce. To nie dzieje się w ciągu kilku lat to cały proces.

To samo dotyczy oddawania własności byłym właścicielom! Jak można nawoływać do reprywatyzacji w kraju gdzie nadal obowiązują stalinowskie dekrety, gdzie sądy są opanowane przez byłą komunę!!! Jak? Jak porządny człowiek, człowiek prawy może to robić? Czy pan Korwin nie wie co się dzieje w Strasburgu? Jak tamte sądy podchodzą do oddawania własności Polakom? Jest niepisane prawo mówiące o tym żeby wszystkim oddawać majątki w Polsce oprócz Polaków!! TAKA JEST PRAWDA! Wiem to ze swojego doświadczenia, sądy w Polsce to jedno wielkie zbiorowisko czerwonej hołoty, która na majątku Polaków rodowitych Polaków obywateli II Rzeczypospolitej dostało się do nieswoich majątków!

Proszę pana czy pan zalegalizuje czy panie nie zalegalizuje prostytucji oraz sprzedaży detalicznej narkotyków zawsze przy tym interesie będzie się kręcił półświatek, bandyci i ludzie z tzw MIASTA oraz z marginesu społecznego! Wystarczy pojechać do Amsterdamu i zobaczyć w czyich rękach jest biznes narkotykowy i biznes związany z seksem! Żaden porządny człowiek, tym bardziej człowiek o poglądach prawicowych nigdy, by nie wszedł w taki interes, w taki biznes. Pan Korwin mówiąc o takich sprawach o legalizacji prostytucji oraz narkotyków chciał po prostu zdobyć dodatkowy elektorat w postaci głupich młodych niedoświadczonych ludzi (!), jednak jego sumienie oraz zasady prawicowe, na które tak często się powołuje musiały chyba by w tej sytuacji ucierpieć?! Czyż nie?

Proszę pana co ma prawo do posiadania broni palnej z PRAWEM DO NOSZENIA BRONI PALNEJ PRZY SOBIE ORAZ Z TYM, ŻE MOŻNA JEJ UŻYWAĆ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH?

Człowiek powinien czuć się na ulicy bezpiecznym bez posiadania przy sobie broni palnej, to bezpieczeństwo powinno nam zabezpieczyć państwo! Od tego są odpowiednie służby państwowe, policja, wojsko oraz straż miejska!

A nie cywile!

Co innego posiadanie broni, a co innego jej użycie i noszenie jej przy sobie!

Każdy Polak powinien mieć prawo i do posiadania broni w swoim domu i do darmowych szkoleń w użyciu tej broni , po to żeby każdy Polak mógł w odpowiednim momencie, takim momentem jest zagrożenie suwerenności naszej ojczyzny umiał jej użyć! A nie po to żeby dzięki posiadaniu tej broni prowadzić w Polsce między Polakami wojnę domową!!!

Do reszty postulatów pana Korwina lepiej się nie odnosić, ponieważ to są takie głupoty i bzdury, których lepiej nie komentować!

Pozdrawiam.

p.s. :

Jeżeli ktoś oskarża wszystkich o agenturalną przeszłość oraz o nieuczciwość oraz o bycie człowiekiem innych partii lub o niejasną przeszłość polityczną, to sam powinien być czysty jak łza!! Tym bardziej człowiek, który na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do zasad konserwatywnych, prawicowych i monarchistycznych!

I jeszcze jedno, w dzisiejszej sytuacji Polski każdy Polak patriota powinien myśleć tylko o Polsce, a nie o swoich ambicjach politycznych i przyszłych z tego wynikających zyskach lub sławie medialnej! Polska jest zagrożona, a pan Korwin co robi? Niestety pan Korwin jak zwykle rozbija i dzieli Polskę patriotyczną od środka głosząc swoje polityczne bzdury, dodatkowo nie mając szansy na nic!

O przepraszam, ma szansę na wzięcie kolejnych bezzwrotnych pożyczek z banków na kolejną nieudaną kampanię wyborczą swojej nowej partii politycznej, z tego można doskonale przecież żyć!

 

#59917

Witam,
J.Korwin-Mikke jest niespotykanym wręcz arogantem,
a to nosi za soba zawsze konsekwencje...

A poza tym jest niesamowicie nieokrzesany umysłowo
i to go przeważnie rozkleja w swojej treści...

serdecznie pozdrawiam
Krzysztof

chris

#59919

KIorwin Mikke to liberał nie szanujący nikogo z poglądami faszysty. Nigdy nie zbrudził się pracą, żyje ze swojego wyglądu i specyficznego sposobu wypowiadania się jak mutanty z objazdowego cyrku.

#60059

Przebrała się miarka - głosujemy na Jarka!

Jerzy Zerbe

#59839

jak całe peło z całą partią miłości

Marika

#59855

 Panie Bacz, L. Kaczyński nie podpisał tego traktatu wczoraj (byłoby to zresztą trudne do wykonania) - sprawa była już szeroko komentowana wiele razy.
Jaki jest cel pisania o tym teraz? Prowokujesz Pan, kopiesz Pan dołki w bardzo nieadekwatnym momencie. O działanie na rzecz PO Pana nie posądzam (chociaż kto wie), ale o zwykły brak odpowiedzialności tak! Nie wiem, Pan myśli, że zwiększy w ten sposób szanse JKM? Chyba jednak z Pańską umiejętnością liczenia nie jest najlepiej.

#59859

Naprawdę ciężko mi znaleźć rozsądne motywy Twojego działania. Jedyny mój wniosek to sekciarskie zaślepienie jakimś swoim idealizmem. Człowieku ty żyjesz tu i teraz - odpuść sobie ten swój utopijny idealizm wg JKM..

Drugiego wniosku, alternatywnego nie chcę wyciągać, musiałbym Cie wtedy posądzić o niecne motywy..

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#59861

 całuj w dupę Tuska i jego bandę,tylko nie zaPOmni umyć zębów.

#59865

Wyluzujcie, bo licho nie śpi.
Pozdrawiam,
Adam-z-raju

ps. co by tu zrobić?

Adam-z-raju

#59868

Kaczyńskiego w Polsce, czy może nadal Kaczyńskich, albo się ubóstwia, albo nienawidzi. Ja ani nie ubóstwiam, ani nie nienawidzę, więc zapewne nikomu do gustu nie przypadnę.

W ocenie Jarosława i Lecha jestem bardzo sceptyczny.

Pamiętam jak swego czasu Lech Kaczyński, jeszcze jako minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, cofnął decyzję ekshumacji w Jedwabnem (sic!), co nie pozwoliło wyjaśnić w należyty sposób sprawy i co... tutaj sobie dopowiedzcie sami. /:

L.K. nie był jeszcze wtedy nikim znaczącym, więc czym się kierował? Obronić go się nie da! /:

#59872

nie kombinuj przed wyborami,
bo trzeba będzie Cię zakwalifikować jako jakiegoś konfidenta u Bronka...

chris

#59878

jeśli tylko wykażesz, że to co tutaj napisałem ma jakieś znaczenie dla wyniku wyborów! Niuuuuuuuuuuuuuu!

A z wyborami będzie tak, że wygra Bronek. Nie jestem pesymistą. Jestem realistą.

==============

Niech już nawet będzie na Twoje. Wygra JK i będzie miał 100% poparcia w społeczeństwie. Z czego jednak się tu cieszyć? Jesteśmy w UE i to oni rządzą, kraj jest zadłużony, USA rządzi lewactwo (marny sojusznik), Rosja jaka jest każdy widzi, Chiny również, Niemcy rządzą UE (idzie rura po dnie morza, u nas po cichu gada się o autonomii Śląska), więc co? Pingwiny zostają drogi Panie, tak jak to powiedział Bezmienow.

#59881

uczyniłeś tak samemu i to poprzez to pieprzenie przed wyborami.

A jeżeli nie rozumiesz wpływu Twoich wpisów,
to albo uważasz mnie za opóźnionego w roz. ,
albo sam odrobinę utykasz umysłowo.

Doprawdy nie bardzo rozumiem o co Tobie się rozchodzi.
Najpierw piszesz jakiesz głupoty tu i ówdzie,
następnie bazgrasz czasami do rzeczy lecz w tak
np. Gazowni...,
by w następstwie znowu pisać jakieś dyrdymały.

O co Ci sie tutaj rozchodzi?

Piszesz jedynie aby sobie popisać,
czy kombinujesz jak koń pod górę?

I nie pierprz mi o pingwinach, tylko jak już Ci wcześniej proponowałem weź się za jakąś uzyteczną prace,
bo czytam, że Ci się powoli w głowie lasuje.

Jak jesteś za Bronkiem,
to się ciesz z tego co napisałeś.
A gdy jesteś przeciw,
to bierz się za jakieś zajęcie,
by pomóc.

chris

#59920

Więc nie chrzań mi Ty tu, że ja mam coś wspólnego z Wyborczą, bo w tej chwili, to Ty chcesz zabawić się w cenzurowanie prawdy. Tak, tak... Właśnie pokazujesz, że wolisz ciszę od prawdy.

A prawda jest taka, że L.Kaczyński zablokował tę ekshumację.

Zrobił więc ukłon w stronę nowojorskich Eskimosów i można byłoby nawet rzec, że pocałował ich...

Między innymi z tego względu byłem przeciwny jego pochówku na Wawelu, ale już się nic nie odzywałem. Piłsudski się w grobie przewraca, bo on strasznie nie lubił lizusów.

Ty masz z Baczem jedno wspólne. Bacz fanatycznie wierzy w Mikkego, a Ty w Kaczyńskiego. I powiem Ci, że to wyklucza jakąkolwiek polemikę pomiędzy nami, bo po prostu z tak głęboko zakorzenionymi przekonaniami nie da się dyskutować.

Dla Ciebie Kaczyński jest bogiem i stawiałbyś mu pomniki, a dla mnie nie jest. Oczywiście prawica jest na niego skazana, bo nie stać ją na nic innego.

W 40-milionowym narodzie są jeszcze tylko ludzie mało poważni - JKM, Jurek etc.

A to co tutaj piszę ma mniej więcej takie znaczenie dla wyniku wyborczego jak prywatna opinia wujka na imieninach u cioci Więc nie gadaj mi Ty tu o jakimś spisku.

#59952

Proszę tak swojej roli nie umniejszać, ostatnio czytałem, że na ten portal jest około 10 tysięcy indywidualnych wejść codziennie. 10 tysięcy to już jednak chyba pokaźna LICZBA. Pan jako jeden z lepiej zorientowanych na tym portalu powinien sobie z tego moim zdaniem najlepiej zdawać sprawę. być może jednak jestem w błędzie.

#59957

Od dłuższego czasu pilnie obserwuję co się dzieje na tym portalu i wiele wskazuje na to że nasz "bohater" na pewno nie jest idiotą , stąd dalej idąc drogą dedukcji , nasuwa się kolejne przypuszczenie (niejako pewnik) ..że ma on tu zadanie do wykonania. Innego wytłumaczenia nie da się rozsądnie obronić. Dałem sobie spokój niejako i nie wdaję się w jałowe dysputy polegające na "obijaniu sobie wzajemnie boków" odnoszę się jedynie do tych kwestii , które uznaję za ważne , których pozostawienie bez echa może co najmniej rozzuchwalić wszędobylskie hufce z "czerskiej"..
A na to nie można im w żaden sposób pozwolić ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#59960

[quote=andruch2001]Od dłuższego czasu pilnie obserwuję co się dzieje na tym portalu i wiele wskazuje na to że nasz "bohater" na pewno nie jest idiotą , stąd dalej idąc drogą dedukcji , nasuwa się kolejne przypuszczenie (niejako pewnik) ..że ma on tu zadanie do wykonania.[/quote]

A to dopiero kawał żeś Pan opowiedział. Błuahhahaha.

Naturalnie, że mam zadanie do wykonania...... ((((((((((:

I jestem przy tym tak głupi, że przyszedłem tutaj przekonywać tych, których przekonać się nie da, bo 99% użytkowników portalu to prawicowy beton! Równie dobrze mógłbym jechać na Mekkę i tam nawracać islamistów.

Błuahhahaha.

Dlatego taki ten kawał jest dobry.

#59962

A swoją drogą coś chyba w tym jest skoro tak dzwonią te "nożyce". No to pośmiejmy się póki co wspólnie..do czasu.

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#60017

brednie. Wrogi agent (albo useful idiot) to mówi prawdę i działa tak:

Zawszony platformerski syf zawładnął krajem. Głosowali na nich sami kretyni, którzy nie są Polakami. Powinniśmy wypieprzyć tą! całą hołotę z kraju, gdzie będzie żyło się im dostatnio, a nam o niebo lepiej. Wierzę, że PiS tego dokona. Głosujcie na PiS.

Cóż...
Każdy neutral zapyta - "co to za czub?" i stwierdzi "nie mogę głosować na partię, którą popierają tacy goście".

Agent kompromituje. Nie da się go namierzyć, gdyż zasłania się za głupotą.

PS Mam tu kilka typów, ale niestety stale chroni ich zasłona z głupoty i nie wiadomo.

#60021

Przyznaję potrafisz czarować ..ale muszę Cię póki co wyprowadzić z euforii , na mnie te "zaklęcia" nie działają..
Ale wiesz co mówię to całkiem szczerze i serio , chciałbym się mylić ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#60031

[quote=andruch2001]Przyznaję potrafisz czarować[/quote]

Zapewne trochę potrafię, bo każdy jakąś tam bajerę ma, ale na pewno nie tak jak Ty potrafisz opowiadać kawały!

Ten znów jest pierwszorzędny! Andruch Rulezz ((:

#60034

A wiesz myślałem do tej pory ot łudziłem się żeś jaki "pistolet" a tyś zwykły "kukurużnik" jest...

Kawał to będziesz miał jak ci kiedyś kawał brechy do grzbietu "dopasują"..

Ale co tam póki co możesz harcować w necie ..będąc incognito..

Śmiejmy się zatem z twoich "pysznych dowcipów" ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#60048

A kto ma mnie niby ten "kawał brechy do grzbietu dopasować" skoro ja agent jestem i zdrajca narodu? ((:

No co chwila to popis lepszy! Jestem pod wrażeniem, bo sam już nic nie wiem. (((:

A prawda jest taka, że od lewactwa nagroda jest rzadko kiedy. Historię Zinowiewa i Kamieniewa znacie?

I znów pewnie powiecie, że ja "czarować potrafię".

((:

Czuję się jak na procesie czarownic.. a ze świętą inkwizycją żartów nie ma.

- Wrzućcie związaną do rzeki! Jak się nie utopi, to czarownica i trzeba z nią na stos! Jak się utopi, to jednak czarownicą nie była. Niech Bóg przyjmie jej duszę!

((:

Andruch Rulezz!!!

#60073

POchlebiasz sobie , dowartościowując się co rusz żeś niby taki "sponiewierany" przez "oszołomów" z prawicowego betonu..

Daruj sobie tą gadkę ja tego nie kupuję , dalej to pisz już sam ze sobą , kto jak kto ale Ty pewnie w to jeszcze wierzysz co sam wypisujesz.

Bye

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#60101

E tam, czasem ktoś się wkurzy i wygarnie to i owo, np.... ja, ale do wywalania "całej tej hołoty" z kraju daleko.
Niestety, na to trzeba trochę poczekać. ;pp

Jestem przekonana, że ten, kto TERAZ będzie głosował na PO, to albo kretyn, albo nieprawdziwy Polak, tertum non datur.
W samych tylko mediach tyle rzeczy ostatnio wychodzi, że nawet pół-kretyn kapnąłby się, że coś tu śmierdzi.
Dlatego mowa o kretynach stuprocentowych.

Sama znam kilka takich osób, skądinąd wykształconych i nawet czasem zdolnych do myślenia... jak widać, albo robią to niewystarczająco często, albo mają do tego zbyt mały zapał. Spokojnie, tego typu kretynizm bywa uleczalny, trzeba tylko przebić się do mózgów otumanionych tańcem z tefałenem i pogoni za bzdurami.

Spitfire, Ty bronisz wszystkiego i wszystkich. Do pewnego stopnia to rozumiem, bo też zawsze było mi wszystkich żal, ale teraz nie chodzi o to, by bronić honoru kretynów czy nie-kretynów, ale by postarać się sprawić, by tymi kretynami być przestali!

#60036

[quote=PP]Spitfire, Ty bronisz wszystkiego i wszystkich. Do pewnego stopnia to rozumiem, bo też zawsze było mi wszystkich żal, ale teraz nie chodzi o to, by bronić honoru kretynów czy nie-kretynów, ale by postarać się sprawić, by tymi kretynami być przestali![/quote]

Myślę, że w niewłaściwy sposób mnie Pani zrozumiała. Ci ludzie w rzeczywistości na płaszczyźnie politycznej są kompletnymi kretynami, jednak mówienie im tego na pewno ich nie przekona. Jest po prostu szkodliwe.

#60042

Nawiązałam do naszej wcześniejszej dyskusji o przestępcach, i tak mi się to ładnie ułożyło w całość.

Skoro się pomyliłam, tym lepiej... :)

Nadal nie rozumiem jednak, dlaczego tak dużo czasu poświęca Pan na krytykę wewnętrzną i pełne defetyzmu komentarze (JK nie ma szans, Komorowski i tak wygra, etc.) zamiast skupić się na pomysłach, które mogłyby poprawić sytuację?

To oczywiście Pański (ech, ten oficjalny ton) wybór, jednak myślę, że dalecy tu jesteśmy od przedwczesnej euforii, więc ciągłe powtarzanie, że "i tak nie", że "po co", "a to jest źle", "i tamto też" w niczym nie pomaga, a jedynie może obniżyć morale...

Myślę, że "kretyni" rzadko wchodzą na tę stronę, gdyby wchodzili, oznaczałoby to, że szukają odpowiedzi, a to bardzo niekretyńskie. Ba! Ludzie wchodząc na tę stronę mogą się wręcz poczuć nobilitowani, że nie należą już do szarej masy, określanej tu wdzięczną nazwą "lemingów". ;p

#60050

Znowu się rozhuśtałeś?

Czy aby tym razem nie zanadto?

chris

#60037

10 tyś wejść będziesz miał jak je sobie narysujesz. Ludzie mają dynamiczne IP i automat wejścia tych samych osób rejestruje jako wejścia nowych. Więcej niż 1000 osób się tutaj nie kręci. Zresztą zerknij sobie na blogi w S24, panie spiskowy, i popatrz na to ile odsłon zaliczają wypisy, które lądują pod samym dachem. Z moich wyliczeń: średnia jest 1000 wejść. Gdzie masz te 10 tyś.? Ile razy wchodzisz dziennie na NPPL? Noo, zastanów się Pan, bo pewnie robisz pan za 5 osób, albo lepiej. Ponadto, to jest komentarz! A więc z tych 1000 osób, które tutaj zaglądają przeczyta go może z 50! Tak więc panie spiskowy daj se pan siana. Nawet gdybym pragnął zaszkodzić, to i tak w skali kraju, gdzie przede wszystkim liczą się MASY, liczy się telewizja, to zupełnie nic nie znaczy. Skończ więc bredzić.

#59961

Tym bardziej nie rozumiem pana irytacji? Jeżeli nie ma wpływu ten portal na większą grupę ludzi, to po co pan tak się gardłuje i niezdrowo podnieca?!

Pan Gawrion na ten temat pisał, jeden z administratorów tego portalu, być może podałem błędna liczbę, ale z tego co pamiętam portal niepoprawnych pobił swój rekord wejść indywidualnych. Drogi panie dynamiczne IP? Kto posiada dynamiczne IP, posiadacze internetu, który udostępnia mu TP S. A. , ale czy wszyscy użytkownicy tej firmy? Tego nie wiem. Nigdy nie korzystałem z usług TP SA. Większość ludzi korzysta ze stałego łącza i w takich przypadkach nie ma żadnego dynamicznego IP, za zmianę IP w takich przypadkach trzeba płacić, za każdą kolejną zmianę IP dostawcy usług internetowych poprzez stałe łącze, tzw kabel, kablówkę trzeba płacić! Oczywiście moja wiedza w tym względzie jest bardzo mała dlatego mogę się mylić. Natomiast chyba powinien pan się cieszyć sukcesem portalu niepoprawni.pl, tym że ten portal zdobywa coraz większą popularność u internautów i blogerów?!

Do dynamicznego IP potrzebna jest chyba domena, zresztą ja się na tym nie znam...Ja nie mam dynamicznego IP, dlatego na kilku portalach zostałem zablokowany całkowicie, a pan nie ma z tym problemu? Przecież ostatnio pan pisał, że pana zablokowali na S24? To na czym niby to blokowanie polega? Przecież właśnie o to chodzi, żeby wchodzić na swoje konto z danego IP, przecież na nowym już by pan nie mógł wejść na swoje konto na danym Portalu. Mylę się? Nie znam się na tym, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić panie pilot.

#59965

Dynamiczne IP to dzisiaj standard. Z tego co się orientuję, to jedynie osiedlowe kablówki nie mają tego w ofercie (a jeśli tak, to zmiany IP są rzadkie; raz na pół roku). Na S24 mnie zablokowali, ale nie był to ban, lecz czasowa blokada konta (widoczna po zalogowaniu; nie ma się dostępu do konta). Przy dynamicznym IP ban zwykle jest mało skuteczny, bo nie ma całkowitego wyrzucenia ze strohy.

#59979

Mamy dziennie 10.000 unikalnych odwiedzin. Graf był opublikowany przez Doktora No.
Poniżej proszę zobaczyć ilość odsłon/dzień:

niedziela, 9 maja 2010: 40 472
poniedziałek, 10 maja 2010: 36 937
wtorek, 11 maja 2010: 38 055
środa, 12 maja 2010: 37 871
czwartek, 13 maja 2010: 40 479
piątek, 14 maja 2010: 27 638 (awaria serwera)
sobota, 15 maja 2010: 33 927
niedziela, 16 maja 2010: 39 516
poniedziałek, 17 maja 2010: 49 630

Pozdrawiam.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#59986

Rekord odwiedzin to padł wczoraj: 12. 949 odwiedzających.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#59988

Licznik odsłon przypuszczalnie kręci się po każdym kliknięciu. Czyli jak się zaloguję i będę klikał, to ten licznik będzie się kręcił. Tak mi się wydaje. Tak jest np. na Salonie. A z unikalnymi wejściami jest tak jak napisałem. Nie widzę technicznej możliwości (wykluczając ingerencję w prywatność), która umożliwiłaby Google rozpoznawanie tego samego komputera, gdy ktoś ma dynamiczne IP.

#59992

Musisz poczekać na Gawriona, który ma twarde argumenty (jest informatykiem i zna ten portal od podszewki).
Liczyłbym, że codziennie odwiedza nas około 10.000 osób (jak widzisz zaniżyłem liczbę). Ale poczekajmy na Gawriona.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#59995

Nie musimy. Na zwykłą logikę można to wziąć.

10 000 wejść

40 000 na liczniku odsłon

4 kliknięcia?

raczej 1000 osób i 40 kliknięć (;

Ale oczywiście możemy poczekać.

Oczywiście ten 1000 jest tylko i wyłącznie moim szacunkiem, bo być może jest to 2000, albo 2500. Nie wierzę jednak, że jest to 10 000. Wszyscy najpowszechniejsi dostawcy netu w Polsce (Neostrada, Netia, UPC etc.) oferują dynamiczny adres IP (zmienny), więc stąd biorą się tak wygórowane statystyki. Po prostu każde połączenie z netem i wejście na stronę jest traktowane jako "wejście unikalne".

Portal tylko czasem jest odwiedzany przez bardziej pokaźne grono osób. Kiedy na przykład na SG znajdzie się jakiś wartościowy tekst (albo rysunek), który się linkuje w innych miejscach.

PS 1000-2500 osób to jest dużo i jak na początek i portal o charakterze politycznym nawet całkiem sporo. (;

#60003

Panie dynamiczne IP zmienia się co 24 godziny u indywidualnego użytkownika, jeżeli w ogóle ma taką możliwość, niech pan przestanie kłamać!

#60005

Proszę się lepiej doinformować zanim zarzuci Pan komukolwiek kłamstwo.

W przypadku dynamicznego IP najczęściej jest tak, że adres jest przydzielany przez serwer w momencie gdy następuje połączenie z internetem. Przy każdym nowym połączeniu jest nowy adres.

Napisałem nieco wyżej, że czasem osiedlowe kablówki oferują niby to dynamiczny IP, ale de facto to jest tylko chwyt promocyjny, bo jeśli adres zmienia się raz na pół roku, to o żadnym dynamicznym IP nie może być mowy. (;

#60007

Lepiej byś wykorzystał swój intelekt w zbożnym celu i wymyślił, jak konsekwentnie zwiększać ilość wejść na NP! :)
Mnie chodzą po głowie jakieś wydruki, nalepki...

#60006

A sposobów jest wiele...

#60011

A moja ocena L.Kaczyńskiego z powietrza się nie wzięła. Z tej jego decyzji o zablokowaniu ekshumacji można wyciągnąć następujące wnioski:

- wtedy był ministrem sprawiedliwości, więc w sumie nikim znaczącym.

- wiedział, że jeśli postąpi wbrew "oczekiwaniom", to narazi się na ostrą krytykę, włączając w to oskarżenia o antysemityzm i najprawdopodobniej straci stołek.

- miał więc do wyboru: interes własny czy interes społeczny

Wybrał własny. Postąpił tak jak Żydzi od niego tego oczekiwali. A więc mąż stanu?

Potem przyszedł Traktat. Batalia rozegrała się o niego taka, że HEJ. ((; Kupa śmiechu.

Jak już wspomniałem, to byłem przeciwny temu pochówkowi na Wawelu, ale nic się nie odzywałem. Mniejsza już o to. Z przekonaniami fanatyków nie będę dyskutował.

Zresztą i tak prawica nie ma nikogo innego.

#59963

Panie pilot nie podpisanie traktatu lizbońskiego byłoby polityczną śmiercią każdego polityka w Polsce w tamtej rzeczywistości. Taka jest prawda.

Proszę sobie przypomnieć jaka atmosfera panowała podczas ekshumacji szczątek ciał w Jedwabnym, proszę sobie przypomnieć jaką nagonkę na Polaków i Polskę rozpoczęły wszystkie niepolskie oraz żydowskie media z Polski oraz  spoza Polski, Proszę sobie przypomnieć, że Prezydentem Polski w tamtym czasie był Kwaśniewski, który przerosił żydów w imieniu wszystkich Polaków za to co wydarzyło się w Jedwabnym. Niezła metoda, nawet gdy nie ma się wpływu na politykę wewnętrzną i zewnętrzną Polski, nawet wtedy cała odpowiedzialność spadała i nadal spada na Kaczyńskich i na PiS. Jednak w Polsce w tamtych czasach przecież nie rządził PiS ani Kaczyńscy, jednak PiS zdaniem pilota jednak rządziło i to nie jest dla tego pana ważne, że nawet gdy PiS był u władzy miał ją ograniczoną poprzez swoją koalicję, w która musiał wtedy wejść, aby móc cokolwiek zmienić w Polsce. Przecież każdy wie, że wtedy wcale nie rządziło w Polsce PiS samodzielnie tylko w koalicji z Samoobroną oraz z LPR i tylko przez dwa lata, w ciągu których zrobiło więcej niż wszystkie rządy łącznie od 89 roku! Jednak taki mózgowiec i intelektualista jak pan tego nie zauważył. Jeszcze raz powtarzam nie podpisanie Traktatu w tamtych okolicznościach przy całkowitej obojętności społeczeństwa polskiego i bez żadnych protestów w tej spawie  i bez poparcia Polaków byłoby śmiercią polityczną dla każdego polityka, nawet dla takiego specjalisty od rządzenia jakim jest pan Korwin. Nawet Vaclav Klaus podpisał, nawet Irlandczycy, Holendrzy, Francuzi u których przecież odbyły się w tej sprawie referenda (przecież te dwa narody, nawet trzy nie wyraziły zgody na warunki zawarte w traktacie lizbońskim!!!), ale jednak za to wszystko odpowiedzialny jest PiS i Kaczyńscy, ot lewacki sposób postrzegania rzeczywistości. Proszę sobie przypomnieć co wtedy się działo w Polsce, co wypisywała Gazeta Wyborcza , jakie były komentarze i kogo wtedy w Polsce promowano. Synka ubeckiego oprawcy, który o Jedwabnym tak jak i pogromie kieleckim, które było zwykłą prowokacją esbecką i komunistycznych żydów, którzy wtedy opanowali całe UB pisał wierutne kłamstwa, jednak jak zwykle tacy jak pan wiedzą swoje, bo przeczytali książkę kłamcy i synka oprawcy Polaków Tomasza Grossa pt: Sąsiedzi.

Natomiast do tej pory żaden żyd funkcjonariusz ubecki i esbecki morderca Polaków do tej pory nie poniósł za swoje zbrodnie dokonane na narodzie polskim żadnej odpowiedzialności, a tym bardziej kary. Nawet morderca i zwyrodnialec Adam Humer alias Adam Umer, którego bratanicą jest znana piosenkarka Magda Umer, która w oficjalnym oświadczeniu stwierdziła i nadal twierdzi, że nigdy nie miała żadnych związków z ubecją ani z mordercami Polaków oraz z Adamem Humerem, zupełnie o tym zapominając, że jej ojciec był również takim samym zwyrodnialcem jak jego brat, tylko on katował i mordował polskich żołnierzy, ponieważ był śledczym związanym z wojskowym wywiadem politycznym (informacja wojskowa). Jednak ani Adam Humer ani jego brat Edward Umer nie ponieśli za swoje zbrodnie kary, ponieważ w ciągu odbywania kary Adam Humer alias Adam Umer został zwolniony z więzienia z powodów zdrowotnych oraz w drugiej instancji zmniejszono mu karę więzienia z lat dziewięciu do lat siedmiu. Taka to jest właśnie polska sprawiedliwość i rzeczywistość, być może i za to odpowiedzialni są Kaczyńscy oraz PiS jak również za gradobicia, powódź w Polsce oraz trzęsienia ziemi i głód w Afryce.

#59994

[quote=Paweł T]Panie pilot nie podpisanie traktatu lizbońskiego byłoby polityczną śmiercią każdego polityka w Polsce w tamtej rzeczywistości. Taka jest prawda.[/quote]

A podpisanie Traktatu czym jest?

#59996

Jak widać nie jest, ludzie nadal wierzą w to co chce w Polsce zrobić PiS oraz Jarosław Kaczyński. Zwłaszcza po wydarzeniach spod Smoleńska, które do tej pory nie zostały wyjaśnione! Być może i za to odpowiedzialny jest PiS oraz przede wszystkim Jarosław Kaczyński?

#60001

Ta kwestia a podpisanie Traktatu Lizbońskiego, to dwie zupełnie różne sprawy. Nie widzę powodów, aby je łączyć.

Zwróciłem jedynie uwagę, że L.Kaczyński był trochę takim Śmigłym-Rydzem, a jeśli znasz historię Polski, to będziesz wiedział co mam na myśli.

#60016

Nie wiem co mógł zrobić Lech Kaczyński w sprawie podpisania traktatu lizbońskiego, bez poparcia w tej sprawie u Polaków. Były jakieś demonstracje, jakieś znaczące protesty?

Czy mógłby pan mi wyjaśnić o co chodzi panu z tym Rydzem-Śmigłym?

Jeżeli nie przystąpili alianci Francja i Anglia do wojny prewencyjnej z Niemcami Hitlera w 1936 lub 1938 roku, o którą zabiegali u nich Polacy, to co miał zrobić Rydz-Śmigły  potem? Miał poczekać na to co się stało z Czechosłowacją z tą zmianą, że Polską bez podpisania paktu militarnego z Francją i Anglią zostałaby rozebrana przez Sowietów oraz przez Niemców bez żadnego protestu ze świata? Jedyną dobrą koncepcją w tamtej rzeczywistości było w sprawę Polski wtrącić poprzez traktat militarny Francję największą militarną potęgę lądową oraz Anglię największą potęgę militarną morską na tamten czas na świecie. To nie wina Rydza-Śmigłego oraz polskiej sanacji, że Anglicy oraz Francuzi nas wtedy zdradzili, zresztą nie po raz pierwszy, potem jeszcze kilka razy nas zdradzano, bez tej zdrady wojna trwałaby może jeszcze dwa tygodnie, a Niemcy nigdy nie dokonaliby tych wszystkich zbrodni na naszym narodzie tak jak i na narodzie żydowskim, nie byłoby 17 września oraz komunistycznej Polski, jednak to wszystko to gdybanie. Było tak jak było. Pan wie co mógłby zrobić Lech Kaczyński z traktatem lizboński? Ja takiej wiedzy nie posiadam mam zbyt mało danych na ten temat, pan wie coś na ten temat więcej ode mnie? Jeżeli tak, to proszę się ze mną tą wiedzą podzielić.

Co miał pan na myśli pisząc:

Zwróciłem jedynie uwagę, że L.Kaczyński był trochę takim Śmigłym-Rydzem, a jeśli znasz historię Polski, to będziesz wiedział co mam na myśli.

Bo tak naprawdę to tylko się domyślam.

#60022

Rydz-Śmigły był śmigły i śmignął sobie przez rumuńską granicę na Zachód. Zostawił naród i tyle. Przełożył własny interes nad narodowy. Hubalem na pewno nie był.

A LK zrobił rzecz bardzo podobną. Jako minister sprawiedliwości winien do tej sprawiedliwości dążyć. Winien stać po stronie interesu społecznego. A co zrobił? Wybrał interes własny. Nie naraził się mediom na ataki i ekshumację w Jedwabnem uwalił (nawiasem mówiąc dodatkowo chcąc nie chcąc tu i tam się przylizał).

Śmigły-Rydz jak nic!

Śmiem twierdzić, że JK nie różni się wiele od LK.

To rozumowanie indukcyjne. Mnie zawodzi rzadko kiedy. Dlatego (tak jak na drodze) kieruję się zasadą ograniczonego zaufania.

Czy więc teraz wszystko jest już jasne?

(:

#60025

Pan Wyszkowski dzisiaj bez wahania popiera PiS oraz Jarosława Kaczyńskiego, nawet zamierza się zapisać do PiS-u. Co więcej chce pan ode mnie wysłuchać na ten temat?

#60026

Ja o jednym, abstrahując od kampanii wyborczej, a Pan o drugim. Z wyborcami PO jest podobnie. Jak im coś powiedzieć na PO, to oni zaraz o PiS-ie gadają... Jak Panu powiedzieć coś o Kaczyńskim, to Pan zaraz PiS chwali... Ale co to ma do rzeczy? Kaczyński i tak jest jedyną opcją, więc tym bardziej.

===========

Nawiasem mówiąc, to podobieństw Kaczyńskich do Rydza-Śmigłego jest więcej. RŚ podczas kampanii wrześniowej wydawał błędne decyzje. JK i LK również na swoim koncie ma szereg wpadek. Najbardziej rzuca się wpadka JK, kiedy to zamiast mówić o rzeczach z którymi zgadzaliby się wszyscy mówił o ZOMO itp.

Śmigły-Rydz jak nic!
Ale lepszy rydz niż nic!

(:

#60030

Proszę pana nie tylko Rydz-Śmigły uciekł z Polski, poprzez Węgry a potem Rumunię w 1939 roku, decyzję o ucieczce podjęto dopiero w dniu 17 września, dopiero po ataku Sowietów na Polskę! Tak zrobiło większość oficerów oraz żołnierzy, oczywiście pośród tych, którym to się wtedy udało zrobić. Bez tego nie byłoby rządu emigracyjnego i wojska polskiego na zachodzie. Rydz-Śmigły poniósł karę za swoje błędne decyzje, karą była jego dymisja oraz życie w hańbie i zapomnieniu do końca jego życia na obczyźnie. Zresztą jak pan uważa, co by się z nim stało jakby w Polsce zdecydował się zostać? Na przykład dostałby się w ręce sowieckie? To były na pewno dla tamtych ludzi bardzo trudne decyzje...

Na razie w Polsce ludźmi, którzy honor oraz Polskę mają i mieli sobie za nic są politycy pochodzący z dawnego PZPR-u, SLD, UW, PO, KLD, PSL, LiD, Samoobrony, LPR-u, komuniści od Borowskiego vel Bermana, ale na pewno do takich ludzi nie zaliczam braci Kaczyńskich. Wszystko im można zarzucić, ale braku patriotyzmu odwagi oraz przywiązania do Polski i honorowego zachowania na pewno nie...Jednak pan im to chce zarzucić, pan już teraz wie, że oni by opuścili Polskę w chwili próby, pewnie tak by się zachowali jak ich rodzice, prawda? Pan to na pewno wie?

 

#60040

Podpowiadałem Ci już wcześniej na ucho,
byś nie czynił zadymy przed wyborami.

Wyglada to bowiem na celowe zadanie do wykonania!

Skup się teraz na istotniejszych kwestiach.

Jeżeli nie rozumiwesz co do Ciebie piszę,
to znaczy,
że należysz do innej ferajny,
albo,
że jesteś trochę przykłusy umysłowo.

chris

#59964

To nie ja "czynię zadymę". Napisałem prawdę o LK. Za tę prawdę oberwałem zaraz wiązanką granatów. Klimat jak w GW (o autorytecie złego słowa, choćby i mocno zgrzeszył). Zaraz pojawiły się oskarżenia o zdradę narodu etc. No Panie, kto tu robi te zadymy? Już prawdy napisać nie wolno? To tylko komentarz, a więc nawet nie wpis na blogu. Dajcie wy ludzie sobie spokój. Faktycznie ten radykalizm bywa lekko niebezpieczny. Idę o skrzynkę piwa, że gdybyśmy teraz stali na ulicy, a wy mielibyście pistolety, to byście mnie zastrzelili. /:

#59971

Ale coś Ty?;)

Mentalny klaps w zupełności wystarczy.
Nie jesteś znowu taka figura...za jaką pragniesz uchodzić.

Poprostu lubisz się droczyć i masz niewyparzoną...
i mało rozumiesz,
a do tego chyba celowo i tyle!

chris

#59978

Chyba przy lustrze Pan to napisał. ((((:
Ale nie będę się już sprzeczał.

#59981

Trzymam Cię za słowo ;)

chris

#59983

Milo byloby gdyby emocje nie przyslanialy Szanownemu munstrum umiejetnosci prawidlowego przepisania mojego nicka oraz czytania ze zrozumieniem.
Co do zachowania JKM-a, to czesto zastanawiam sie nad tym samym, ze te Jego wpadki sa, delikatnie ujmujac, zastanawiajace. JKM jest bardziej publicysta niz politykiem i to go czesto gubi. Skutecznym politykiem nie bedzie nigdy, bo nie potrafi klamac, oszukiwac i obiecywac wszystkiego wszystkim.
Prosilbym tez o bardziej kulturalne wyrazanie sie o, badz co badz, starszym czlowieku.
W swoim poscie nikogo nie potraktowalem inwektywa "socjalista".
Pozdrawiam!
JK

JK

#59905

W jaki sposob zamierza Pan odsunac od wladzy obca agenture i zdrajcow Polski spod znaku sierpa i mlota. Co oprocz potrzasania szabelka patriotyzmu Pan proponuje?
Dlaczego rzady Olszewskiego, AWS-u i PiS-u nie przeprowadzily dekomunizacji i lustracji?
Pozdrawiam serdecznie!
JK

JK

#59935

Co ja proponuję?

Radykalizm zamiast liberalizmu, to na początek, dopiero potem liberalizm, ale tylko gospodarczy i tylko z ludźmi, którzy ten liberalizm chcą wprowadzić w sposób uczciwy na bazie 10 przykazań bożych, będąc jednocześnie uczciwymi ludźmi o nieposzlakowanej przeszłości. I jeszcze jedno, tym mają dowodzić przede wszystkim Polacy, a nie przyjezdni lub byli obywatele Polski albo ludzie z obywatelstwem wielonarodowym pracujący lub powiązani z bliżej nieokreślonymi grupami wpływów biznesowych i politycznych, które jedyne co chcą w Polsce zrobić to ją wydrenować z naszych ciężko zarobionych pieniędzy poprzez banki, które nie są w żaden sposób przez Polskę kontrolowane, jednocześnie ci ludzie chcą z Polaków we własnym kraju zrobić z nas najemnych niewolników za przysłowiową miskę ryżu! My Polacy jako przywódcy przy współpracy z innymi nacjami, które chcą z nami współpracować, ale na zasadach, które określiłem wcześniej. To my mamy rządzić w Polsce nikt inny, ponieważ Polska to kraj Polaków nikogo innego!

Czy My Polacy jesteśmy głupsi od Chilijczyków?!

#59937