Czy tylko popiół?

Obrazek użytkownika BeeSee
Blog

W całkiem sporej ilości wpisów można poczytać o ewentualnej kwestii zamachu na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Do całego zestawu pytań można dorzucić jeszcze parę, związanych wprost z nieobecnością znacznej ilości "graczy" politycznych. Do czego zmierzam:
Jeśli Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, za który odpowiadają Rosjanie to... no właśnie.
Jeśli był zamach (a niektórzy są o tym już przekonani) pozostaje pytanie kto, kiedy i w jaki sposób o tym poinformuje. Oczywiście także najważniejsze pytanie jak tą informację przedstawią media.
Pozostaje kolejne pytanie, czym to będzie skutkowało dla relacji polsko - radzieckich (co do mnie to jakoś nie mogę znaleźć daty porozumienia pokojowego po agresji radzieskiej na Polskę w dniu 17.09.1939, czyli cały czas mamy wojnę)
I tu dochodzimy do całkiem sporej ilości osób, którym się nie chciało przyjechać na pogrzeb.
Tak wiem, to spiskowa teoria dziejów, ale to kolejne pytanie brzmi, czy już wróble na świecie o czymś na tyle ważnym ćwierkają, że niektórzy woleli się nie wychylać?

Brak głosów

Komentarze

(vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-1) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-1)
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.4 -1 -1 -3 -5 -8
statusy do css: comment-published

17 września 1939 wojska sowieckie weszły do Polski bez wypowiadania wojny. Stwierdzono, że państwo polskie przestało istnieć i ZSRR musi zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 

Pewnie przyznają się za jakieś 50 lat, jak z pierwszym Katyniem. Przypominam, że wtedy polska prasa (podziemna i oficjalna) również powtarzała za Rosjanami, że że winni są Niemcy, który w katyńskim lesie zakopali zwłoki pomordowanych przez siebie oficerów i sfabrykowali dowody, żeby nas napuścić na Rosjan...

Vote up!
0
Vote down!
0
#55965
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.2 -1 -1 -3 -5 -8
statusy do css: comment-published

01.09.1939 wojska niemieckie weszły do Polski także bez wypowiedzenia wojny i jakoś nikt nie miał wątpliwości, iż wojna się rozpoczęła. Można tylko potwierdzić słowa prezydenta Czech - w takiej sytuacji widać prawdziwą "solidarność" międzynarodową.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56079