Celny strzał PiSu

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ledwie ruszyła kampania wyborcza, PO już zaliczyła kompromitację. Wykorzystano orędzie premiera do nagrania swego klipu wyborczego w jego kancelarii. PO próbując wybrnąć z kompromitującej sytuacji postanowiła... zapłacić za wynajęcie budynku KPRM...

Pani Kidawa-Błońska najpierw stwierdziła, że nie wie, gdzie to orędzie było nagrywane i tak samo powiedzieli w Centrum Informacyjnym Rządu. Jednak potem przyznano, że spot nagrano w Kancelarii Premiera, dlatego że premier nie miał czasu – opowiadał w studio Telewizji Republika Pereira. Jak dodał, wedle zapewnień władz PO partia wynajęła budynek KPRM i ma ponieść koszty wynajmu

Doniesienia potwierdziła rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, a skarbnik PO Łukasz Pawełek powiedział portalowi niezależna.pl,   że „czekamy jeszcze na fakturę z KPRM-u za tę usługę”. 

Próba wybrnięcia z kompromitującej sytuacji wpędziła PO w jeszcze większe problemy. Pomysł wynajmowania pomieszczeń kancelarii jest tak idiotyczny że przeoczenie go w trwającej kampanii wyborczej byłby niemożliwe. Pierwszy kompromitację PO wykorzystał PiS i trafił PO prosto w szczękę:).

PiS, o czym poinformował poseł Pięta złożył wniosek o wynajęcie gabinetu premiera.

Platformie wolno kręcić spoty wyborcze w pomieszczeniach kancelarii premiera. Myślę, że PiS też będzie mogło taki spot nakręcić. (...) Nie wyobrażam sobie, by PiS było dyskryminowane w urzędzie państwowym - powiedział poseł PiS. We wniosku napisano, że PiS chciałoby wykorzystać pomieszczenia w KPRM we wskazanym przez kancelarię terminie w ciągu dwóch tygodni. - Pomieszczeniem, które chcielibyśmy wskazać, jako optymalne z naszego punktu widzenia, jest gabinet Prezesa Rady Ministrów - zaznaczono w piśmie.

PO sama zapędziła się w kozi róg. Albo będzie Donald będzie musiał zgodzić się na wynajmowanie swej kancelarii czym się ośmieszy, albo odmówi wynajęcia i uzna pierwszy klip PO za kompromitację i przeprosi.

Obie możliwości uderzą w PO, mniej druga- ale przecież Donald nie przyzna się do błędu....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (12 głosów)

Komentarze

PiS  powinien przedstawiac konkrety co zamierza zrobic gdy odzyska władzę ,a nie wdawac sie w wojne z PO .Opluwac rywala to takie nieetyczne ,obrzydliwe.Program-przedewszystkim  Oceniac polityków będzie historia i społeczenstwo 

Vote up!
3
Vote down!
-11

krenpel

#421415

Wytykanei błędów władzy to też zadanie opozycji.

Vote up!
14
Vote down!
-1

zuberegg

#421418

tu wypisywac.

Kazdy kto sie interesuje przyszloscia Polski wie jaki od dawna ma PIS program,a walka z korupcja i lamaniem prawa  przez PObolszewie jest jak najbardziej

etyczne i nie ma w tym nic obrzydliwego i lapanie zladziejea za reke tylko PObolszewik moze nazwac opluwaniem.

Vote up!
16
Vote down!
0
#421422

wejdz sobie na strone PiS.org.pl - tam znajdziesz sporo jak sie wyrazasz - konkretow.

Vote up!
10
Vote down!
0
#421429

Toż to czysty populizm, rozdawnictwo i życie na kredyt. Chyba prezes Kaczyński nie chce doprowadzić do tego co było w Grecji?

Vote up!
2
Vote down!
-4
#421465

Przypomnij mozę kto nas zadłużył najbardziej w historii?

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#421487

Próbujesz mnie podejść w bardzo prymitywny sposób, co najmniej jakbyś pisał do wyborcy partii mainstreamowej. A czy to ma na prawdę na tą chwilę znaczenie? To znaczy, że co, kolejni mają obiecywać i zadłużać co raz bardziej legitymując się populistycznymi hasełkami, hasłami typowo lewicowymi i projektami rodem z PRLu? Daj spokój.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2
#421493

Nie ma nic groźniejszego dla kraju niź idiota zadłużajacy go bez końca

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#421517

No tak, tylko, że za rok może przyjść kolejny.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#421529

Gorszy od obecnego nie będzie

Vote up!
1
Vote down!
-1

zuberegg

#421532

Nie żebym pochwalał obecnego idiotę. Ale nawet on nie obiecywał budowania iluś tam mieszkań, programu zatrudnienia dla młodych, opodatkowania hipermarketów i banków, rozdawania kasy na każde dziecko, znacznie wyższej płacy minimalnej, narodowego programu zatrudnienia itd itp.

Każdy kto to zminusuje jest automatycznie kwalifikowany jako ekonomiczny impotent, kastrat umysłowy oraz przygłup. Dla tych pomysłów nie ma najmniejszego uzasadnienia w logice, ekonomii oraz etyce.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#421588

Pomysły donalda się też nie bilansują. Róznica między Donaldem ma Jarosławem jest jedna-Jarosława jak rzadził nie zadłużał państwa i obnizał podatki. Donald robi na odwrót. Widać wyraźnie co dla Polski gorsze...

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#421780

PiS  powinien przedstawiac konkrety co zamierza zrobic gdy odzyska władzę ,a nie wdawac sie w wojne z PO .Opluwac rywala to takie nieetyczne ,obrzydliwe.Program-przedewszystkim  Oceniac polityków będzie historia i społeczenstwo 

Vote up!
3
Vote down!
-11

krenpel

#421416

Przecież pis już ogłosił swój program jakiś czas temu.
Jest on raczej niespójny i opiera się na twierdzeniu, że socjal jest ogólnie potrzebny i dobry, tylko tamci zrobili coś źle, a my zrobimy dobrze.

Vote up!
9
Vote down!
-12
#421426

moru, że smutas i ponurak, hehehe.

Odnośnie tego co zrobi płemieł:

a/ nie wynajmie

b/ nie przeprosi

c/ nie przyzna się do błędu

Bo nie i już.

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#421420

Jeśli PiS będzie tym grał dalejk to wymusi reakcję Donalda-każda reakcję będzie mu szkodzić.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#421450

PO nie zaplaci za wnajem, a PiS nie dostanie pomieszczen na nakrecenie tam swojego spotu.....i co im mozna zrobic?

Vote up!
2
Vote down!
0

z ujścia Menu do Renu

#421430

Przypominać, nagłaśniać

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#421451

Zalecenie do bezwzględnego stosowania - wrzesień 2013
Wszelkie pozytywne o Polsce komentarze z prasy międzynarodowej i instytucji unijnych wymagają akceptacji Komitetu Redakcyjnego i załączenia kontekstu związanego z obecnym rządem,
wyjątkiem są pozytywne komentarze dotyczące personalnie osób z rządzącej PO, które można publikować bez ograniczeń.
Wszelkie informacje o protestach społecznych nie mogą być publikowane bez zgody Komitetu.
Niedopuszczalne są publikacje informacji o postulatach strajkowych, dokładnych informacji na temat przyczyn protestów - ewentualne
notatki powinny przedstawiać protestujących w negatywnym świetle jako osoby zakłócające porządek publiczny i naruszające prawo.
Zabrania się jakichkolwiek publikacji przedstawiających w pozytywnym świetle kibiców. Zabrania się podawania informacji jakie zasady obowiązują na stadionach w innych państwach w porównaniu do polskich.
Zabrania się publikacji danych dotyczących budżetu, kosztów funkcjonowania Kancelarii Premiera i Prezydenta w odniesieniu do rządów PIS.
Zabrania się publikacji ilościowych i porównawczych zatrudnienia oraz płac w administracji, ZUS i urzędach centralnych.
Zabrania się publikowania artykułów krytycznych i polemicznych wobec wypowiedzi Redaktora Naczelnego i wypowiedzi osób z obecnych władz PO.
Należy nasilić kampanię kampanię publikacji negatywnych zjawisk w Kościele jednocześnie niedopuszczalne jest publikowanie porównawczych danych w innych środowiskach - nauczycieli, lekarzy itd. np.dotyczących pedofilii.
Zakazuje się publikacji wszelkich danych przedstawianych przez Komisję Macierewicza. Publikacje powinny podkreślać jedynie wersję oficjalną, a Komisję Sejmową należy przedstawiać jako grupę prywatnych osób robiących zamieszanie i dezinformację.
Zakazuje się publikacji danych statystycznych pokazujących w pozytywnym porównaniu wyniki z lat rządów PIS.
Zakazuje się publikowania informacji o jakichkolwiek projektach unijnych realizowanych przez PIS.
Zakazuje się jakichkolwiek publikacji zawierających dane statystyczne dotyczące wypłacanych rent i emerytur służbom mundurowym, byłym pracownikom aparatu PZPR, byłym pracownikom służb specjalnych i obciążeniu budżetu.
Zakazuje się publikacji danych porównawczych cen obowiązujących w Unii i na świecie w odniesieniu do Polski. W szczególności dotyczy to wysokości cen cukru, energii, gazu, benzyny, opłat za wodę, akcyzy.
Zakazuje się publikacji informacji o aferach i korupcji w wymiarze sprawiedliwości. Każdorazowo negatywna publikacja na ten temat musi zawierać porównanie do konkretnych osób z IV RP
i uzyskać akceptację Komitetu Redakcyjnego.
Wszelkie dopuszczone do druku informacje o aferach muszą zawierać odniesienie do faktów i osób z czasów rządów PIS nawet gdy nie mają żadnego związku.
Zabrania się publikacji danych statystycznych dotyczących przestępstw w porównaniu do okresu rządów PIS.
Zabrania się publikacji przypominających afery korupcyjne węglową, hazardową, marszałkową(aneks WSI), gruntową(Lepper), przecieku z Kancelarii Premiera i in.
Zakazuje się publikacji pozytywnych wizerunków polityków PIS dotyczy to zarówno tekstów jak i zdjęć.
Zakazuje się publikacji informacji o pochodzeniu i wyznaniu osób publicznych, za wyjątkiem osób kojarzonych lub związanych z rządami PIS.
Zakazuje się publikacji jakichkolwiek danych pozwalających zidentyfikować obecne nazwiska lub adresy byłych działaczy aparatu PZPR, służb specjalnych, władz, sądownictwa.
Przypominamy o zakazie używania spolszczonych nazwisk znanych postaci, naukowców, postaci historycznych. Niedopuszczalne jest np. używanie nazwiska Szopen zamiast Chopin,
czy używanie jedynie polskiej części nazwiska Marii Skłodowskiej. Zasadą jest podkreślanie form obcych i nie podkreślanie ich polskości. Przy każdej okazji należy podkreślać związki takich osób z innymi krajami.
Zakazuje się publikacji artykułów mających podkreślać sukcesy, czy siłę oręża polskiego, służb wywiadowczych czy mundurowych.

Vote up!
2
Vote down!
0
#421520

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#421522