Marsjanie zaatakowali Krym

Obrazek użytkownika kryska
Świat

Wczoraj KGBowski watazka zaprzeczył :

 
Dziennikarze pytali, kim są ludzie blokujący ukraińskich żołnierzy: - To lokalne grupy samoobrony - przekonywał Putin. Zaprzeczył tym samym, by w działania na Krymie zaangażowani byli rosyjscy żołnierze. Jego zdaniem mundury można kupić w każdym sklepie. Dziennikarze zwracali jednak uwagę na dobre uzbrojenie tych "sił samoobrony": - Niech pan sobie zobaczy, jak dobrze przygotowani byli ludzie, którzy atakowali w Kijowie. Jak wiadomo, byli oni szkoleni w bazach zagranicznych Litwy, Polski - i Ukrainy. Przygotowali ich instruktorzy, szkolili ich długi czas. Tam wszystko działa profesjonalnie jak Specnaz - odpierał Putin.
 
Oto Marsjanin na Krymie -
 
 

Dziennikarze z ukraińskiej telewizji pytają żołnierza, który jest dowódcą jednego z pododdziałów w Kerczu, ]]>dlaczego]]> ich ]]>]]>samochody i mundury nie mają żadnych oznaczeń. On odpowiada, że to "taka formacja". Na pytanie co rosyjscy żołnierze robią na Krymie, odpowiada z delikatnym uśmiechem: - A pan się nie domyśla?

- Nie, nie jestem od tego, żeby się domyślać. Jestem od tego, by wyjaśniać fakty - odpowiada dziennikarz.

- Ale ja jestem od tego, by niczego nie mówić (...) - mówi żołnierz.

- Czy jesteście Ukraińcami? - dopytuje dziennikarz.

- My? My Rosjanie - odpowiada w końcu żołnierz.

Na pytanie, co tutaj robią rosyjscy żołnierze, dowódca jednostki mówi, że są tu po to, że by "chronić przed atakami terrorysttycznymi". Na więcej pytań nie chce odpowiadać.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

To dziennikarze wcale nie sa od tego, zeby wyjasniac, ale zeby klamac.

I ten tak jak inni gra swoje.

Po tej stronie po ktorej jest po tej gra.

Ten skosny odpowiada calkiem sensownie i ja np nie widze zadnego powodu, zeby zolnierz mial sie tlumaczyc dziennikarzowi. Co to krowa jakas swieta?

To sa oczywiscie ruscy zolnierze ale czemu nikt tutaj nie przywolywal podobnych filmow z Libii gdzie byli zolnierze francuscy, amerykanscy, jacys ciapaci z calego swiata itd?

No czemu?

Vote up!
3
Vote down!
-10
#419513

Krysko... no ten sołdat faktycznie wygląda trochę jak nie z tego świata, a przyajmniej nie z tej części świata :-)

 

Moim zdaniem cały ten szum informacyjny to jedna wielka świetnie przygotowana operacja. Wszyscy wiedzą doskonale, że to sowieci i wszyscy od kilku dni dyskutują o przynależności tych oddziałów i z powagą analizują oczywiste kłamstwa Putina. A ten ostatni spokojnie robi swoje.

 

pozdr...

/benjamin

Vote up!
6
Vote down!
-1
#419530