Hiena cmentarna

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kwiecień 2012.

Donald Tusk odpowiedział Jarosławowi Kaczyńskiemu, który stwierdził, iż ciche obchodzenie uroczystości rocznicowych przez rząd, jest próbą zagłuszenia prawdy o Smoleńsku: "Kiedy jestem na grobie swojej matki, lub ofiar katastrofy smoleńskiej, właściwszym zachowaniem jest milczenie, niż krzyki, wrzaski, i polityczne transparenty" - mówił - "wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych, budować karierę polityczną". Na te ostre słowa odpowiedział mu Antoni Macierewicz: "Wolałbym się nie urodzić, niż zdradzać Polskę".

- Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną - grzmiał w piątek z trybuny sejmowej premier Donald Tusk przed głosowaniem nad wprowadzeniem do porządku obrad projektu uchwały, autorstwa PiS, ws. zobowiązania rosyjskiego rządu do przekazania Polsce wraku Tu-154M. Premier zwrócił się do Sejmu o nierozszerzanie porządku obrad o ten punkt. Ostatecznie Sejm się do tego apelu przychylił.

]]>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wolalbym-sie-nie-urodzic-niz-na...]]>]]><div class="gazetaVideoPlayer"><a >Tusk: Wołałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować karierę polityczną</a><div><iframe src="http://www.gazeta.tv/plej/19,114927,11532121,video.html" width="620" height="384" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe></div></div>

]]>Tymczasem wczoraj rano....

 

 

a wieczorem juz na weselu.

Panie premierze, trzy i pół medalu złotego można powiedzieć. Ale to nie znaczy, że sporty zimowe w Polsce są w tej chwili potęgą. Kiedy będą takie zimowe orliki?

A Tusk przechodzi sam siebie. Podniecony i jakby czymś nakręcony nadaje:

Rzeczywiście jak najszybciej. (...) Emocja wyjątkowa, szczególnie tutaj.

Da radę?

No wszystko na to wskazuje, wielki dzień się szykuje. Ale nie zapeszajmy.

Fajne te igrzyska dla Polaków?

No zupełnie niespodziewanie. Justyna przełamała fatalnego pecha, Kamil absolutny król i sensacja - Paweł Bródka. Będzie jeszcze więcej.

]]>http://wpolityce.pl/wydarzenia/74336-uwaga-ostrzeg-tusk-jezdzi-po-kraju-...]]>

Tak to wyglądało w tej odsłonie:

Kraśko:Tysiące ludzi tutaj w Zębie, a wśród nich premier Donald Tusk, który także darł gardło. No szał, żab oszalał, Polska oszalała, niesamowity dzień...

Tusk: Jestem też niesamowicie wzruszony, ochrypnięty, bo to niesamowita rzecz. Móc oglądać to w towarzystwie taty Kamila i widzieć jego wzruszenie... No magiczny wieczór zupełnie. (...)

Zapewne najbardziej magiczny dla propagandystów Tuska bo potem szła już nowomowa w stylu "jest szał" . Dostał w najlepszym czasie, przy milionowej oglądalności ok. 10 minut. A taty Kamila przed kamerę oczywiście znów nie dopuszczono. Donald biegający za kamerami był szybszy.

Komentatorzy na Twitterze nie zostawili na Tusku suchej nitki. "Sponsorami dzisiejszego dnia są literki: h jak hiena oraz n jak nekrofil" - pisał @ceezary, "Nie róbmy polityki - lansujmy się na grobach ofiar służby zdrowia" - kpił z hasła wyborczego PO z kampanii parlamentarnej 2011 r. @staspilecki. Inni przypominali, że dla głównych mediów żałoba po 10.04.2010 r. była czymś skandalicznym, uznawanym za polityczną grę, teraz nie widzą problemu w tym co robi Donald Tusk."Jarosław Kaczyński poszedł na pogrzeb brata, media wrzeszczały, że to brudna gra na trumnach. Donald Tusl robi propagandę na pogrzebie obcego dziecka. Jest zachwyt" - komentował @firmuspiettZnany konsultant ds. marketingu politycznego nie ma złudzeń, że kampania do Parlamentu Europejskiego, mimo że nieformalnie, już się rozpoczęła.

 

]]>http://niezalezna.pl/51921-cztery-medale-i-pogrzeb-nekrofil-hiena-obrzyd...]]>

Władzę  w IIIRP trzyma cmentarna HIENA. 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

do olimpiady w Krakowie 

 

Kryska  

Jak zawsze - to co istotne 

 

 

#417515

#417521

Widze że się udało :)

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#417522

przeczytaj moja wiadomość na PW

pozdrawiam

#417525

Przyznam szczerze 

Tusku jako grabarz - to nie jest news :)

#417531

Przyznam szczerze 

Tusku jako grabarz - to nie jest news :)

#417532

#417535

http://kontrowersje.net/zawsze_mnie_w_do_ku_ciska_gdy_widz_genialny_plan_hofmana

#417536

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Harcerz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#417539

Ojciec narodu, jak niegdyś Słońce Karpat. Nie takie skundlenie będziemy jeszcze oglądać. Żałosne.

Pozdrawiam krysko. Jestem Tobie głęboko wdzięczny za konsekwentne tropienie hipokryzji.

#417550

głowa, brzuch, lewa, prawa,
głowa, brzuch, lewa, prawa"

To nie zajęcia fitnessu. 
To POkomuchy ćwiczyły (zgodnie z instrukcją) żegnanie się na okazję PR-owskiej wizyty w kościele i na cmentarzu ....

#417559

      Obrzydliwe!  Czy Tusk naprawdę nie dostrzega niestosowności swojego zachowania?   Poza tym wciąga rodziny Stochów i Bonków w bardzo niezręczną sytuację.  

    Z dotychczasowych medialnych relacji zdążyłam zorientować się, że nasz złoty Kamil, w przeciwieństwie do Małysza, ma dobrze poukładane w głowie, kocha Ojczyznę,  Boga , tradycję.

   Za Szachownicę na kasku , za ucztę radości, za to, że jest właśnie taki - wielkie dzięki .

 

Bożena Cz.

#417566

Dobrze , ze w PiSie jest w końcu ktoś , kto nie patrzac na dyplomacje twardo mówi prawde - odpowiedź Macierewicza na haniebne slowa Tuska :"Wolałbym się nie urodzić, niż zdradzać Polskę".

#417627

#417676

ze strony tuska. A moze juz mu sie pali pod stopami i probuje sie ratowac jak tonacy chwyta sie brzytwy.

casey

#1466737

ze strony tuska. A moze juz mu sie pali pod stopami i probuje sie ratowac jak tonacy chwyta sie brzytwy.

casey

#1466738