"WIRTUALNA POLSKA" I NIE TYLKO, W PLUGAWEJ WALCE Z KOŚCIOŁEM

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Nawet przeciętny, pozbawiony uprzedzeń internauta, po wejściu na Stronę Główną Wiadomości  Wirtualnej Polski, nieodparcie dojdzie do przekonania, o systematycznie prowadzonych przez jej administratorów i dziennikarzy nagonkach, nacelowanych prawie wyłącznie na Kościół katolicki.

Mechanizm zamieszczania artykułów i cenzurowania komentarzy, z blokowaniem wypowiedzi krytykujących tendencyjność, czy nawet kłamstwa dyżurnych  dziennikarzy WP,  jednocześnie dopuszczających chamskie komentarze wobec Kościoła, jest wyjątkowo perfidny i obrzydliwy, a stosowane środki w tym wizualne, mają  wywołać nienawiść wobec atakowanej ofiary. Do tych środków należą systematyczne posądzanie Kościoła o plagę pedofilii, z jednoczesnym wykorzystywaniem prowokacyjnych zdjęć modeli pozbawionych twarzy, ubranych w sutanny, za to z wyeksponowaniem nieodłącznej koloratki, krzyża na szyi i złożonych rąk do modlitwy z różańcem.  Nadwornymi autorami tych kiczowatych zdjęć, są najczęciej tam podpisani: Paweł Kozioł i Łukasz Szelemej. Nazwisko tego ostatniego nie zaskakuje i  świadczy z dużą dozą prawdopodobieństwa, o pochodzeniu i powodach uczestniczenia w oszczerczych akcjach przeciw Kościołowi.  

Zadaniem tak ukierunkowanej na podświadomość inżynierii informacyjnej jest,  aby za pomocą obrazów i nieprzerwanie podawanych odległych, incydentalnych przypadków pedofilii, podejrzeń, a nawet pomówień o pedofilię, które sądownie zakończone zostały uniewinnieniem oskarżanej ofiary, wywoływać nie tylko wrażenie masowości tych wynaturzeń, ale przy okazji  negatywnie nastawić czytelnika, do odwiecznie czczonych symboli chrześcijaństwa.

Oto kolekcja obrazów dołączanych do komentarzy,  nieustannie towarzysząca nagonce, opluwającej Kościół katolicki , której elementy to rzekoma "plaga pedofilii" księży, "pijaństwo" i zamiłowanie do bogacenia kosztem budżetu premiera Tuska, do "luksusowych limuzyn" u biskupów,  w połączeniu z obłudnym gloryfikowaniem papieża Franciszka i kłamliwymi sugestiami, o jego "sprzyjaniu"  związkom nieformalnym, z dwuznacznymi sugestiami o "akceptacji" dla związków homoseksualnych. Jest to łatwo dostrzegalny styl polityki opluwania Kościoła katolickiego, w Wiadomościach na Stronie Głównej Wirtualnej Polski.

 

]]>]]>         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               W tej sprawie oraz cenzurowania krytycznych głosów, wysyłałem wielokrotnie listy do cenzorów (moderatorów) WP i choć parokrotnie przywracano blokowane wcześniej komentarze, to obecnie nie ma nawet odzewu na moje zapytania o ich powody . Jednocześnia są zamieszczane chamskie, pełne inwektyw wypowiedzi atakujące ludzi Kościoła, zgodne z polityką prowadzoną przez aktualnych właścicieli portalu Wirtualna Polska.

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

są wierni ex-PZPR (kadra i inwestorzy) i będę w dalszym ciągu atakować.

Informowanie miezskańców Polski i Polonii jest bardzo ważne.

 

Ważna Notka.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
18
Vote down!
-2
#417377

Onet,WP,GW,TVN i radia zwane polkimi to jedna propgandowa ta sama siec kanali POst zydokomuszych z PRlu.

Vote up!
13
Vote down!
-3
#417383

Jestem w trakcie zbierania i archiwizowania tych metodycznie prowadzonych nagonek , nie tylko nw wykonaniu WP (Wirtualnej Podżegaczki), ale Też Gazety Wybiórczej, TVN-u,  dołącza do nich także niezastąpiona w nagonkach publiczna telewizja. W zaniedługim czasie, zamierzam z nich skorzystać i napisać "bombowy" komentarz do tych wyjątkowo wyspecjalizowanych nagonek.

Vote up!
7
Vote down!
-4

anty bolszewik

#417393

Nie wypowiem się na temat treści newsów na wp.pl gdyż już kilka lat temu zaprzestałem zaglądania do tego portalu właśnie ze względu na chamską propagandę tam szerzoną. Nie zaprzestałęm całkiem. Czasem wchodzę by skopiować komentarze na bloga ale nie interesuję się treścią newsów. Właśnie o komentarzach, a właściwie moderacji mogę za to się wypowiedzieć. Moderacja jest praktycznie żadna. Niejednokrotnie przechodzą do publikacji nawet komentarze zawierające słowa uważane powszechnie za obraźliwe. Ogromny jest natłok komentarzy chamskich, skrajnie chamskich, wulgarnych i obraźliwych o charakterze skrajnie antypolskim, antykatolickim, zawierających fałszywe oskarżenia i pomówienia. Sam także kilkukrotnie słałęm maile do redakcji by lepiej zadbała o system moderacji ale bez odzewu i efektu. Do usuwania nieodpowiednich komentarzy moderatorzy zabierają się od 1 do 3 dni po publikacji newsa gdy ten trafia już do archiwum i nie jest czytany więc w czasie gdy nie ma to już sensu. Ponieważ kwestia tak skrajnego chamstwa w komentarzach internetowych jest tematem mnie interesującym to zwracam uwagę na ich treść w różnych portalach. Z przerażeniem odkryłem, że nie jest wiele lepiej na przykład na portalu "wPolityce.pl". Wysłałem im maila. Niestety reakcja była identyczna jak w najpopularniejszych portalach czyli bez odpowiedzi i bez moderacji (nawet wulgaryzmów!).

Poszukajcie moi drodzy newsa o śmierci senatora Romaszewskiego na przykłąd na interii czy innych portalach i przeczytajcie komentarze. Ten festiwal nienawiści rodem z głów najprymitywniejszych istoto jakie bytują na świecie wręcz przeraża! Oczywiście powód jest jeden- senator-"pisuar"-patriota więc polaczek, faszysta i katol"- zniszczyć, zdeptać i narzygać. Mniej więcej taki cel musi przyświecać komentującycm (oprócz "wodzirejów" klakierów, dzieci z podstawówek i gimnazjów oraz /sądząc po pisowni/ byli pracownicy aparatu terroru PRL najniższego szczebla). Co jest najdziwniejsze pozytywnie o ś.p. senatorze wypowiedzieli się nawet najwięksi "pisożercy" i posiadacze czerwone gwiazdy w miejscu serca ale ich wyznawcy, prymityw i pospólstwo już nic dobrego nie miało do powiedzenia.

Swego czasu prowadziłem bloga "Stop jad" prezentującego najbardziej prymitywne komentarze z popularnych portali opatrzone moim komentarzem. Powiem wam, że nie mam siły taplać się w tym szambie bo załamuje mnie to psychicznie i dlatego zapzestałem nawet zaglądania na swojego bloga.

Moderacja. Można przypuszczać, iż moderacja komentarzy, które może dodać każdy bez konieczności logowania to coś jak oddzielanie codziennie tony ryżu od tony kaszy. Jednak są narzędzia pozwalające wyłapywać przynajmniej część wpisów nie spełniających regulaminu, a odnoszę wrażenie, iż owe roboty przy niektórych newsach są wyłączane ze swojej pracy na okres doby.

Ok. Pożaliłem się. Trochę mi lepiej;) Nie wiem jak wy ale ja mam już dość chamstwa. Co z tym zrobić? Jak sprawić by nowe pokolenie nie przyjęło tych wzorców?

Vote up!
8
Vote down!
-2
#417396

Jest dokładnie tak jak Pan pisze. Główne portale w Polsce- Wirtualna Polska, Onet, Interia to właściwie odmiany tych samych opcji, sympatyzujących z lewactwem antypolaków i zdeklarowanych wogów katolicyzmu, o sympatiach prożydowskich, podciągających każdą krytykę żydowskiego chamstwa czy niegodziwości wobec Polski, pod miano antysemityzmu.

Vote up!
10
Vote down!
-2

anty bolszewik

#417400

Generalnie zgadzam się z opinią autora, na WP nie zaglądam od wielu, wielu lat choć przede wszystkim z powodu infantylizmu jaki zapanował na tym zasłużonym dla rozwoju netu w Polsce portalu. Ale właśnie... nadużyciem jest stwierdzenie, że jest to : "...zgodne z polityką prowadzoną przez założycieli portalu Wirtualna Polska.". Założycielami "wirtualnej" było w 1995 roku trzech studentów: Leszek Bogdanowicz, Marek Borzestowski i Jacek Kawalec, którzy dzisiaj nie mają (z tego co wiem) nic wspólnego z aktualną polityką portalu.

To było naprawdę świetne miejsce w latach 90-tych, będące prekursorem wielu technologii wcześniej w Polsce niedostępnych. "Zło" i zjazd wp.pl w kierunku tabloizacji, a później pojawienie się opisywanych przez autora tendencji rozpoczął się we wrześniu 1999 roku, po doinwestowaniu i utworzeniu spółki akcyjnej z firmą Prokom. Od tej pory na stronach WP zaczęła dominować propaganda i głupota. A Prokomu i i jego udziałowców chyba nie trzeba przedstawiać.

pozdr...

/benjamin

Vote up!
8
Vote down!
-2
#417402

@benjamin - Tu była moja nieścisłość, jeśli chodzi o założycieli Wirtualnej Polski i prostuję, że nic nie mieli wspólnego z chamskimi nagonkami wycelowanymi w Kościół katolicki. Natomiast tą politykę nagonek wspierali poprzedni właściciele WP- Grupa Orange Polska, a kontynuują ją nowi z grupy O2- Michała Brańskiego, Jacka Świderskiego i Krzysztofa Sieroty, którzy wykupili  portal w 2013r. Osobiście nie omieszkam się nazywać ich portalu Wirtualną Podżegaczką i obleśną gadzinówką.

Vote up!
5
Vote down!
-2

anty bolszewik

#417466

Rok temu to napisałem. Ci ludzie chyba są na jakiejś antykościelnej krucjacie. Ciekawe, czy coś nie kapnie czasem za to... i od kogo?

http://xiezyc.blogspot.com/2013/03/po-co-komu-goebbels-skoro-jest-wppl.html

Vote up!
7
Vote down!
-3
#417422