Sympozjum „Rewolucja genderowa” w WSKSiM

Obrazek użytkownika Anonymous
Artykuł

Zaproszenie o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, dyrektora Radia Maryja:

        

 

Drodzy słuchacze Rodziny Radia Maryja!

   W jednym z pism czytamy: „Transseksualizm i ideologia gender będą groźniejsze w skutkach niż komunizm” – przestrzegają eksperci. W Polsce gender ma już sprawnie działające struktury. Na kilkunastu wyższych uczelniach są podyplomowe studia gender, a więc przygotowywani są, jak kiedyś lektorzy PZPR, dziś ideolodzy tej rewolucji.
   Wszystkich, którzy nie są obojętni, którzy pragną znać rzeczywistość, w której przyszło nam żyć, zapraszamy na sympozjum „Rewolucja genderowa”. Wykłady będą mieli wybitni znawcy problemu:
-  ks. abp Henryk Hoser – „Ideologia gender a prawda o człowieku”, 
-  prof. dr hab. Jacek Bartyzel – „Rewolucja kulturowa nowej lewicy”,
-  ks. prof. dr hab. Andrzej Maryniarczyk – „Źródła i konsekwencje odrzucenia natury ludzkiej”,
-  wybitny znawca problemu i autorka wielu książek i wykładów na ten temat z Niemiec Gabriele Kuby – „Globalna rewolucja seksualna”.

   Sympozjum pod patronatem Radia Maryja, Telewizji Trwam, „Naszego Dziennika” i miesięcznika „W Naszej Rodzinie” organizuje Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, ul. Szosa Starotoruńska.
   Termin: czwartek, 21 marca br., od godz. 10.00. Informacje i zapisy pod nr. tel. 52 650 40 00. Zapraszamy też na stronę Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej – www.wsksim.edu.pl. Znajdą tam Państwo różne, bardzo ciekawe wykłady. Możemy więcej poznać, więcej zrozumieć, wykłady wybitnych specjalistów z Polski i ze świata. Zapraszamy.
 
O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR
Dyrektor Radia Maryja

Źródło: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/25605,sympozjum-rewolucja-genderowa-w-wsksim.html

Satyr

0
Brak głosów

Komentarze

dzięki za info

#413195