Przemarsz w Londynie - 11 grudnia 2011

Obrazek użytkownika Gawrion
Inne

Poniżej zamieszczamy informację od Polonii w Londynie na temat organizowanego w grudniu marszu:

Witam,
W niedzielę 11 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 w Londynie odbędzie się przemarsz, który ma na celu zwrócić uwagę świata na katastrofę w Smoleńsku 10 kwietnia 2010. Przemarsz jest równocześnie wyrazem protestu na temat wielu niejasności przeprowadzonego śledztwa na temat katastrofy przez państwa Rosyjskie i Polskie. Podczas przemarszu pochód kilkakrotnie zatrzyma się w celu symbolicznego przekazania listów adresowanych między innymi do Premiera Wielkiej Brytanii z prośbą o stworzenie Międzynarodowej Komisji w celu ponownego zbadania tej katastrofy.
Przemarsz ma charakter patriotyczny i dotyczy niepodległości Polski, nawiazując również do wydarzeń z 13 grudnia 1981 roku na temat bezprawnie wprowadzonego Stanu Wojennego w Polsce. Oficjalne ogłoszenie przemarszu odbyło się 11 listopada 2011 roku, nawiązując do Święta Niepodległości. W tym dniu zostały wysłane otwarte listy z w/w prośba do Ambasad w Londynie.

W zwiazku z powyzszym mam wielka prosbe o udostepnienie informacji o przemarszu na Panstwa stronie celem przyciagniecia jak najwiekszej liczby osob.
link do strony z informacja o przemarszu i namiarami na organizatorow: http://pwwb.co.uk/pages/wpwb---smolensk/smolensk-przemarsz-11-grudnia-2011-r.php

Polonia w Londynie byłaby wielce zobowiazana za Panstwa pomoc w naglosnieniu powyzszego!

Pozdrawiam!

Michal Dabrowski

Brak głosów

Komentarze

Mam nadzieję że Polacy pracujacy w Anglii poczują się obywatelami Polski i zamanifestują swoją dumę narodową i przypomną Anglikom że nasi piloci walczyli o Anglię i najwyższy czas aby Anglia pomogła teraz Polsce w wyjaśnieniu tej strasznej katastrofy .

Vote up!
0
Vote down!
0

jagoda

#411235

Wspieram wszystkich uczestników marszu zaplanowanego
na 11 grudnia 2011 - MARSZU POLAKÓW -

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#411236

Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: