Battlefield - Słysząc obcy hymn.

Obrazek użytkownika Paweł T
Audio

Polacy wracajcie do Polski, to tutaj toczy się prawdziwa walka o Polskę.

4
Średnia: 4 (1 głos)

Komentarze

co do kawałka zalinkowanego przyczepić można się tylko do realizacji dźwięku, ale jeśli to dla kogoś pierwszy kontakt z tym zespołu, to jednak radzę podchodzić do niego z pewną ostrożnością :)

"nie będziesz w stanie zbudować tu nic
bo jesteś szmatą zdeptaną przez krzyż"

#408646

dobrze, że ktoś mnie wyręczył przy uświadamianiu:-)

natomiast to całkiem całkiem:

Twórca wyżej wspomnianego projektu nagrał też to:

i jak tam Pawle? Podoba się? Coś czuję, że przeczytam wiązankę :-)

Pozdrawiam NR! - NS lepiej niech się nawróci :-)

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#408647

Trzeba tych ludzi nawracać, nie trzeba wobec nich prowadzić ostracyzmu. To są zazwyczaj bardzo ideowi ludzie, tylko że zagubieni w swym poszukiwaniu odpowiedniej drogi do polskości i patriotyzmu.

Ja taką misję edukacji pośród tych ludzi prowadzę już od pewnego czasu, jestem przekonany, że wielu z nich nawróci się z drogi "neo" na drogę polską narodową, być może nie ma wokół nich takich ludzi, którzy im, by wytłumaczyli, że podążają złą drogą, drogą zdrady i zaprzaństwa wobec narodu polskiego, jednak trzeba do końca wierzyć, że z tej drogi zejdą, jeśli w ogóle kiedykolwiek na nią weszli. Tego przecież nie wiemy. Zna pan osobiście ludzi z tego zespołu?

Od wielu miesięcy taką dysputę prowadzę z nimi na YouTubie, zapewniam Panów, że z dobrymi efektami.

Dzisiaj na przykład pod ich piosenkami na "YT" zamieściłem komentarz w sprawie Krzyża świętego a pod nagraniem ROA zamieściłem małą notatkę o tym, że RONA to nic innego jak ROA,

że zastępca Kamińskiego major Jurij Frołow "walczył" (przyzwalał na gwałty, rabunek i bestialskie mordy na ludności cywilnej warszawskiej Ochoty, jego spotkała zasłużona kara już podczas trwania Powstania, został spalony miotaczem płomieni w czasie ataku powstańców na Ochocie, w ciągu pierwszych kilku dni "PW" ROA (RONA) (Kamińskiego z ok. 1700 ludzi stanu wyjściowego straciła ponad 500-set.) w Powstaniu na warszawskiej Ochocie major Jurij Frołow tam zginął, i że na ich mundurach mieli naszywki ROA, a nie RONA...
W NOP-ie jest wielu ateistów, jednak wielkich polskich patriotów, którzy są gotowi poświęcić dla Polski swoje życie i to trzeba wziąć w tej dyskusji pod uwagę (rozwagę), zaczynając ze mną tę dyskusję, a i żeby nie było, że jestem zwolennikiem socjalistycznej (!) narodowej demokracji, "Perunów" i innych barbarzyńskich bożków...

To tak jak z kibicami polskich drużyn piłkarskich, którzy prowadzą niepotrzebne nikomu bójki między sobą (przecież to są Polacy!), a mogliby przecież swoją pasję i zamiłowania przenieść na zupełnie inne dziedziny swojej przyszłej patriotyczne działalności i dla dobra Rzeczypospolitej, ten ich zapał można przecież moim zdaniem wykorzystać dla dobra Polski.

Doskonale wiedziałem o ich preferencjach poglądowych, jednak słowa użyte w ich muzyce są bardzo wymowne i niosą ze sobą bardzo ważny przekaz, to tak jak ze Szczerym i "Honorem"...

Pozdrawiam.

#408688

Chyba pan wie Panie Budyń78 w jaki sposób krzewiono na rdzennych słowiańskich ziemiach wiarę chrześcijańską?

Ta piosenka "Cena zdrady" do tego nawiązuje, do niczego innego, ma również inne przesłanie, mówiące o zdradzie krwi przez Polaków, którzy zapomnieli, że są Słowianami oraz chrześcijanami i naszej narodowej polskiej tożsamości, którą wielu z nas rozmienia na drobne żyjąc w dobrobycie na zachodzie Europy oraz w Ameryce, żeby o Antypodach nie wspomnieć, jednak jakbym miał panu to tutaj wytłumaczyć, musiałby pan mój wpis oflagować, a przecież My tutaj na niepoprawnych tego typu postów nie potrzebujemy. Jeszcze, by ktoś pomyślał, że to jakiś "faszystowski" portal, to tak jak z Marszem Niepodległości... Proszę również zauważyć, że wybieram piosenki tylko takie, które nie niosą ze sobą przesłania idei narodowego socjalizmu spośród nagrań tego typu zespołów i zazwyczaj zamieszczam je tylko i wyłącznie w polecankach, rzadko w tekstach na blogach lub moich źródłowych, dzisiaj zrobiłem wyjątek.

Chciałbym również zauważyć, że w Marszu Niepodległości brali również udział członkowie NOP-u, przynajmniej tak było w Warszawie.

Pozdrowienia - nieustające.

#408649

Paweł Tonderski.

Chwała Wielkiej Polsce.

#410305