Profesor Piętaszek pisze do Papieża

Obrazek użytkownika Shork
Idee

Publikujemy jedyną prawdziwą wersję listu Piętaszek do Papieża.

Szanowny panie Franciszku. A właściwie porzućmy przestarzałe konwenanse, Franku.

Piszę do ciebie z dalekiego kraju, z Zielonej Wyspy, gdzie zacofanie jest ogromne, cywilizacja nie dotarła praktycznie nigdy, a ludzie udają tylko że są katolikami, by po cichu bić swoje żony, w tak zwanym zaciszu domowym.

Kraju twojego wielkiego poprzednika-poprzednika, który jak nazwisko wskazuje, naszym krajanem na pewno nie był i tylko przypadkowo tutaj się urodził. I w imię jego pamięci i jego dążeń do integracji europejskiej i cywilizacji zachodniej, co nieraz wyraził ustami swoich interpretatorów i naszych, europejskich autorytetów moralnych, żądam natychmiastowej likwidacji Kościoła Katolickiego na naszej Zielonej Wyspie.

To właśnie ten sztuczny twór stoi na drodze powszechnej jedności, wolności i internacjonalizmu, którego forpocztą i warunkiem koniecznym jest wdrożenie w praktyce ideologii gender.

Jak powszechnie wiadomo, 90% społeczeństwa stanowią osoby z kręgu LGBT, a te nikłe 10% to margines, który powinno się izolować i leczyć. Ale by uniknąć choćby tych 10% należy pracować u podstaw. W przedszkolach, żłobkach, a nawet na salach (przepraszam za wyrażenie) porodowych.

W świetle najnowszych zdarzeń i badań przeprowadzonych przez nasze ośrodki, jasno widać, że cały polski kler stanowią miłośnicy dzieci, krzywdząco zwani pedofilami, ukrywający, pod płaszczykiem pełnienia funkcji religijnych, zdrowe ludzkie popędy. No bo przecież normalny człowiek nie jest w stanie wytrzymać bez codziennego seksu, który jest jego niezbywalnym prawem. Czas wyjść z szafy i ujawnić się. Pokazać światu, że pod sutanną kryje się najnowsza bielizna od Triumpha, a koronkowe skarpetki podtrzymuje czerwony pas do pończoch.

Ten, głoszący fałszywe poglądy zespół twoich pracowników, przeszkadza nam w stworzeniu nowego, wspaniałego świata, zasłaniając się jakimiś przepisanymi z czterokrotnie kserowanych świstków prawami.

Weź pokaż, żeś swój chłop (albo baba) i zwolnij ich z tego nic nie znaczącego przyrzeczenia. Niech se chłopaki i dziewczyny poszaleją. A te budowle to świetnie będą się nadawały do pokazywania wydarzeń artystycznych. Gołych artystów i krucyfiksów nam nie zabraknie. No, przecież nie będziesz kołtuńsko przeciwstawiał się tworzeniu sztuki?

Oczekuje na najnowszym spędzie baranów w niedzielę w budynkach należących do kleru jakiegoś listu, gdzie potępisz przeciwstawianie się naszej wspólnej idei. Niech to ogłoszą zanim rozdadzą te wafelki. W sumie to zawsze chciałam, żeby to były lizaki. Pomyśl o tym. Taka rada za darmo.

Buziaczki
pa

PS. Dodaj też, że tęcza od czasów Noego jest symbolem LGBT. No bo przecież skoro Adam i Ewa mieli tylko Kaina i Abla, to ci jakoś się musieli rozmnożyć, prawda?

Profesor Piętaszek – Autorytet moralny.

Brak głosów

Komentarze

i Ty na bakier z modern ortografią?
Ałtorytet, pamiętaj ałtorytet moralny ;)))

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393407

Oryginału...

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#393412

Tęczę na tradycyjną Środę popielcową. A profesor Piętaszkova  jest bardziej (k)ałtorytetem niż autorytetem.

Pozdrawiam

 

HdeS

HdeS

#393414

Barroso, Putina, Mandeli, Obamy, sekretarza ONZetu lub innego autorytetu, a pisze do głowy tak niemodnego KK.
Ani chybi już jej się coś popiętnaściło w głowince.
Zdjęcie wiele wyjaśnia.

#393427

mnie też to zaskoczyło, ze napisały iwyslały do głowy KK a nie do tych przez Ciebie wymienionych. Ponadto myślałem ,że dostarczy go osobiście Szczuka w towarzystwie Biedronia i Grodzkiej żeby w razie jakichś niedomówień wyjaśnić właściwie  o co chodzi. No niestety rozczarowały mnie i nie będę zwracał uwagi na ich stękanie gdy nie otrzymają odpowiedzi albo gdy ją otrzymają i będą mimo wszystko rozczarowane.

lupo

#393431

Biedna ta Środa,biedna ta Szczuka. Ani urody,ani rozumu.
Tekst jak zwykle świetny.

markiza

#393455

Pomysł graficzny cudo!!! :-)

#393467

... nie idą pod niebiosy".
Widzę, że lewactwo ciągle ma nadzieję, że kiedyś, zamiast konklawe odbędą się ogólnoświatowe wybory papieża.
Nie dopuści się do nich, rzecz jasna, katolików, jako faszystów, oszołomów i fanatyków religijnych.
Jednak nasza (?) Środa nie miałaby szans.
Nawet potworek zwany Anna Grodzka.
Wygrałby jakiś czarny, muzułmański pedofil płci... kulturowej, pie.dolący się ze świnką morską kochanka kochanka tatusia (z którym też kopulował/a w dzieciństwie, jak już obsłużył/a samego tatusia):):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#393470

[ZOBACZ FOTO] Michał Polak

Jest jednoznaczna reakcja Ojca Św. Franciszka na list wystosowany do Watykanu przez Magdalenę Środę. W imieniu części kobiet Środa pisze o tym, że Kościół katolicki w Polsce w nieuczciwy sposób wykorzystuje ideologię gender.
- Jesteśmy absolutnie bezradne, a ponieważ znamy nauczanie Franciszka i wiemy jak bardzo pragnie on zmienić Kościół na służący Ewangelii przede wszystkim, czyli zasadzie miłości bliźniego, więc zdecydowałyśmy się napisać ten list. Kobiety wierzące chciały, aby ten list powstał - podkreśliła Magdalena Środa na konferencji prasowej.
List zawiera prośbę do Franciszka o spotkanie. Autorki listu głęboko wierzą w to, że papież Franciszek pochyli się nad sprawami, o których piszą.

Ojciec Św. Franciszek, po odczytaniu dokumentu z Polski zareagował śmiechem:

- Gender to ideologia, która od kilkunastu lat jest coraz bardziej modna, a nawet w ramach poprawności politycznej jest obowiązującą doktryną - powiedział metropolita łódzki, ks. abp Marek Jędraszewski podczas spotkania z młodzieżą w Pabianicach, gdzie wygłosił wykład na temat ateizmu i gender.

Zamiary etyczki skomentował m.in. prof. Jacek Bartyzel. - Świat wstrzymał oddech! Powód jest oczywisty, albowiem podano, że „etyczka” Magdalena Środa pisze epistołę do papieża. „Pisze”, bo nawet jeszcze nie napisała, a mimo to news ten jest faktem medialnym dnia. Muszę jednak zganić ten minimalizm. Listy do papieża to mogła sobie pisać jakaś tam prostaczka, Katarzyna ze Sieny. Natomiast jedynym adresatem godnym mędrczyni Środy jest Pan Bóg - tym bardziej, że materia jej listu (jak wynika z zapowiedzi) wykracza poza kompetencje papieża; wszakże to Pan Bóg a nie papież „mężczyzną i kobietą stworzył ich”, co bardzo się Człowiekowi, który jest Środą, nie podoba i żąda, aby to zmienić - napisał Jacek Bartzel na swoim profilu na Facebooku.

Michał Polak

http://prawy.pl/z-kraju/4371-pilne-papiez-odpowiedzial-magdalenie-srodzie-na-list-zobacz-foto

**************************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#393525