Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Ty (dzień) świra

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 


 

 

 

 

Wystarczyły tylko dwa dni II Konferencji Smoleńskiej by cała narracja kłamców z sekty „pancernej brzozy” odwróciła się o 180 stopni, albo mówiąc dosadniej, legła w gruzach.

Do tej pory Salon stosował propagandową taktykę mówiącą, że im dłużej będzie istniał sejmowy zespół Antoniego Macierewicza tym lepiej gdyż totalnie się skompromituje ośmieszy i pogrąży.

I oto nagle Gazeta Wyborcza na swojej pierwszej stronie wykorzystując Pawła Deresza wystosowała przyjęty z entuzjazmem przez salon apel do marszałek sejmu Ewy Kopacz o dokonanie zamachu na demokrację, czyli rozwiązanie sejmowego zespołu zajmującego się rozwikłaniem smoleńskiej zagadki. Ten sam Deresz nigdy nie apelował o dymisję Ewy Kopacz, chociaż ta przemawiając z trybuny sejmowej dopuściła się pamiętnego i chyba najbardziej perfidnego oraz podłego kłamstwa smoleńskiego godzącego także w pamięć o śp. małżonce tego „dyżurnego wdowca” Salonu.   

Posłużenie się przez Czerską Dereszem dużo mówi nam też o panice i popłochu w tej ferajnie. Jeszcze wszyscy pamiętamy czasy jak to Michnik i spółka tłumaczyli się i udawali, iż nie wiedzieli, że ich pupile Lesław Maleszka i ks. Michał Czajkowski to płatni i wieloletni kapusie komunistycznej bezpieki o pseudonimach „Ketman” i „Jankowski”. Dziś już nie mają czasu na krygowanie się i pełnymi garściami czerpią z eSBeckiej i WSIowej agentury typu Deresz lub takich TW jak wielu etatowych sygnatariuszy licznych publikowanych na łamach Wyborczej listów otwartych.  

Niestety głosy niezależnych prawników były jednoznaczne. Przy obecnym stanie prawnym kłamczyni Kopacz nie może jeszcze wziąć za mordę posłów i rozwiązać im zespołu, co tak zmartwiło Monikę Olejnik, że publicznie załkała:

„Deresz może tylko wyłączyć telewizor. Zespół Macierewicza będzie trwał”

Ale kulminacja efektów specjalnych w wykonaniu tej koalicji kłamstwa i strachu była dopiero przed nami. Oto największy cynik i szkodnik, Donald Tusk odpowiedzialny za przekazanie całego śledztwa stronie rosyjskiej i w umowie zawartej „na gębę” przyjmujący wiążącą stronie polskiej ręce konwencję chicagowską. Człowiek, dzięki którego decyzjom po przeszło trzech latach wszystkie kluczowe dowody takie jak czarne skrzynki, wrak samolotu, broń i kamizelki kuloodporne borowców czy telefon satelitarny prezydenta pozostają w rękach Putina, miał tupet by powiedzieć Polakom o ludziach dążących do ujawnienia prawdy:   

Uważam, że najwyższy czas, aby powiedzieć, nie pół żartem, nie pół serio, nie w tonie kabaretowym, tylko naprawdę serio powiedzieć, co ci politycy zrobili ze sprawy smoleńskiej i zrobili z Polakami. A zrobili rzecz straszną i powinni wziąć za to odpowiedzialność

Przecierałem ze zdumienia oczy i zastanawiałem się jak daleko może posunąć się jeszcze człowiek w swojej podłości bezwzględności i zakłamaniu? Gdzie leży granica upadku człowieczeństwa, po której przekroczeniu jest już tylko zezwierzęcenie i nie pozostaje już nic innego niż nazywanie takiego indywiduum bydlakiem?

Ale mylił się ten, kto pomyślał po tym bezczelnym występie, że to był „gwóźdź programu”, jaki zaserwował nam reżim w ubiegłym tygodniu.

Oto profesor Chris Cieszewski na oczach całej Polski analizując zdjęcia satelitarne przeprowadził naukowy dowód uwiarygodniający hipotezę, że słynna brzoza złamana była już 5 kwietnia 2010 roku, czyli na 5 dni przed tragedią. Żyjąc w „dzikim kraju”, jakim jest III RP warto przypomnieć, że w całym cywilizowanym świecie, co potwierdzają wszystkie encyklopedie, stawianie i testowanie hipotez to jeden z podstawowych procesów twórczego myślenia oraz fundamentalny element procesu tworzenia nauki.

Co powinno, zatem nastąpić w poważnym i demokratycznym państwie, jeżeli ktoś się z taką hipotezą nie zgadza? Otóż jakaś grupa naukowców, w tym przypadku zespół pożal się Boże, Macieja Laska powinien również publicznie posługując się także tylko autentycznymi zdjęciami satelitarnymi dokonać, jak to robi cały świat poważnej nauki, weryfikacji bądź falsyfikacji hipotezy prof. Cieszewskiego, czyli mówiąc kolokwialnie dowieść, że naukowiec „łże jak bura suka”.

Wystąpił tylko pewien problem. Hipotezę o tym, że brzoza była złamana już 5 kwietnia potwierdziło kilku wybitnych zagranicznych naukowców o światowej renomie, więc polska republika bananowa musiała wykorzystać autorytety o równej bądź jeszcze większej naukowej sławie i tak się właśnie stało.

 III RP wystawiła zatem sam kwiat polskiej nauki posyłając w bój Jerzego Owsiaka, Waldemara Kuczyńskiego i Monikę „Stokrotkę” Olejnik, a w piątkowy wieczór telewizja publiczna w kabaretowym programie „Dzięki Bogu już weekend” zademonstrowała wywód jakiegoś  komedianta i pajaca, który podkładając swój głos pod zaprezentowane na ekranie jakieś zamknięte w ZOO i przypominające bawoła rogate zwierzę, „ośmieszył i obalił” hipotezę prof. Chrisa Ciszewskiego. Ten sam pseudo-komediant i wazeliniarz władzy tydzień temu, w swoim „satyrycznym monologu” nazwał arcybiskupa Michalika arcy-dupkiem. Nie pierwsza to medialna miernota, która wyczuła swoje pięć minut i zarabia na życie pluciem na „karłów reakcji”. No ale cóż, jak misyjność mediów publicznych to misyjność.

Tym samym wszystko pokazuje, że  Polaków potraktowano niczym bydło, na co potwierdzeniem był kolejny naukowy popis, tym razem w postaci ogłoszonego sondażu, w którym Lasek pokonał Macierewicza.

No i przyszedł czas na prokuraturę wojskową, która w swojej głupocie i demonstrowaniu służalczości wobec systemu poszła va banque.

Oto po raz pierwszy ujawniła ona zeznania „naocznego świadka” ze Smoleńska, który widział jak Tupolew swoim skrzydłem łamie „pancerna brzozę”. Jednak w tym pośpiechu i panice dzielni wojskowi prokuratorzy wpadli we własne sidła gdyż nie zauważyli, że ten świadek ani jednym słowem nie wspomniał o tym, że oderwała się także przy tym zderzeniu część skrzydła.

Jednym słowem chcąc obalić hipotezę prof. Chrisa Cieszewskiego potwierdzili zwalczaną do tej pory zajadle hipotezę prof. Biniendy, według której samolot ściął swoim skrzydłem brzozę nie tracąc skrzydła i przez to uwiarygodnili sugestię obu tych naukowców, którzy dali nam wyraźnie do zrozumienia, że TU-154 w ogóle tamtędy nie przelatywał.    

Reasumując powiem tak. Nie wiem jak Wy Drodzy Czytelnicy, ale ja mam już serdecznie dość takiej sytuacji, w której banda przestępców przy wykorzystywaniu agentury i pożytecznych idiotów traktuje mnie niczym zwykłego przygłupa nieumiejącego zliczyć do trzech.

Tak prymitywna i obfitująca w najbezczelniejsze z możliwych kłamstwa oraz manipulacje może tylko przynieść pożądane z ich punktu widzenia skutki, jeżeli założymy, że większość Polaków to banda idiotów niezasługujących nie tylko na poważne traktowanie, ale i na życie w wolnym i suwerennym kraju.

Smoleńsk jest dzisiaj kluczem do wszystkiego, a przede wszystkim do odpowiedzi na pytanie, kim są dzisiejsi Polacy i czy stać ich jeszcze po tych dziesięcioleciach odmóżdżania na zryw i wyzwolenie Polski?

Czy my jesteśmy jeszcze Narodem czy już tylko zniewoloną grupa etniczną, której los to rola niewolników?

Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Najnowszy nr Polski Niepodległej już w kioskach

Brak głosów

Komentarze

http://www.salon24.pl/user/45671,wielki55http://www.salon24.pl/user/45671,wielki55
ewentualnie (bardziej na chłopski rozum):
http://lubczasopismo.salon24.pl/nowypardon/post/542796,brzoza-cieszewskiego-co-poszlo-nie-tak

Proponuję wszystkim się z tym zapozanać. Na niepoprawnych nikt się nie zajmie analizami technicznymi a warto. Profesor Cieszewski się po prostu myli i nie ma co nieprawdy nazywać inaczej i brnąć w kłamstwie. 
Jak doszło do pomyłki profesora (jaki w tym udział pana Dąbrowskiego) nie wiadomo. Dlaczego nieprawda jest nadal w tym przypadku wciskana ludziom do głów? Albo dlatego, że po Rondzie kolejna ogromna wpadka mogłaby być w mniemaniu Macierewicza kompletną katastrofą albo Pan Antek zawierza profesorowi i nie ma kto go skorygować bo jak widać frekwencja na posiedzeniach zespołu TRAGICZNA. Ale to błąd - tkwienie w tym kłamstwie to jest katastrofa.Na kłamstwie nic dobrego się nie zbuduje. Zamiast tego nalezało wyeksponować sprawę wbitych szczątków w brzozę, które na jednych zdjęciach są na innych w ogóle ich nie ma. To są dokładne zdjęcia i oczywisty dowód na matactwo.
Zastanawiające dlaczego Lasek nie zrobił tego oficjalnie tylko ktoś na blogach ale to inna para kaloszy.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#388558

że wpisy na jakimś blogu podnoszone są do rangi argumentów naukowych.
Każda teoria ma takich specjalistów do swojej obrony, na jakich zasługuje.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#388560

Nie sądzę, zeby do tak prostych rzeczy jak stwierdzenia w tym przypadku na podstawie zdjęć co gdzie lezy konieczna była profesóra. Pewnie chodziło wlaśnie o  udowodnienie, ze rownorzędna debata z profesorami od Macierewicza nie ma sensu bo wystarczy przeciętny bloger trzeźwo myślący zeby ich pokonać? No mozna mi zarzucić, ze w takim razie dobrze się wpisuje w strategię Laska i sam uczestniczę w ośmieszaniu naukowców. Moim zdaniem nie ma innej rady jak nie brnąć w kłamstwa. Teraz cisza ale pewnie będą one wykorzystane w odpowiednim momencie na przykład przed wyborami.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#388564

są niezwykle pożądani - począwszy od wypowiadania się na temat budowy samolotów, przez inżynierię materiałową, analizę zdjęć lotniczych po ortografię - profesura pisze się prze "u".

Dobra rada - przypuszczalnie na salonie 24 będziesz lepiej przyjęty, tutaj wierzymy naukowcom i specjalistom.

B/O

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#388565

Przyjęcie po dwóch latach stazu na np? Coś ci się pomerdało. Co do argumentów to niestety poza ortografią i odwracania kota ogonem nie masz żadnych. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#388567

"Jak się nie bać skrętu w lewo" (autor W. Kopicki) Skręciłeś kierowco w lewo bez lęku - i dobrze. Teraz chodzi o to, abyś odjechał dostatecznie daleko od tego miejsca. Może moje zgłoszenie ci w tym pomoże? Nie chcę czytać na Niepoprawnych treści onetowskich i tefałenowskich...
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#388566

Nawet nie staraj się mnie obrazić bo naprawdę spływa to po mnie a świadczy to tylko o tobie. Odjechanie dostatecznie od tego miejsca nie sprawi, ze juz nie trzeba będzie się zajmować problematyczną analizą profesora Cieszewskiego. To co pokazuje profesor to kompletna pomyłka i tego nie da się obronić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#388570

Nie powinieneś przypadkiem pisać "profesór"? Ja konsekwentnie cię zgłaszam...
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#388571

To się po prostu ośmieszasz z tym zgłaszaniem. Podaj jakiś porządny argument na temat bo ciągłe wyśmiewanie błędu ortograficznego tez nie robi pozytywnego wrazenia. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#388574

wszystkie badania, ekspertyzy, dochodzenia, śledztwa... Przecież juz 15 minut po katastrofie Pan Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski przy pomocy sms ustalił przyczyny pozałowania godnego wypadku lotniczego. "Prawda została ustalona i żadne fakty jej nie zmienią" - jak w wieszczym natchnieniu stwierdziła niedawno Kolenda-Zaleska.
Kobuszewski mówił kiedyś taki monolog o znalezionym mózgu. Tobie też mógłby sie taki przypadek zdarzyć..
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#388597

Pierw posłuzyłeś się inynuacją, ze nawołuję do zaniechania badań a na tym zbudowałeś twierdzenie, ze brakuje mi mózgu. Brawo! Na przyszlość jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie zwrcaj się do mnie bo mi na twoje bluzgi szkoda czasu a ty się niemiłosiernie ośmieszasz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#388600

wynajmują do trollingu? :)))
Tu też wystarczy/jest niezbędna legitymacja młodzieżówki Platformy zwanej żartobliwie Obywatelską?
Flaguję cię konsekwentnie za mowę nienawiści :))) albo :(((
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#388602

ia prof.Cieszewskiego i przedstawił je Zespołowi Parlamentarnemu... Toż zawyliby się na śmierć "eksperci" od Tuska, że jak śmiał w ogóle gębę otwierać i obalać ich, ekspercko-laskowe święte wnioski, pobłogosławione przez samą przeoryszę Anodinu.

I tak źle, i tak niedobrze zatem...? Wszystko jedno profesor czy nieprofesor. Ani jednych ani drugich dr Lasek nie toleruje bo ma alergię na wszystko co związane z ZP.

O, gdyby np. zespół Leszka Millera albo zespół Palikota wyszedł z takim twierdzeniem, no to wtedy prof.Kleiber szybciutko by zorganizował konferencję smoleńską pod egidą PAN bo warunki już by były sprzyjające - tylko nauka, zero polityki.
Hehehehe !

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#388576

 Z tego co się orientuje (powtarzam po Perfecie, zakładam że to  prawdziwe konto Dąbrowskiego) jeszcze w czerwcu 2012 Dąbrowski spokojnie wyznaczał pień brzozy tam gdzie blogerzy: https://picasaweb.google.com/115545907835495457471/GUBIENKI?noredirect=1#5751683267257062770

Raptem po tylu latach wyskakuje z czymś innym akurat na konferencje? No i okazuje się, ze nowy pomysł kompetnie masakrują zwykli? (moze powiązani z Laskiem) blogerzy kreśląc na mapie i zjęciach 5 kresek. Dziwnie się to jakoś ulozyło i to pech chchcial, ze po blefie Rońdy i nagońce w GW.
 Vote up!
0
Vote down!
0
#388582

ze sa tu rowniez ludzie, ktorzy cos wiedzA
I POTRAFIA LICZY ROZNE RZYCZY;
- powolujesz sie na jakiegos lukasza z lubczasopisma , ktory chce cos wykazac za pomoca szablonu zrobionego ze zdjec paralotniarza....
no jest to PO PROSTU SMIESZNE.
- paralotniarze lataja bardzo nisko 50 do moze kilometra nad ziemia podczas gdy satelity lataja ok 100 - 500km
a geostacjonarne nawet ponad 10 000 km
czyli satelity lataja nieporownywalnie wyzej,
niz dzielny paralotniarz, ktory na 10km by po prostu umarl od mrozu [ minus 50C ] i z braku tlenu......
Ba jego maszynka nie wznioslaby sie tak wysoko!
Wiec drzewo rosnace pionowo widziane jest po prostu z satelity w rzucie pionowym a lezace ma rzeczywista dlugosc - w skali.

Wez sobie oblicz jaka jest roznica kata widzenia czegos( np korona drzewa) z 200 -500 m [paralotniarz] a z 500 000 m=500 km dla satelity !
Z 200-500 m zobaczysz drzewo na Ziemi nawet przy powaznym zachmurzeniu zas z Czestochowy nie dostrzezesz drzewa , ktore bedzie stalo w Jastrzebiej Gorze na klifie - takie porownanie , ktore moze przemowi do Twej wyobrazni ?
Tak wiec schematy paralotniarz mozesz sobie :
- wydrukowac
- poskladac wielokrotnie
- jak wsadzisz w buty a bedziesz jeszcze wyzszy w swojej megalomani ale bez pokrycia.....

Zauwazylem juz dawno temu, ze "spec od obrobki skrawaniem" i szef komisji Miller nie zadal sobie nawet trudu przez 3 lata do wejscia na drabine i okreslenia tasma miernicza jaki jest obwod "zbrodniczej brzozy" w miejscu przetracenia. By zwyczajnie ustalic srednice "zbrodniczej brzozy".
Przeciez 10 min po katastrofie ogloszono wszem i wobec, "wina pilotow" - obawiam sie , ze oni te "wine pilotow " mieli juz ustalona w lutym 2010.
Rosyjscy szachisci planuja wiele ruchow do przodu.
W calym tym zaklamaniu - poczytaj sobie raport Miller-Anodiny im nawet wyszlo,ze Kapitan Protasiuk ma ...wyksztalcenie srednie.
ZAKLAMANI MORDERCY, jakby nie wiedzieli, ze stopien kapitana mozna dostac dopiero, gdy skonczy sie uprzednio studia.
Klamcy i Mordercy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#388634

Niestety trochę chyba jesteś nie w temacie. Do niczego nie jest mi potrzebny jakikolwiek paralotniarz (choć tat tez mozna). Mozna to wykazać na rózne sposoby i wystarczy choćby widok z za szopy na fabrykę i brzozę na jej tle.
Nie powołuję się tez na jedną osobę bo podałem drugi link : http://www.salon24.pl/user/45671,wielki55 i jeszcze parę by się znalazło. Co do mojej megalomanii tez nie masz pojęcia bo mnie  w ogole nie znasz. Fakt, problemem jest cios w wiarygodność zespołu i profesora no ale czas najwyzszy się zastanowić o co chodzi w badaniu tego co się stalo w Smoleńsku. Czy chodzi o prawdę czy o zysk polityczny. No jeśli o drugie to faktycznie lepiej iść w zaparte jak komisja Laska i nie przyjmować do wiadomości argumentów niezgodnych ze swoją jedynie słuszną tezą ... 

Vote up!
0
Vote down!
0
#388657

 Profesor wyznaczył na początku "drzewo" (nie połozenie drzewa) poprzez kształt korony i odległości pnia od szopy a potem na tej podstawie zrobił szablon.  Odległość pnia oczywiście poprawna bo obliczenia i tu nie mozna się pomylić. Natomiast kształt korony to jest juz sprawa subiektywana i w gąszczu innych drzew łatwo o pomyłkę. Niestety od zakładania, ze coś pokazuje kształt korony szukanej brzozy bardziej wiarygodne są szkice na zdjęciach i mapach satelitarnych pozwalające ustalić, ze owszem pień jest w takiej odległości ale chodzi o zupelnie inne drzewo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#388577

Nie wiem co się stało. Może ludziom kokosy pospadały na głowy i włączyły się jakieś pliki, albo odwrotnie, wyłączyły blokady, bo nagle zaczynają powtarzać jak mantrę moje słowa, o bydle wyborczym i niewolnikach, za które przez 3 lata mnie karcili.
Ciekawa też rzecz, że moje słowa zaczynają przypisywać sobie, jako swoje własne, odkrywcze, genialne.

Wymagacie od zdurniałego, zindoktrynowanego społeczeństwa, żeby się obudziło, a sami budziliście się całe 3 lata............i jeszcze trochę będziecie musieli się budzić........... zanim na dobre się obudzicie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#388579

Bardzo przepraszam, ale nie ja karciłem i sam w podobnym tonie piałem nie jeden raz i to nie od 3 ale od 9 lat.
Także, jeżeli o mnie chodzi to jak kulą w płot trafiły te "spadające kokosy"

Vote up!
0
Vote down!
0
#388580

Pisałem ogólnie, widząc jaką karierę robi ostatnio słowo NIEWOLNIK.

Wiem, że musiało boleć takie przewartościowanie pojęć i reset samooceny narodowej, który Wam zaprezentowałem. Gdzie dotychczas mężny, odważny, silny, wolny, niezależny i dumny Polak, został skonfrontowany z rzeczywistością i poległ, trafiając natychmiast do gatunku s-f, jako uległy, zastraszony niewolnik.

Najważniejsze, że być może ten rozłupany orzech pomoże kiedyś Polakom pić kokosowe mleczko.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#388585

O, przepraszam, ja w obronie zwierząt - "zezwierzęcenie"? "bydlak"? Zwierzęta nie są zdolne do dokonynywania wyborów moralnych, chociaż wiemy, że np. psy demonstrują czasami coś w rodzaju zawstydzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#388599

chciałem zauwazyć, że psy - w przeciwieństwie do członków platformy (zwanej dla niepoznaki obywatelską) odczuwają wstyd i poczucie winy.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#388607

Trzeba posłuchać komunikatu Ministerstwa Prawdy. I wszystko jasne.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#388935