Owsiak "dobrze się zasłużył"

Obrazek użytkownika Honic

Nie będę się rozpisywał. Oto garść cytatów:

"...Nie mogę słuchać tej trucizny nienawiści, która jest z tych komunikatów pana Macierewicza i jego ekipy. Nie wątpię, że chcą być może to wyjaśnić, ale stokrotnie wątpię w ich intencje. Bo one są po prostu złe(...) Tak się w tym zakręciliśmy, że kiedy dzisiaj 50 dzieci robiło masaż serca, wchodzą w życie z nauką ratowania życia, to ta wiadomość została przykryta totalnym pier......em, które od iluś miesięcy sączy się z chorych głów i wchodzi w nas, zatruwa wszystkich Polaków. Dosyć tego, po prostu k...a dosyć! Nie można tego słuchać. Chcecie wyjaśniać? Wyjaśniajcie. Ja szanuję ofiary. Pokłon dla każdej z nich. Ale niech mnie pan Macierewicz nie łapie za łeb i nie każe machać, tak jak chce. Wpadliśmy w wielką paranoję, idiotyzm (...) Dzisiaj przegraliśmy. Po raz kolejny przegraliśmy z idiotyzmem, z nienawiścią, z taką manią, żeby nas wszystkich zatruć. Panie Macierewicz, zostaw nas pan wszystkich ku...a w spokoju!" (aktualizacja 2013-10-21, 12:02; cytat stąd: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/owsiak-bluzga-na-macierewicza-zostaw-nas-pan-wszystkich-k-w-spokoju_361305.html)

"Przy okazji, jeśli gdziekolwiek spotkacie Telewizję Republikę, gońcie, gońcie dziadygów. To zła telewizja. Kolejna, która sączy tylko nienawiść. Nienawiść, nienawiść, nienawiść.(...) Dzisiaj przegraliśmy, po raz kolejny przegraliśmy my Polacy z idiotyzmem, z nienawiścią, z taką manią żeby nas wszystkich zatruć"
Dodano: 21.10.2013 [12:30] link tu: http://niezalezna.pl/47383-jezyk-nienawisci-w-wykonaniu-szefa-wosp-jerzy-owsiak-jak-niesiolowski

"Jerzy Owsiak odebrał w poniedziałek Medal Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.
Laudację wygłosił prof. Mohammad Yunus (twórca systemu mikrokredytów z Bangladeszu, Nobel z 2006 r.). - Jerzy Owsiak jest naprawdę niesamowitym człowiekiem, który wyciągnął rękę do młodych ludzi, osiągnął niebywałe sukcesy, bezinteresownie służąc społeczeństwu, zebrał mnóstwo pieniędzy na cele medyczne, dla dzieci - mówił Yunus. Zaznaczył, że Owsiak dał przykład wszystkim na świecie, również laureatom Pokojowej Nagrody Nobla."
A oto piękne słowa samego Owsiaka: "Moi drodzy, zwłaszcza mówię do ludzi młodych duchem, bo wszyscy czujemy się młodzi duchem, walczmy o to, żeby ten świat był lepszy, myślmy o tym, aby ten świat był pełen muzyki, pełen przyjaźni, ciepła, odpychajmy przepowiadaczy złej pogody. Róbmy wszystko, żebyśmy się przyjaźnili, żebyśmy się kochali." data 21.10.13, cytat stąd: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/960640,Jerzy-Owsiak-nagrodzony-medalem-szczytu-noblistow

Wprawdzie gdzieś tam widziałem notkę, że Owsiak miał za coś przepraszać, ale nie jest to dla mnie istotne. "Zasłużył się" i to mu zostanie. Na zawsze.

Brak głosów

Komentarze

Czy ktoś widział jak Owsiak wrzuca jakiś grosz wyjęty z własnej kieszeni do puchy WOSP ?!

Wszystkie wartości życia społecznego zostały poprzewracane i nikt nie widzi w Polsce nic złego w fakcie, że facet pod przykrywką "pomocy dzieciom" został milionerem. Powinno być chyba odwrotnie ! Dorobić się ciężką pracą, a potem dzielić się swoim potem z ludźmi !

Pozdrawiam

z ujscia Menu do Renu

Vote up!
0
Vote down!
0

z ujścia Menu do Renu

#386541

wydaje mi się, że nie widziałem Owsiaka w tej sytuacji. Natomiast cytowane wyżej jego wypowiedzi świadczą o braku kultury osobistej.

Jakie sumienie taka kultura osobista

W związku z czym wnioskuję, że facet musi mieć coś na sumieniu chyba.

Vote up!
0
Vote down!
0
#386575

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#386549

Niegodniśmy Ucieczko Grzesznych, niegodni...

___________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#386573

młodych ludzi ". To prawda nawet małe dzieci opróżniają swoje skarbonki dla tej wyciągniętej ręki , a  jemu ciągle mało.

Vote up!
0
Vote down!
0

Konkubina po polsku

#386565

Kiedy słyszę, że te popłuczyny po "Woodstocku" serwowane są z odsetek - pierwsze pytanie brzmi: ile trzeba zostawić na koncie ( czyli ile pieniędzy nie wydano na właściwy cel), aby same odsetki starczyły na imprezę typu "Woodstock".

Kiedy pomyślę, że te pieniądze zbierane są przez dzieciaki w styczniowe mrozy, "od skowronka do żaby", aby łaskawca - 0wsiak urządził ten spęd młodym wyborcom "właściwych" partii, chce mi się...no wiadomo.
Owsiak też już wie, że my wiemy. Nie chciałabym znaleźć się w pobliżu owsiakowych czerwonych porteczek - są pełne...powiedzmy to ładnie - strachu.

Vote up!
0
Vote down!
0

mona

#386572

Ciężko się żyje czlowiekowi którego organizm ogarnoł ciężki debilizm.A tak stało się z niejakim owsikiem..Ten facet albo łazi naćpany albo też zamiast mózgu ma w śodku gów.o....

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#386625